» »

Trans punce / ženske

Trans punce / ženske

Temo vidijo: vsi
««
11 / 16
»»

Double_J ::

Če se nekdo identificira z nekim spolom, še ne pomeni da tudi je ta spol. Definicijo spola sem podal zgoraj.
Dve šivanki...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()

jype ::

Double_J> Če se nekdo identificira z nekim spolom, še ne pomeni da tudi je ta spol. Definicijo spola sem podal zgoraj.

Precej slabo definicijo spola.

Pithlit ::

Double_J je izjavil:

Če se nekdo identificira z nekim spolom, še ne pomeni da tudi je ta spol. Definicijo spola sem podal zgoraj.

Lepo te prosim... 11 strani teme, en kup linkov in prerekanja. In še vedno se strelja kozle.
Life is as complicated as we make it...

Peters ::

Da se malo dvignemo nad ozke časovne okvirje in pogledamo potencialno prihodnost. Povsem možno je, da se bodo generacije 2050 smejale kako smo bili zaplankani.
Postgenderism
Transhumanism

first_line ::

PurpleMoo je izjavil:

Ravno gledam My Transsexual Summer. Šele zdaj mi je jasno, da kar se tiče izgleda, imam precej srečo. Pa da sem začela razmeroma mlada.


Če si lepša/lepa kot una temnolasa potem mi daj tvojo cifro. NE, stran se pober. NE no, za roke se držva.... Pusti me na miru :(

Double_J ::

Če je samoidentifikacija absolutna, potem je absolutna tudi identifikacija s strani nekoga drugega.

Če daješ Maji prav, moraš dati prav tudi win953.
Dve šivanki...

Pithlit ::

Težko je dati prav nekomu ki se moti. *edit* In v tem celo vztraja.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

PurpleMoo ::

@first_line: Hihi, no, Donna je res zelo lepa. Tako da močno dvomim. Bolj odvisno od okusa opazovalca, najbrž. :p No, je pa res, da je tudi ful dobro namazana.

@jype: Lol.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: PurpleMoo ()

Double_J ::

@first_line: Hihi, no, Donna je res zelo lepa.


Jao kok je pa ta grda, če nisem narobe zgooglal...;(( To se norca delate?

Ta je še kar... samo od blizu je pa vseeno sumljiva.



Jenna Talackova
Dve šivanki...

PurpleMoo ::

No, meni je luštna. Jenna Talackova je pa itak bila na hormonski terapiji pri mladih letih, tako da se pri njej sploh ne opazi, da je trans ženska.

first_line ::

PurpleMoo je izjavil:

@first_line: Hihi, no, Donna je res zelo lepa. Tako da močno dvomim. Bolj odvisno od okusa opazovalca, najbrž. :p No, je pa res, da je tudi ful dobro namazana.


S tem sem se tudi sam tolažil dokler jih enkrat ne kaže zjutraj ko se zbudijo.

Drugače zelo lepo od tebe, da močno dvomiš, da si lepa. Grem lahko v miru spat ;)

PurpleMoo ::

first_line je izjavil:

Drugače zelo lepo od tebe, da močno dvomiš, da si lepa. Grem lahko v miru spat ;)


Haha. Vedeti za sigurno pa ne moreš. :>

Double_J ::

Jenna Talackova je pa itak bila na hormonski terapiji pri mladih letih, tako da se pri njej sploh ne opazi, da je trans ženska.


Hja... odvisno od posamezne slike ter makeup-a. Pomojem mi v živo vseeno nekaj ne bi štimalo... ker tam je pa še bolj opazno.
Dve šivanki...

Looooooka ::

Mislim, da je ze vec kot ocitno, da ne boste spremenili mnenja, tko da ne vidim smisla v tem, da se se naprej kregate o definiciji spola :D
Mogoce lahko poiscete skupne imenovalce in se lepo zacnete deliti na kosmate in depilirane...pa nadaljujete od tam naprej do maksimalne tocke, kjer se se strinjate :) (verjetn boste koncali pri depiliranemu ladyboyu). :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Looooooka ()

win95<3 ::

Double_J je izjavil:

@first_line: Hihi, no, Donna je res zelo lepa.


Jao kok je pa ta grda, če nisem narobe zgooglal...;(( To se norca delate?

Ta je še kar... samo od blizu je pa vseeno sumljiva.



Jenna Talackova



Meni je tudi v primerjavi z naravnimi zenskami med lepsimi, pri trans me ponavadi motijo izrazito moski obrazi (vse ostali mi ni tako zelo pomembno), ki so vsaj zame najvecni turnoff.

jest10 ::

imagodei je izjavil:

>
Ne gre za naše mnenje, gre za cel "body of evidence", ki se kopiči, ko raziskujejo delovanje možganov, razvoj zarodka, ko skozi trial and error preučujejo razvojno psihologijo (primer že večkrat omenjenega Davida Reimerja), itd.

