» »

SSE in Tbred

SSE in Tbred

msmiha ::

Zdaj mi pa naj en nekaj pove al sem jaz nor ali pa je procesor. Kako je mogoče da moj Tbred B 1700+ ne podpira SSE ukazov (tako vsaj napiše v WcpuID in Sandri)?
Še slika:
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.
  • spremenilo: msmiha ()

Zheegec ::

Mora biti napaka, ker gotovo podpira SSE, samo SSE2 pa ne. Ali pa kakšen driverski prblem (plata?).
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

mile ::

Zadnji bios si probal?
Imel podoben problem, meni je pomagal (ECS K7S5A).

Boky ::

Katero plato imas? Ce imas slucajno ECS k7s5a si vzemi dol zadnji Cheepo bios dol(1129).

Boky ::

Mile a te bi je deloval uraden bios ali si tudi uporabil modificiranega?

mile ::

Od Cheepo-ta, kaj si nor, da bi uradnega gor dajal :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mile ()

Boky ::

Hehe:) Saj sprasujem zato, ker tudi zadnji uradni bios ne vklopi SEE ukazov pri t-bredih. Baje pa, da zadnji bios za K7S5A PRO deluje tudi na K7S5A in da naj bi vklopil SEE. Obstaj ze tudi modificirana varijata, ki pa ni od cheepo-ta ampak od HoneyX .Tukaj se nekaj vec o tem bios-u.
Btw jaz imam se vedno nalozeno predzadnjo razlicico Cheepotovega biosa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Boky ()

boštjan ::

Ker bom v kratkem tudi sam na K7S5A r3.1 vrgo 1700+ Tbred A me samo zanima keri bios te naj uporabim.Originalni ali chepotov.In kako ziher so ti chepotovi?

Boky ::

Ko je Cheepo zacel modificirat biose sem presedlal na njegove OC biose. Do zdaj sem sem imel nalozene vse, razen zadnjega in nisem imel nobenih problemov!

boštjan ::

torej bi lahko rekli,da fant vzame originalen bios in par stvari samo zmodificira.

Boky ::

Jep tocno tako! Z oc bios-om imas pol na raspolago naslednje fsb-je 100,110, 112,124,138,133,143,147,150 in 166. 166 ne nastavljaj, ker se ti pol plata ne zbudi in bos moral cmos resetirat. Ljudje zenejo procesorje na 166 tako, da zbootajo pri 133 in pol z kakim softfsb-jem dvignejo fsb v windowsih na 166. Ampak kolikor sem bral forum na OCWorkbench, je za 166 fsb ponavadi potrebno dvignit malce napetost na procesorju(kako si preberi tukaj.)
No z OC bisom imasl na razpolago se malce bol agresivne timnge za ram.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Boky ()

boštjan ::

jaz upam,da se mi bo plata z 1700+ brez problema zbudla na 133/133.zdaj mam namreč ddr266 rame in mam namen jaz to malo naviti.:D
NF7-S,2500+@2200MHz,MSi 5900SP,LCD Philip 190X6,Maxtor DM+9 120GB SATA,
2*256 3200/A KHX, PSU 420W DF chieftek

msmiha ::

Ja našel sem problem. Uporabljam plato MSI 745 Ultra. Fora je bila v BIOSu (jaz pa sem že mislu da so mi pokvarjen proc prodali), potreben je bil najnovejši BIOS. Odgovorit pa zaradi tega nisem mogel tako dolgo, ker ko sem dal novi BIOS gor mi naenkrat windowsi niso več delali in bila je potrebna reinštalacija:|
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

problem z compjuterom!!

Oddelek: Navijanje
6805 (770) boštjan
»

Nujno rabim pomoc!! Racunalo ne prizge monitorja ce ga prevec navijem..

Oddelek: Navijanje
10853 (796) lepi joker
»

navijanje 1700+ Tbred A na K7S5A

Oddelek: Navijanje
411987 (1514) Boky
»

Elite K7S5A

Oddelek: Navijanje
311505 (1204) _Dejan_
»

elite k7s5a

Oddelek: Navijanje
151114 (770) _Mortal_

Več podobnih tem