» »

Onemogocen dostop do dokumentov

Onemogocen dostop do dokumentov

Binji ::

Sm dobil za nalogo resit ene dokumente na disku, ki so bli zasciteni z geslom (WinXP). Ce jih probam skopirat al pa pogledat mi napise Access Denied.
Kako resit stvar???
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

gojc1 ::

provaj priklucit disk na linux sistem, ce si pijavljen kot root imas dostop do karces.

Mercier ::

Če nimaš administratorskih pravic na računalniku, lahko na novo inštaliraš windowse, daš disk v drug računalnik, ali uporabiš tole. Potem pač prevzameš lastništvo nad datotekami in si določiš vse pravice. (označiš potrebno>desni klik>properties>security>advanced....saj veš).

Aja, če je encyipted, obvezno uporabi on programček in daj stran kljukico pri encrypt contents to secure data (označiš potrebno>desni klik>general>advanced...)

Če le NTFS za.ebava, jaz uporabim winzip in skomprimiram (z opcijo brisanja orginala - itak hočem takrat premaknit in mi ne pusti).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mercier ()

ToniT ::

Glede na to da je zadeva verjetno zakriptirana z EFS, jaz ne bi na novo nalagal Windowsev, ampak bi skušal priti do administratorskega passworda in potem nadaljeval, kot je zgoraj opisano.

andrej ::

tocno. ce je zasifrirano z EFS NIKAKOR ne prepisuje trenutne instajacije winsow, ker bodo sli podatki za vedno bye bye...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

win 7- skrite datoteke

Oddelek: Pomoč in nasveti
11913 (694) McMallar
»

Windows Enkripcija

Oddelek: Operacijski sistemi
291546 (1183) DMouse
»

pomagajte bumberju

Oddelek: Operacijski sistemi
101039 (823) Mercier
»

Pomoč pri particijah

Oddelek: Pomoč in nasveti
8845 (728) CaqKa
»

Help, Help,..... Enkripcija v NTFS !

Oddelek: Programska oprema
131005 (869) ||_^_||

Več podobnih tem