» »

Windows 8 že na MSDNAA

Windows 8 že na MSDNAA

«
1
2

krikoman ::

Nisem še nikjer opazil, da bi bilo govora o win 8 na DreamSpark. No, stvar je že gor 8-).

Lep download želim.

ramiz?! ::

hmm škoda ker sm ravno končal srednjo šolo pa nimam več možnosti downloadat
Never regret anything, there's always a reason things happen.

Veron ::

hm, na našem msdnaa ga še ni... :/

techfreak :) ::

DreamSpark Premium ni isti za vse fakultete?

Veron ::

zgleda ne

...:TOMI:... ::

Na UL FE ga imamo, 32 in 64 bit.
Tomi

jizzer ::

Tudi pri nas je. Fajn!

edit: Nemorem še edino dol potegnit, morejo mi prvo v septembru podaljšat account :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jizzer ()

...:TOMI:... ::

Sedaj so nova pravila, email ni več ID, je samo za obvestila. Sedaj je ID vpisna številka + datum rojstva npr. 1. januar (npr.: 12345678+0101=123456780101). To si spremeni in lahko downloadaš.
Tomi

krikoman ::

Ja, jaz imam na UL FE. Saj vsako leto nekaj spreminjajo s to registracijo.

jizzer ::

Ja in kje to spremenim? Pri meni je problem da nisem "eligiable" ker je status "Students/Faculty/Staff" expired in se mi zdi da to na začetku šolskega leta podaljšajo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jizzer ()

...:TOMI:... ::

Če si že od prej uporabnik, bi moral dobiti email o tem. Sicer pa http://msdnaa.fe.uni-lj.si/
Tomi

jizzer ::

Nisem jaz na FE-ju, jaz mam to na srednji šoli.

...:TOMI:... ::

Obrni se na admina, ki vam to ureja na SŠ. Če na pa počakaj do faksa...
Tomi

vorantz ::

...:TOMI:... je izjavil:

Sedaj so nova pravila, email ni več ID, je samo za obvestila. Sedaj je ID vpisna številka + datum rojstva npr. 1. januar (npr.: 12345678+0101=123456780101). To si spremeni in lahko downloadaš.


to si dal slab primer ker 0101 in ni razvidno da mora bit prvo mesec potem dan rojstva (tko piše za fri, najbrž ma fe isto)

sicer pa meni na fri ne dela registracija s tem :/
se ne bi čudu, če bodo naši talenti rabli nekje do decembra za zrihtat ;((

Sba ::

Hvala za obvestilo, se že pretaka. :))
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

vorantz ::

s kerega faksa si?

Sba ::

vorantz je izjavil:

s kerega faksa si?
FOV
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

techfreak :) ::

Ni Dreamspark Premium namenjen tehniškim fakultetam (FRI, FE, FERI in podobno)?

Sba ::

Verjetno zaradi naše smeri - organizacija in management informacijskih sistemov. Ne vem kako je sedaj s temi premium/nepremium računi po fakultetah, ker se nisem poglabljal. Jaz imam Dreamspark Premium. Verjetno ga imajo na vseh fakultetah, ki imajo kak program v zvezi z informatiko, pri čemer pa ni pogoj, da ta program tudi obiskuješ. MSDNAA je med drugim imela tudi EF.
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

Phantomeye ::

Sba je izjavil:

Verjetno zaradi naše smeri - organizacija in management informacijskih sistemov. Ne vem kako je sedaj s temi premium/nepremium računi po fakultetah, ker se nisem poglabljal. Jaz imam Dreamspark Premium. Verjetno ga imajo na vseh fakultetah, ki imajo kak program v zvezi z informatiko, pri čemer pa ni pogoj, da ta program tudi obiskuješ. MSDNAA je med drugim imela tudi EF.


Potem bi ga morali imeti tudi na FDV in FVV, glede na to, da imata obe fakulteti program v zvezi z informatiko, da ne govorim o ekonomski fakulteti (ter drugih...)...

Sba ::

Phantomeye je izjavil:

Sba je izjavil:

Verjetno zaradi naše smeri - organizacija in management informacijskih sistemov. Ne vem kako je sedaj s temi premium/nepremium računi po fakultetah, ker se nisem poglabljal. Jaz imam Dreamspark Premium. Verjetno ga imajo na vseh fakultetah, ki imajo kak program v zvezi z informatiko, pri čemer pa ni pogoj, da ta program tudi obiskuješ. MSDNAA je med drugim imela tudi EF.


