» »

težava z mapo

težava z mapo

beni ::

Ali se da omogočiti dostop do mape, kateri je admin pomotoma omejil dostop, na ta način, da bi disk prestavil v drugi comp, kjer sem admin in tam omogočil poln dostop do mape ? Podatke bi sicer lahko tudi prestavil v drugo mapo, a bi morali biti v mapi, do katere se je pomotoma onemogočil dostop, zaradi linkov od drugje.

LP Beni
Pojma nimam ...

NeMeTko ::

Naj kar admin sam popravi svojo pomoto.

Resno dvomim, da bo navdušen, če bo izvedel, da si mu izgradil disk in ga priklapljal na drug računalnik.

Mi pa nekoliko sumljivo deluje to tvoje vprašanje. Resno upam, da ne skušaš nekomu drugemu vohuniti po njegovih podatkih. S to rečjo se ni za hecat.

beni ::

Sumljivo gor ali dol, to je sosedov comp. Ima 3 compe v mreži in iz te mape se bi moral posodabljati NOD na drugih dveh.
Ne me vprašat, kako mu je to uspelo, niti kaj je delal, da je onemogočil dostop, niti me ne zanima, rad bi mu samo omogočil dostop do mape. Namreč pozabil je admin geslo, jaz pa nimam časa cel popoldne tam zabit.

LP Beni
Pojma nimam ...

NeMeTko ::

Potem pa reč, da je dejanski problem v admin geslu, pa tega reši in boš s tem rešil tudi ostale probleme.

Nisi napisal kakšne windowse imaš, ampak na googlu boš našel gomilo linkov 'how to' za rešiti ta problem.

beni ::

Sem že mislil resetirat pass z ERD, ampak hoče samo to mapo. Sicer pa ima XP in naj si sam išče.

LP Beni
Pojma nimam ...

listje123 ::

Beni,beni sumljiv si ti neki :|

NeMeTko ::

Po default na XP administrator nima passworda....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

problem z glavnim geslom

Oddelek: Pomoč in nasveti
203291 (2984) StratOS
»

[Xp] Kako jih zaklenit v nulo?

Oddelek: Operacijski sistemi
162430 (2062) Ice-Heki
»

Skupna mapa in geslo

Oddelek: Omrežja in internet
61173 (1041) Border
»

povezava med dvema računalnikoma z limited userji

Oddelek: Omrežja in internet
81494 (1416) pirx
»

.bin

Oddelek: Programska oprema
7991 (888) Ziga Dolhar

Več podobnih tem