Forum » Konzole » PSX Animacije na PSP
PSX Animacije na PSP
Sandi1987 ::
Kje dobim animacije za igre, da je animacija v majhnem oknu tako, kot v PSP igrah, ko izberem igro? Ikono in ozadje znam dodati.
Vredno ogleda ...
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | animacijaOddelek: Pomoč in nasveti | 1160 (971) | gwertix |
| » | Kako narediti animacijo...?Oddelek: Zvok in slika | 2074 (1951) | Meizu |
| » | Izdelovanje banerjevOddelek: Izdelava spletišč | 2029 (1895) | R33D3M33R |
| » | Shranjevanje GIF animacijOddelek: Programska oprema | 1783 (1759) | him |
| » | SWF v GIFOddelek: Izdelava spletišč | 1448 (1294) | Xgroznik |
