» »

Setup

Setup

BeyondEverything ::

Evo taksen setup sem sestavil za pc:

Procesor Intel Celeron 1400MHz/100, 256kC. BOX
ali
Procesor AMD K7 Thunderbird 1.4GHz, Socket A, 266
ali
Procesor AMD XP2000+ Palomino, Socket A, 266

Spominski modul 512MB SDRAM, 133MHz

Trdi disk IBM Vancouver 120GB, 7200rpm

CD-ROM Samsung, 52x hitrost, vgradni, IDE

Zvocna kartica Creative Labs Live Player 5.1

Graficna kartica ATI RADEON 9000, 64MB DDR, TV-out

Nekak tko.Maticne in towerja se nisem izbrou, predlagajte.Upam za ksn nasvet kaj se pr takm setupu splaca kaj ne, kaj bi blo boljse itd itd...

Gejmer ::

Kupi tole plato:
EPOX 8RDA+ NF2 FW, LAN, SB 35.480
Če kupiš to plato potem velja to:

Bolje 256DDR Rama kot 512SDR.Plata SDRja ne podpira a tak ti rečem ker je res.
Nanda yo?

Gejmer ::

Aja ohišje je izbira.Priporočam ti tole ohišje z navezi z napajalnikom enermax:

CHIFTEC CS601 srebrn brez napajalnika 19.120
ENERMAX EG365P-VE 350W ATX 17.100
(napajalc lahk vzameš cenejši)

aja procesor obvezno uzami AMD Athlon XP 2000+

lp :\
Nanda yo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gejmer ()

boštjan ::

BeyondEverything.ne seri s takimi proci in lepo kupi:athlon 1700+ Tbred B in 2X333(2700)DDR rame,ter Epox 8rda+ in lepo navij do 2000+.ne seri tudi z IBM diskom,da ne boš čes par dni skakal po slo-techu in se jokal zakaj je glasen,zakaj ono in podobno ali pa da ti bo po kakem letu crkno.lepo kupi western digital WD120JB(7200 in 8MB cache) in dobiš 3 leta garancije in zanesljiv ,ter kvaliteten disk.SB live ne boš rabil,če boš kupil epox 8rda+,ker je na plati kakovostna zvočna,tudi CD-ROM-a ne kopuj ampak CD-RW(pomisli na arhiviranje podatkov),jat ti priporočam yamaho F1 za 24k v JAE.Ohišje:en big tower.grafično:če nisi kaki veliki gajmer bo v redu,drugače 9000pro ali še bolje Ti 4200(ne kopuj inno).

Gejmer ::

boštjan se strinjam.
Nanda yo?

BeyondEverything ::

Bostjan dej mi prosm povej nekak kje se cene komponent k si mi navedu gibljejo?

boštjan ::

TUKAJ si poglej za CPU,rame,disk,ohišje+napajalnik in matično,TUKAJ za cd-rw yamaha F1 in radeon9000pro od gigabyte ali abitov 4200.

freejack ::

malce off-topic
boštjan: ko si glih omenil zvočno na tej plati.. jst namreč nikol nisem razmišljal o integrirani zvočni, ker so se mi zdele zanič, zdej pa ne vem več. Kolk kvalitetne so te zvočne? (AC 97 6 kanalov, na Abitki) Se jih da recimo primerjat s kvaliteto pci kartic, creative, hercules, ipd.? Zanima me, ker sn ravno gledal eno abitko z to integrirano zvočno, pa nimam pojma al je zanič, solidno, al je dovolj za "navadnega" uporabnika? Drgač mam zaenkrat Herculesovo Gamesurround Muse XL, pa me mal zanima primerjava...

Klemenn ::

vsi ki imate 2.0 zvočnike..čist v redi je to..jzst bi dal notr tut sb 128

k itak noen ne opazi razlike..oz jo kdo..govorimo pa o tistih k mate navadne zvonike :\

Gejmer ::

Una zvočna na Epoxovi plati podpira tudi 5.1 dolby sistem.Jz bom uporabljal Dolby Headphones(mam od Šajhajnzerja HD200).
Nanda yo?

boštjan ::

freejack.zvočna na plati epox 8rda+ je dolby 5.1 in koliko sem jaz slišal se lahko primerja z SB Live oz. jo celo šiša.seveda pa je potrebno imeti tudi dobre zvočnike


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kakšen računalnik imate pa vi? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
18716709 (8748) Vlad Tepeš
»

Pomoč pri nakupu računalnika

Oddelek: Kaj kupiti
251489 (1097) cash1970
»

Kdo rad sestavlja računalnike :) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1296504 (4563) kloshar
»

Kaj naj kupim? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
815264 (4081) B_U_R_I
»

Masina do 260k sit

Oddelek: Kaj kupiti
6756 (649) kuglvinkl

Več podobnih tem