Potem bi ga morali imeti tudi na FDV in FVV, glede na to, da imata obe fakulteti program v zvezi z informatiko, da ne govorim o ekonomski fakulteti (ter drugih...)...
Še enkrat preberi moj sestavek in tokrat besedo "verjetno" zamenjaj z besedo "predvidevam." Bolje?

Očitno sem napačno predvideval. Kot sem že omenil, so na EF nekoč imeli MSDNAA, iz česar je tudi sledila moja prejšnja domneva. Se posipam s pepelom.
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

Phantomeye ::

Sba je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

Sba je izjavil:

Verjetno zaradi naše smeri - organizacija in management informacijskih sistemov. Ne vem kako je sedaj s temi premium/nepremium računi po fakultetah, ker se nisem poglabljal. Jaz imam Dreamspark Premium. Verjetno ga imajo na vseh fakultetah, ki imajo kak program v zvezi z informatiko, pri čemer pa ni pogoj, da ta program tudi obiskuješ. MSDNAA je med drugim imela tudi EF.


Potem bi ga morali imeti tudi na FDV in FVV, glede na to, da imata obe fakulteti program v zvezi z informatiko, da ne govorim o ekonomski fakulteti (ter drugih...)...
Še enkrat preberi moj sestavek in tokrat besedo "verjetno" zamenjaj z besedo "predvidevam." Bolje?

Očitno sem napačno predvideval. Kot sem že omenil, so na EF nekoč imeli MSDNAA, iz česar je tudi sledila moja prejšnja domneva. Se posipam s pepelom.


Relax, samo povedal sem svoje mnenje.

fosil ::

EF ima MSDNAA.
Tako je!

freesty ::

Že dljam:)
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

galu ::

Srednja frizerska ma tole, naša gimnazija pa ne.

Facepalm.
Tako to gre.

b00mer ::

Your Eligibility
You are a member of (or have requested membership in) the following groups:

Previously ordered Windows 7 Pro 64-bit (English) - Univerza Ljubljani - Faculty of Computer and Information Science - DreamSpark Premium
Verification Method: Added by administrator
Status: Verified
Students/Faculty/Staff - Univerza Ljubljani - Faculty of Computer and Information Science - DreamSpark Premium
Verification Method: Added by administrator
Status: Expired

Zgleda morm cakat do oktobra da dobim spet status ... ?

celada ::

To mam tut jst na FS, ker so nam ukinili premium in imamo samo Dreamspark.

b00mer ::

Evo se za ostale, ki so na FRI
Ponovna registracija: vpisna+dan rojstva

vorantz ::

b00mer je izjavil:

Evo se za ostale, ki so na FRI
Ponovna registracija: vpisna+dan rojstva


You are a member of (or have requested membership in) the following groups:
Students - Univerza Ljubljani - Faculty of Computer and Information Science - DreamSpark Premium

Verification Method: Added by administrator
Status: Verified


\o/
danke

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vorantz ()

šernk ::

Pa reku sem si da še win 8 snamem dol dokler ne poteče status...evo expired...grrrr, še maja sem win 7 dol uspel potegnit. Ga pač ne bom niti stestiral :))
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

b00mer ::

status mas do konca solskega leta

šernk ::

Ja pa na msdnaa ne deluje ve moj acc...neki so zdrmal očitno na FS
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

b00mer ::

Pomoje, da je potrebna nove registracija (mi smo mel na FRI in na FE tudi, kar sem prebral). Poslji mail adminu za info.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: b00mer ()

galu ::

DreamSaprk za registracijo zahteva
A scanned copy of their /* od staršov */ government issued ID
.

A moram preskenirati celotnega, ali je zgolj tista naslovna stran dovolj (sprašujem za vsak slučaj)..?
Tako to gre.

techfreak :) ::

Za dostop do DreamSpark potrebuješ (vsaj kolikor vidim) šolski email naslov ali pa ISIC kartico. Pri tem pa boš imel dostop do Visual Studia ter še nekaj drugih razvojnih orodij.

Za dostop do DreamSpark Premium (kjer lahko dobiš tudi Windows 8) pa potrebuješ email naslov fakultete, morajo pa te tudi dodati med uporabnike tega programa.

galu ::

email? Misliš ime (vsaj tako meni kaže)?

