» »

Thermaltake VOLCANO 11 – Xaser Edition

Thermaltake VOLCANO 11 – Xaser Edition

freejack ::

Mah, kaj naj rečem, zaljubil sn se. Če ga še kdo ni videl, evo linka.

Edino kar me preseneča, da ma 48dBA pri 4800 rpm,.. pismo, moj orb pri 7200 rpm jih nima tolk (37dBA). Psmo, baker znova na pohodu, tko da ne vem, če bo kdo spljoh mel na 4800 obratih.

Za proce: AMD Athlon XP UP TO 3400+ :D

A mogoč kdo ve, kdaj bi se lahk takšna stvarca pr nas pojavla?:\
  • spremenil: freejack ()

Zheegec ::

Enako... zdi se mi kul čeprav ni ravno ekonomičen nakup (48Db). Drugače je pa officlial release date nekje marca:D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

DSmidgy ::

17 dB at 1300 rpm
48 dB at 4800 rpm

Če nimaš athlona 3400+ potem kamot zmanjšaš obrate in dela na do 17dB.

dxx ::

Ja sam na najmanj, itak nikol ne boš mel, ker imam ta vent in vem da tist pri 1900 RPM nč ne hladi. Hladil bi dovolj sam v idle:D

DSmidgy ::

Sej gledaš temperaturo CPUja in zmanjšuješ obrate dokler se temperatura preveč ne dvigne. Pomoje pa zato k je bakreno jedro (3400+) ni treba da je vent na 4800rpm - sploh če maš athloda do 2000+. Če pa navijaš pol pa res ne moreš imet na minimum. Pomej se tud lahko da vse okol reber recimo alu folijo tako da zrak vleče not samo ob procesorju (pustiš 5mm režo). In potem je malo boljši prepih z istimi obrati - topel zrak se ne zadržuje med rebri, ampak vsega posesa ven.
http://www.overclockercafe.com/Reviews/...
Link kako se spreminja temperatura CPUja glede na obrate - za Volcano 9.

dxx ::

Pri original nameščenem ventu, zrak ne vleče iz proca ampak iz ohišja in ga piha čez rebra ven. Torej iz ohišja na rebra in vent ne vleče iz reber v ohišje. Razen če ga obrneš.

Klemenn ::

v bistvu nič kej posebnega po moje..mal spremenijo kje stoji kaki stolpec..pa vent drgačn gor..druga barva..pa aluminija dajo manj..pa to je to..sem čist zadovoljen v 7+...bom pa še oblj ko naredim fan-adapter :)) :\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Super tih hladilnik za procesor (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
506062 (4917) TOP
»

Nexus Real Silent ventilatorji se dobijo tudi pri nas

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
193690 (2910) bajker

Kateri CPU cooler

Oddelek: Kaj kupiti
373451 (2869) boštjan
»

Zalman 6000cu OEM

Oddelek: Kaj kupiti
191489 (1156) AtaStrumf
»

Za vse lastnike Volcano 7+

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
402151 (1424) Coinbird

Več podobnih tem