A samo en primer. To pa ni nič kaj znanstveno>:D

Double_J ::

Meni je tudi v primerjavi z naravnimi zenskami med lepsimi


Jaz se ne bi mogel opeči... ko pogledam fotke iz raznih strani in koncev, mi je to jasno.:D Zdaj boste seveda rekli, da če ne bi vedel vnaprej, nič ne bi posumil.

Samo se motite.
Dve šivanki...

Pithlit ::

Vedno se najde junak...
Life is as complicated as we make it...

xCore ::

hitro en flashgame kjer bo izbiral med enim in drugim da vidimo junaka :)
.:R Š T:. [.: Trust is a weakness :.]

first_line ::

PurpleMoo je izjavil:

first_line je izjavil:

Drugače zelo lepo od tebe, da močno dvomiš, da si lepa. Grem lahko v miru spat ;)


Haha. Vedeti za sigurno pa ne moreš. :>


Povej kateri si kaj podobna. Morda sem te kdaj celo videl kje na fitnesu.

PurpleMoo ::

Am ... Ne vem, res. Ne bi ti znala povedati, komu sem podobna.

figula ::

Saj lahko tole obrneta: first line, komu si pa ti podoben?
Ti bo Maja povedala, če te je že kdaj videla:)

first_line ::

@MajaVee: ugibaj.

@figula: Antonio Banderas z mišicami?

PurpleMoo ::

@first_line: Stran MyHeritage.com je prepoznala, da sem najbolj podobna Natalie Imbruglia (80%) od spredaj, in Kristen Bell s strani (83%). :D

Nato pa pridejo še Kathleen Turner, Grace Kelly, Mandy Moore, Aya Matsuura, Keira Knightley, Faith Hill, Drew Barrymore in Eva Longoria.

Ni slabo.

// Samodejno me je prepoznalo kot žensko, in ni dalo nobenega predloga za moške. :p

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: PurpleMoo ()

first_line ::

Če si res podobna Natalie ali Keiri lahko zagotovo trdim da te nisem še nikoli srečal.

Eeee?

figula ::

Maja, v zelo dobri družbi si :), fantom se že sline cedijo :)

first line: a v mladih letih z dolgimi lasmi in kitaro? Ti pridemo kitke splest, da te ne bodo lasje motili med fitnesom :))

first_line ::

figula je izjavil:

Maja, v zelo dobri družbi si :), fantom se že sline cedijo :)

first line: a v mladih letih z dolgimi lasmi in kitaro? Ti pridemo kitke splest, da te ne bodo lasje motili med fitnesom :))


Priznam da sem rahlo defekten na izgled dveh zgoraj omenjenih. Zakaj!?

Nimam kitare.

Moram preveriti MyHeritage. Upam da mi napiše 100% Damjan murko.

Looooooka ::

Nemogoce.On ni slaven :D

Looooooka ::

Cool page.Umres od smeha.Verjetno majo kksen matching for the blind by the blind algoritem v uporabi.

kajol
errin wasson
raquel zimmermann
mia kirshner
gillian anderson
jewel

ehud olmert
michael rosenbaum
michael stipe
kangta

Pa se transvestitski tematiki je zgleda naklonjen :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Looooooka ()

FlyingBee ::

first_line je izjavil:

PurpleMoo je izjavil:

Ravno gledam My Transsexual Summer. Šele zdaj mi je jasno, da kar se tiče izgleda, imam precej srečo. Pa da sem začela razmeroma mlada.


Če si lepša/lepa kot una temnolasa potem mi daj tvojo cifro. NE, stran se pober. NE no, za roke se držva.... Pusti me na miru :(


hhaha, car

Mipe ::

Hecno, ravno te so mi antipatične. Očitno se moj okus razlikuje od okusa medijem pokorne večine...

figula ::

FlyingBee je izjavil:

first_line je izjavil:

PurpleMoo je izjavil:

Ravno gledam My Transsexual Summer. Šele zdaj mi je jasno, da kar se tiče izgleda, imam precej srečo. Pa da sem začela razmeroma mlada.


Če si lepša/lepa kot una temnolasa potem mi daj tvojo cifro. NE, stran se pober. NE no, za roke se držva.... Pusti me na miru :(


hhaha, car


Ampak je kar dobro ponazoril dilemo bi/ne bi. Verjetno bi marsikateri fant kolebal: pa se fantastično razumeva, pa čedna je .... ampak no ..... pa super se pogovarjava .... pa spet tisto .... AAAAAAhhhh

Malo časa in prostora bodo potrebovali tvoji zmenki, potem bo pa pravi že nazaj prišel ;), ko se mu bo zgornja enačba pravilno izračunala.

PurpleMoo ::

Najbrž res. :) Upam!

Shegevara ::

MajaVee, čist tako za info, koliko novih ZS-jev si dobila na Slotechu odkar si odprla to temo? >:D

first_line ::

figula je izjavil:


Malo časa in prostora bodo potrebovali tvoji zmenki, potem bo pa pravi že nazaj prišel ;), ko se mu bo zgornja enačba pravilno izračunala.