No, kakorkoli, naša šola ni vnešena v njihovo bazo, zato sem pisal na support (tako kot piše poleg input okenca, če ni šola dodana). Odgovorili pa so, če sem pod 18, moram poslati fotokopijo nekega uradnega dokumenta od starša, potrdilo o vpisu ter soglasje da bo ta softver uporabljen (samo) za izobraževalne namene.

gledam pa tole, mimogrede: https://www.dreamspark.com/Account/Crea...
Tako to gre.

techfreak :) ::

Aha, tega ne poznam. Še vseeno je pa to navaden DreamSpark, kjer nimaš na voljo Windowsa.

Master Chief ::

In kako ste zadovoljni? Jaz sem prejšnji teden že "migriral" iz Win 7 ma Win 8, in sem zelo zadovoljen.

Predvsem na HTPC-ju se pokaže uporabnost malce večjega in preglednejšega vmesnika. "Boot" in "shutdown" je še hitrejši, prav tako deluje mičkeno hitreje (je pa res da sem vse BIOS-e posodobil, ki so prirejeni za Win 8(Intel z77 in b75 chipseti).

Tisti, ki imate DreamSpark Premium, zanima me kako je z nadaljnimi aktivacijami, ko produkt aktiviraš že 2x. Kako je z aktivacijo, če bi želel v prihodnosti formatirati oz. zamenjati disk na isti mašini?

vorantz ::

Windowse 7 sem že precejkrat na novo namestil brez problemov

galu ::

techfreak :) je izjavil:

Aha, tega ne poznam. Še vseeno je pa to navaden DreamSpark, kjer nimaš na voljo Windowsa.


True.. Morda še dobim na kak drug način Premium verzijo, ampak kolikor gledam ta portfolio za običajne userje, mi bo precej prav prišel.:)
Tako to gre.

drola ::

Jaz sem zadovoljen z Win8, zaenkrat nobenih problemov, namesto Start menija sem se pa tudi lepo navadil na Win+Q.

Problem imam edino s tem hibridnim zagonom/zaustavitvijo, ker posledično ne morem diska mountat v Linuxu, ker Windows pusti gor zastavico, da je v hibernaciji.
https://drola.si

BebiDol ::

[st.citat p3694069]

b00mer je izjavil:

Evo se za ostale, ki so na FRI
Ponovna registracija: vpisna+dan rojstva


You are a member of (or have requested membership in) the following groups:
Students - Univerza Ljubljani - Faculty of Computer and Information Science - DreamSpark Premium

Verification Method: Added by administrator
Status: Verified


Mene pa nikakor noče prvič registrirat, sm že pisal administatorju pa mi je odpisu da vpišem za username vpisno + dan rojstva, sam mi še zmeri ne prime... Izpiše mi

"No active matching account was found with the identifier entered. Please ensure that this value is correct for your institution. If you encounter difficulties, please see Help for more information or request support."

Yoni ::

celada je izjavil:

To mam tut jst na FS, ker so nam ukinili premium in imamo samo Dreamspark.


meni piše tole

Institution/School
University of Ljubljana - MECHENG - DreamSpark Premium


ampak vseeno ne morem downloadat osmice

celada ::

To imam tudi jaz, spodaj pa piše disabled.

NejcSSD ::

A se da že zdaj aktivirati te windowse8, sm iz FMFja in imam dreamspark premium

vorantz ::

Zakaj jih ne bi mogel?
Če maš za pobrat ma da dela

Lonsarg ::

Če imaš delujočo serijsko valda da lahko aktiviraš, a ni logično lol...

ToniT ::

Poskusi s temi navodili.

NejcSSD ::

zato me zanima, ker uradno še niso izšli al kaj

Runnagain ::

Moji so se čisto lepo aktivirali s tistim dnem, ko sem jih naložil iz MSDNAA...lepo sem vpisal kodo, ki sem jo dobil, pa je blo to to. Uporabljam še skoraj vel mesec, nobenega problema zaenkrat, se pa vsake tolk cajta naložijo popravki.

LpR!!
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 10 na dreamsparku

Oddelek: Programska oprema
162863 (1218) seba-beba
»

Microsoft DreamSpark

Oddelek: Pomoč in nasveti
111260 (940) Gregor5816
»

windows za študente

Oddelek: Operacijski sistemi
132827 (2221) finpol1
»

Win 7?

Oddelek: Operacijski sistemi
91566 (1256) feryz
»

Windows 8 RTM nared (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
8821757 (17175) Sc0ut

Več podobnih tem