» »

HTC Sensation

HTC Sensation

Zak0n ::

Zivjo,
trenutno imam Nokio N95, ki gre tako rekoc pocas po gobe...
Zanimam se za nakup novega mobitela. Trenutno imam na ogledu HTC Sensation. Zdi se mi, da je zelo dober za svojo ceno. Cene se gibljejo okoli 480evrov. Na mobisvetu ga imajo za 360evrov. Edina skrb, ki jo imam glede nakupa je da na mobisvetu nudijo le 1 leto garancijo. Drugod je 2 leti. Zanima me, ce kdo ve ali se da garancijo dokupit? Recimo se za eno leto? In kje se to da opravit? Oziroma ce poznate drugo trgovino, kjer bi se dalo dobiti z 2 letno garancijo po primerljivi ceni. Se telefon veliko kvari? Ali lahko mirne vesti uzamem z le 1 letno garancijo?

Hvala ze vnaprej za odgovore.
Lp

PINki ::

Kupi na bolhi še zapakiranega z dvoletno garancijo. Verjetno se da kaj takega dobiti. Na tvojem mestu pa bi jaz vzel tudi z enoletno garancijo. Telefon crkne ali v enem letu ali pa čez nekaj let, ali pa nikoli. Saj vidiš na N95.

Pro_moted ::

Je pa različno od znamke do znamke. Recimo nokie imajo 2 letno garancijo rudi na mobisvet. Kaj pa HTC EVO 3D black ti ni všeč ? Glede na to da je 200 evrov manj :D Šele zdaj sem videl kolko je znižan :D Ni pa toliko slabši telefon, kot sensation.
Koliko sem jaz spraševal na mobisvet, se dodatne garancije ne da dokupi !? Ali sem narobe informiran.Jas bom verjetno Lumio vzel, ta pa ima 2 leti.

gendale ::

>Kaj pa HTC EVO 3D black ti ni všeč ? Glede na to da je 200 evrov manj :D
kje si videl evo 3d za 160€? 8-O
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Pro_moted ::

gendale je izjavil:

>Kaj pa HTC EVO 3D black ti ni všeč ? Glede na to da je 200 evrov manj :D
kje si videl evo 3d za 160€? 8-O


Eh pomota :D Jaz sem gledal Sensation Black XE , navadni senation je pa samo 80 več . Se opravičujem :D

siridersi ::

mene pa zanima, kako nej naredim da bo ko me kdo klice ekran postal neaktiven????
vedno namrec z licom pritiskam kaj....ali prekinem...
Rajdaj tudi na, na www.rider.si

bauci ::

Moj HTC Sensation, ko ga daš k ušesu zatemni ekran in takrat noben pritisk na ekran nič ne aktivira. Sprobaj tako, da nekoga pokličeš in takrat s prstom pokrij sprednjo kamero - ekran mora postati črn in neaktiven.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sony Xperia P vs Nokia Lumia 710 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7720919 (17064) SLO_Matej
»

google nexus s vs htc sensation

Oddelek: Mobilne tehnologije
7643 (504) xdyphx
»

Nov mobilni telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
61501 (1310) RejZoR
»

HTC One X naprodaj ?? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
18434936 (26640) cebelar123
»

HTC Sensation vs. Samsung Galaxy S2

Oddelek: Mobilne tehnologije
163707 (2980) aljo558

Več podobnih tem