Malo časa in prostora bo verjetno rabila tudi Maja za svoj izračun. Z -10 verjetno ne bo zadovoljna. Ker se mi zdi da tema teče samo v smeri če se je bo kdo 'usmilil'?

Shegevara je izjavil:

MajaVee, čist tako za info, koliko novih ZS-jev si dobila na Slotechu odkar si odprla to temo? >:D


@Shegevara: Je rekla da 35. Čeprav sem ji jih poslal 40.

Zgodovina sprememb…

figula ::

first line - narobe se ti zdi. Nihče ji ne privošči nekoga, ki bi se je usmilil. Kaj pa naj počne resno, pametno dekle s takim? Kaj si ti hecen. >:D

Limit-sky ::

Tista debata o tem ali je Maya moški ali ženska je popolnoma mimo.
If it walks like a duck...
My name is mufti. Jype mufti.
And I am extremist.

PurpleMoo ::

Shegevara je izjavil:

MajaVee, čist tako za info, koliko novih ZS-jev si dobila na Slotechu odkar si odprla to temo? >:D


Točno deset. Večina jih je bilo povezanih s samo temo, in ne mano (vzpodbudna sporočila ali kaj podobnega). Par jih je vprašalo za slike najbrž iz firbca, eden me je pa celo povabil na pijačo. :p

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: PurpleMoo ()

Looooooka ::

Limit-sky je izjavil:

Tista debata o tem ali je Maya moški ali ženska je popolnoma mimo.
If it walks like a duck...

it could be a coot?

Limit-sky ::

A coot doesn't smell like duck.
My name is mufti. Jype mufti.
And I am extremist.

Shegevara ::

PurpleMoo je izjavil:

Shegevara je izjavil:

MajaVee, čist tako za info, koliko novih ZS-jev si dobila na Slotechu odkar si odprla to temo? >:D


Točno deset. Večina jih je bilo povezanih s samo temo, in ne mano (vzpodbudna sporočila ali kaj podobnega). Par jih je vprašalo za slike najbrž iz firbca, eden me je pa celo povabil na pijačo. :p


Ubistvu je to da te je povabil en vbistvu kar malo majhna številka zame. No, jaz ti samo priporočam, da se izogibaš kakšnim chaserjem. Tako kot obstajajo tisti, ki se jim bi penis med tvojim nogami gnusil obstajajo tudi taki, ki bi bili s tabo izključno samo zaradi tega. In ti te bojo zapustili, če boš enkrat si priskrbela neovagino.

Nažalost.

PurpleMoo ::

Hvala za opozorilo, Shegevara, tega se zavedam. O takih ljudeh berem na trans forumih.

freesty ::

Mogoce pa ni dobro, da se takim izogibas(ne nisem jaz poslal ZSja heh).

Zamisli si. Ljudje, ki so jim usec trans osebe imajo podobno tezavo kot ti. Oni bojo tezko javno priznali, da jim je to vsec, nekdo tukaj si je celo naredil nov account, da je lahko to priznal. Potem pa še dejstvo, da si odprla to temo na forumu o raculnikih, ki so ena izmed njegovih ljubsih stvari. Najbrz je cel vzhicen. In pomoje, ce das takemu cloveku priloznost nimas kaj za zgubit. Seveda po predcasnem pridobljenem zaupanju prek interneta.

Double_J ::



Včasih so skoz tole vrteli po TV... in pri tej dohtarci res nisi dojel, če je imela špegle gor. Pa je očitno mel že družino prej...:D
Dve šivanki...

win95<3 ::

BTW: jaz ji nisem nicesar poslal, ker je dala jasno vedet, da od partnerja pricakuje, da jo ima za 100% zensko ;)

Pithlit ::

freesty je izjavil:

Mogoce pa ni dobro, da se takim izogibas

Google "tranny chaser".
Life is as complicated as we make it...

Double_J ::

Stran MyHeritage.com


Hecna stvar... edino ne poznam teh "slavnih" ljudi.:D

Chad michael murray 76%
Hugh jackman 73%

...itd
Dve šivanki...

Pithlit ::

Double_J je izjavil:

Pa je očitno mel že družino prej...:D

Še kar ne potegne... pa nima tolk veze.

Bolj važno je tole:

Double_J je izjavil:

in pri tej dohtarci res nisi dojel, če je imela špegle gor.


Tko da... Double_J... I salute you. :D Se pa lahko še kdaj drugič mal skregava. Včasih je čist zabavno.
Life is as complicated as we make it...

Double_J ::

Samo ne more met skoz špegle gor a veš...;)
Dve šivanki...

Pithlit ::

Wolverine! My hero!!!

(ja vem)
Life is as complicated as we make it...
««
11 / 16
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Na FDV odstranili pisoarje (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
64073242 (64231) vostok_1

Sprememba spola in upokojitev kot? (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
8310952 (9085) ahac

Več podobnih tem