» »

google nexus s vs htc sensation

google nexus s vs htc sensation

rkajtn ::

torej med tema dvema telefonoma se sedaj odlocam in sedaj me zanimajo vase izkusnje in mnenja kirega izbrat in kateri dela najbolj hitro ter solidno.po specifikacijah je htc boljsi.gre se za dual core pri htc.


lp

robi

JayKay ::

vprasaj se kateri ima bolj sodoben in hiter os?

rkajtn ::

nevem sprasujem vas.po moji logiki nexus s.ceprav htc je pa dual core in bolj pozno bo boljsa izbira za andoid ter nove igre.naprimer seveda.

rkajtn ::

sedaj je v upostev prisel se htc evo 3d.

lp

robi

xdyphx ::

HTC ima veliko težav oz sesuvanj osja zaradi Sense UIja, tudi v primerjavi z dualcore konkurenco (recimo SII) je zelo bogi. Res da ima nexus s stock ICS oz brez predelav si ne izbiraj telefona zaradi stabilnosti OSja ker le tega lahko zamenjaš (glej xda forum) ampak hardware oz čipovje. Tako da je izbira popolnoma tvoja, ampak telefona nimata nič skupnega in v mojem primeru bi uzel HTC Sensation ter zamenjal OS z neuradnim.

MacGyver141 ::

Evo 3d je dober sploh odkar ima ICS.

rkajtn ::

sedaj imam ozji izbor evo 3d htc za 190€ ali htc sensation za 180€.oba kot nova z garancijami.

lp

robi

xdyphx ::

Razlika med njima je majhna, oba imata težave s sense ui ampak nevem kako so ga popravli v ICSju. Razlika med njima ni velika ampak se bistveno razlikujeta samo po obliki in stereoscopic slikah (evo 3d), 3d sliki (evo 3d) in 8 mega pix objektivu (sensation, evo 3d ima 5mpx). To so neke bistvene največje razlike, nekaj delno pa so da ima evo 3d kao boljšo baterijo (odvisno ali je tudi optimizirana) in kakor jaz vem nekoliko novejše čipovje z istim taktom 1,2mhz. Zdaj pa samo pretuhtaj kaj ti je bolj nujno, meni 3d slike na evo 3d niso nevem kak dosežek glede kvalitete kot tudi 3d tehnologija ni nič posebnega oz zame je popolnoma ničvredna, če pa gledamo z tega vidka bi lahko rekel da je evo 3d vseeno boljša izbira za moj okus. Malo še pogooglaj in se odloči!

Evo primerjava še na "papirju"!
http://www.gsmarena.com/compare.php3?id...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xdyphx ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup HTC EVO 3D

Oddelek: Mobilne tehnologije
445210 (2647) Master_Yoda
»

HTC Sensation

Oddelek: Kaj kupiti
61090 (876) bauci
»

HTC Sensation vs. Samsung Galaxy S2

Oddelek: Mobilne tehnologije
163707 (2980) aljo558
»

HTC Evo 3D vs. Samsung Galaxy Nexus

Oddelek: Mobilne tehnologije
225082 (4783) Alessio983
»

Nakup Android telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
252531 (1767) Rias Gremory

Več podobnih tem