» »

windows 7 posodobitve (IZKLOP)!

windows 7 posodobitve (IZKLOP)!

djforever ::

lp,zanima me kako dokončno onemogociti posodobitve windows 7!

ker se mi ces en cas samodejno vklopi in mi nalaga bv stvari


prosim za pomoooč!

hvala

kamuee ::

zakaj bi pa to naredu??

to ti ni glih najboljša ideja

Kr not dobivaš upadte za .net framework ipd, kar so pomembne sistemske posodobitve. Drgač pač v nastavitvah odkljukaš vse stran, da ti nikoli ne posodobi in ti je to to, sam jest to neb naredu na tvojem mestu.
AutoCAD MAP 3D DWG Designer (Mechanical, Electrical)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kamuee ()

bluefish ::

djforever je izjavil:

lp,zanima me kako dokončno onemogociti posodobitve windows 7!

ker se mi ces en cas samodejno vklopi in mi nalaga bv stvari


prosim za pomoooč!

hvala
Izklopiš Windows Update servis?

Sicer res ne vem, zakaj bi to želel storiti. Orodje namreč ponuja dovolj možnosti, da nalaganje popravkov ni moteče.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

M@73Y ::

Verjetno se boji WGA-ja :D
..jump into psytrance tunnel..

amigo_no1 ::

kamuee
zakaj bi pa to naredu??
to ti ni glih najboljša ideja

Who cares ??
Kdo si, da boš sodil kaj je za njega dobro ?

Še dobro da ne filozofirate o oslovi senci in mu prodajate buče !

http://www.techtalkz.com/windows-7/5158...

Zgodovina sprememb…

KoMar- ::

Nič who cares, izklopit updates je neumnost. A uporabniki foruma niso upravičeni do svojega mnenja? Morajo kot roboti odgovarjat na vprašanja ali pa bit tiho?

Prej ko slej bo mel težave/okužbo in bo hitel pisat na S-T. Če seveda noče updejtov izklopit zaradi piratske kopije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KoMar- ()

helpme ::

Pozdravljeni!

Mene pa zanima, zakaj windows vsakič zahteva posodobitev, čeprav jo izvedem. Ker se nameščajo posodobitve ob vsakem ugašanju me zelo moti. Imam windows 7 ultimate.

Prosim za pomoč in HVALA!

lp.

oemdzi ::

Glede na odnos do piratsva je samo se vprasanje casa, ko bo pogoj za uporabo slotecha original windows...

ontopic: a to ti vedno istega instalira ?

ce ja imas tukaj resitev:

Check your update history. Go to Start - Control Panel - System and Security - Windows Update.
On the left panel, click View update history.
Find the repeated failed update. Note the name and number of the update.
Go to http://www.microsoft.com/downloads/ and search for the update you needed.
Download and install it manually.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oemdzi ()

Architect ::

oemdzi je izjavil:

Glede na odnos do piratsva je samo se vprasanje casa, ko bo pogoj za uporabo slotecha original windows...



odlična ideja, zakaj pa bi podpirali reveže?

amigo_no1, izklop updatov je neandertalska odločitev, ki jo naredijo izkjlučno samo pirati, saj se bojijo da njihovi windowsi ne bodo več delovali. Vsi ostali imamo update vedno obvezno vklopljene zaradi samodejnih varnostnih posodobitev. Ena takšna je bila pred dnevi izdana za Internet Explorer, kjer se je pojavila nevarna varnostna luknja.


Prav tako ne vidim nobene potrebe po podpiranju piratiziranja. Če hočeš imet, kupi, drugače naloži ubuntu. Ali pa kupi še dražji apple OS

Zgodovina sprememb…

satfinder ::

KB971033 je ta "bau-bau" za neukega. -)
Korak do konca in Naprej :).

amigo_no1 ::

Architect
Razlogov za izklop win updatov je več kot si jih lahko morebiti ti domisliš, tako da gusarstvo ni edini krivec ;).

mat xxl ::

Sam pa sprašujem, mi sistem noče odpreti nove teme W 7 64 bit se stalno obeša in to dokončno vse zmrzne.... kako postopati, pomaga le reset na tipki vklopa, gre za novejši računalnik višjega razreda z 8GB memorije, memorija in diski so bili stestirani in je OK, tudi malo morje servisov sem odklopil vendar ni nič bolje, ko se mašini zazdi se obesi .......

Ali obstajajo kaka diagnostična orodja oziroma na kak način ugotoviti kaj ali zakaj se je mašina ob nekem trenutku obesila, ker v firmi imamo več mašin w7 64 bit in se zgodi, da se kak program obesi ali ne odziva, vendar se ostali računalniki nikoli ne obesijo v celoti ??? Kaj lahko še storim, prosim za mnenja strokovnjakov, ker sicer imam tudi sam kar nekaj izkušenj a tej težavi nisem kos, menjali smo pa že tudi napajalnik v tej mašini pa je istoo...... Vsak pameten namig nasvet dobrodošel in se vnaprej zahvaljujem za pomoč ......

Če pa admini lahko prestavite to v svojo temo W7 64 bit težave , ker meni ne pusti in mi nek java script eror napiše.....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Matične plošče za Windows 7

Oddelek: Strojna oprema
373073 (2108) Pac-Man
»

WannaCry okuževal večinoma Windows 7 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
5623291 (18688) SeMiNeSanja
»

win 7 update ne dela ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
5311369 (8896) konspirator
»

Windows 10 Anniversary Update prihaja 2. avgusta (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
5324483 (21426) MrStein

Več podobnih tem