» »

C++ Beginerz help

C++ Beginerz help

Muflon1 ::

Da ne bom moril vsepovprek me zanima če ima kdo na svojem računalniku mogoče kakšne rešene primere vaj iz programiranja 1. če jih ima mi jih naj prosim pošlje na bizi10@yahoo.com

Hvala za pomoč!

NoUse4AName ::

se ti ne zdi da bi bilo koristno povedat s katere univerze in katerega programa (uni/vs)?

CHAOS ::

Mene pa zanima kaj je boljše ter kakšne so razlike med Borlandom ter MS Visualom?
'They have computers, and they may have other weapons of mass destruction.'

Muflon1 ::

Univerza Maribor VS Računalništvo in informatika Programiranje 1 profesor Kutnjak...

NoUse4AName ::

chaos: za navaden C++ ni posebne razlike. Razen ce rabis kompilerje za solo, po tem je problem ker noben od teh ni po standardih.

teac ::

Muflon1: mislim, da je Kutnjak za Matematiko 1,2...Ojsteršek pa je za Programiranje. :\

Muflon1 ::

Teac: res je... ampak mislim da to ni bistveno pri tem postu... bistvo je to da se še vedno ni noben javil ki bi imel kakšne vaje iz c++ rešene pa na bilokateri univerzi. Tako da se še vedno priporočam za kakšnekoli vaje iz programiranja 1 v c++ Kar sem z njimi :-)

NoUse4AName ::

ja ne vem kako je na VS, ampak na UNI ti dajo minus tolko tock kot je naloga vredna ce je sum prepisovanja.

Imortales ::

Jap, štimle. Minus pike bojo padale. Kutnjak, pa programiranje 1? Kolko krat si že bil na predavanjih?
To sporočilo se bo samo uničilo čez 5 sekund.

Ch4N93 ::

tukaj imaš nekaj primerov programov

LP Ch4N93

Muflon1 ::

Sej sm dost na predavanjih ampak gre mal prehitro. Če smo pa ene petkrat mel predavanje pa smo že predelal 3/4 skripte :\

NoUse4AName ::

programiranja se ne bos naucil z hojo na predavanja. Vzemi knjigo, prevajalnik in zacni pisat programe. Tako kot se ne mores nauciti matematike tako, da si samo preberes ucbenik in razumes teorijo ampak moras resiti cel kup primerov, da ti je jasno. Programiranje je cisto ista stvar.

Imortales ::

Ja. probaj skužit tiste primere kaj so v knjigi . Ti pa toplo priporočam, da greš asistenta gnjavit, če ti kaj ne bo jasno. Pa magari med govorilnimi urami.
To sporočilo se bo samo uničilo čez 5 sekund.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Matematika na FERIJU

Oddelek: Šola
394995 (3378) spegli
»

FERI splošne informacije

Oddelek: Šola
62579 (1918) terminator12
»

FERI programiranje

Oddelek: Šola
246980 (6507) amacar
»

vpis na FERi

Oddelek: Šola
436307 (3909) Dejan0
»

Življenjska dilema

Oddelek: Šola
253384 (2555) tx-z

Več podobnih tem