» »

Kako dokončati šolanje!?

Kako dokončati šolanje!?

CorpseGrind ::

Pozdravljeni, danes sem neuspešno opravljal popravni izpit matematike in ker sem v zadnjem letniku PTI-ja (poklicno tehniško izobraževanje) me zanima kaj lahko naredim oz. kakšne so možnosti za dokončanje le tega...
Ker imam še v ponedeljek popravni izpit iz angleščine me sedaj zanima kaj naj naredim?? Grem opravljat angleščino in da jo naredim kaj potem z matematiko??
Problem je v tem ,da me čaka še matura.

Če kdo ve prosim ,da svetuje kaj je najbolj optimalna izbira za dokončanje šole !?

Hvala že vnaprej in Lp

beta1 ::

Mogoče bom narobe napisal, saj se na te stvari ne spoznam. Mogoče bo kateri ti znal bolje svetovati.

Angleščino opravi zdaj. Matematiko pa naredi izredno (evidenčen vpis). Maturo greš opravljat v februarskem roku.

LP

b00mer ::

Zivjo

Tako kot je rekel beta1, anglescino takoj, matematiko cimpreje..

PS: Tole nej ti bo sola, da med letom delas sproti..

NeMeTko ::

Pravi naslov za ta vprašanja je šolska svetovalna služba, ki bi ti morala znati v detajle pojasniti vse podrobnosti in možnosti - tudi takšne, ki so bolj 'dogovor z ravnateljem'.

Pogosto čelo dobiš kakšen mali plusek, če se tam pojaviš, saj vidijo, da se ti ne 'šmirgla' vse skupaj in ti skušajo pomagati, da stvar nekako zvoziš. Seveda je to odvisno od svetovalke, ravnatelja in tvojega nastopa. Zagotovo niso na vseh šolah ravno najbolj 'človeški'. Zato tudi ne pričakuj čudežev. Zagotovo pa s pravim pristopom ne boš naredil nobene škode.

Drugače pa zdaj naredi, kar se naresti da (da vsaj angleščino spraviš pod streho), ostalo se pa potem dogovarjaj s svetovalko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: NeMeTko ()

Gladi ::

Kokr kol obrne, v tem roku ne bo mogel mature delat. Je pa seveda najbolje da se obrne na šolsko svetovalno delavko.

martincek1 ::

Angleščino nujno naredi takoj. Potem si pa vzemi čas za premislek. Ker če se boš zdaj ukvarjal s tem, je ne boš opravil.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tehnik računalništva ali tehniška gimnazija

Oddelek: Šola
194694 (4270) TheKekec
»

Popravni izpiti in maturitetni tečaj

Oddelek: Šola
132989 (2757) Phantomeye
»

Plačljivi popravni izpit

Oddelek: Šola
71649 (1418) matobeli
»

srednja in visoka šola?!

Oddelek: Šola
464757 (3972) jizzer
»

kazenski test 13. junij, a ni da 2 tedna pred koncem... (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
779570 (8150) ERGY

Več podobnih tem