» »

Vozniški izpit - avto

Vozniški izpit - avto

Slo-One ::

Mislim, da tudi ta tema še manjka, toraj za vse, ki opravljamo ali pa ste opravili vozniškega.
Jutri ga bom delal prvič in v Mariboru. Kakšni napotki preden (resnično upam da :D) naredim.

jype ::

Upoštevaj predpise, pa bo šlo.

black ice ::

Pazi predvsem na kolesarje in pešce, mrtve kote, čekiraj ogledala (obračaj glavo, ne samo z očmi preleteti). Jaz sem imel predvsem z zadnjim probleme, mi je dečko s kravato kar precej težil zaradi tega. Kljub temu, da sem obvladal avtomobil veliko bolje kot večina začetnikov.
Pa vozi dinamično, ne cincaj. Za +-5km/h ti ne bo nihče težil :)

Mesar ::

Pazi na kolesarje, pesce, vse udeležence v prometu, ... ogledala, mrtvi koti, če ne veš kdo ima kdaj prednost si že zaključil.
Your turn to burn!

pviran3 ::

ne se zaletet...

Slo-One ::

Uspelo, zdaj pa po pameti naprej :)

black ice ::

Čestitam, pa čimveč varnih kilometrov.

pviran3 ::

očitno so nasveti pomagali :) Čestitke

vorantz ::

zdej se komi začne učenje :P
nafilaj tank pejdi na eno daljšo turo

Oktan ::

Lep pozdrav
Naredil sem izpit, in me zanima če se lahko vozim tudi s tistim potrdilom ki ga dobim na izpitnem centru (a4 list) ali se lahko vozim šele z tistim začasnim listkom ki ga dobim ko čakam da naredijo izkaznico?

ejQ ::

A ni tisto potrdilo za to, da lahko dvigneš izpit, ne pa prov izpit?

Jse spomnem, ko sm šla s potrdilom po izpit, in ker se mi ni dal na bus, sm se zapeljala 1 km do fanta, od koder je nato on pelu. Sm se počutla k badass.

miraldi ::

Mislim da se lahko bp voziš z tem potrdilom da si uspešno opravil izpit pač nimaš še narejene izkaznice. Ko sem ga jaz naredil 4leta nazaj sem se tudi vozil z tem potrdilom.
Napovni rezervoar pa pejt na eno turo. Pa varno vožnjo ti želim :)
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Boone ::

Ne smeš se vozit samo s potrdilom. Ker nisi vpisan v register voznikov. Ko boš dal delati izpit, te vpišejo v register in dobiš en kartonček. S tistim se potem lahko voziš, dokler ne dobiš izpita. Pa en osebni dokument potrebuješ.

Oktan ::

ok havala :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vozniško dovoljenje

Oddelek: Na cesti
3814259 (6040) BivšiUser2
»

Vozniski izpit za kategorijo c

Oddelek: Loža
2315237 (7741) Pečo89
»

Napake pri izpitni vožnji (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
15248137 (28083) gddr85

Vozniška

Oddelek: Na cesti
305956 (5357) Assass1n

Več podobnih tem