» »

Total Tv vs Lastovka - Dolenjska

Total Tv vs Lastovka - Dolenjska

bauci ::

Ali ima kdo izkušnje s Total TV ali Lastovko iz Trdinovega vrha - kvaliteta slike, vremenski vplivi, ....?
Ali imajo isti programi pri različnih ponudnikih podnapise? Če so pri Telemachu podnapisi npr. pri Sci-fi kanalu ali so potem tudi pri Total TV, ....?
Na vikendu mi prideta v poštev samo ti dve opciji in sedaj ne vem kaj naj izberem. Zanima me izključno TV sprejem.

mcgeek ::

Ne poznam Lastovke, lahko pa ti povem malo o Total TVju.
Na začetku so bili dobra alternativa, če nisi imel druge možnosti. Sedaj pa ko v petih dolenjskih občinah pospešeno gradijo optično omrežje, dobijo mojo odpoved takoj ko se bom lahko priklopil na kateregakoli IPTV ponudnika. To pa zato, ker je Total TV popolnoma 'zaspal' in se ne zgodi nič več novega.

Seznam kanalov si lahko pogledaš na njihovi spletni strani. Skoraj vsi kanali, ki so tudi v drugih slovenskih kabelskih omrežjih, imajo slovenske podnapise -tudi SciFi.
Sprejem je odličen, saj njihov signal prihaja iz čisto novega satelita (še kako leto nazaj je bil porazen, ker je deloval na že odpisanih satelitih).
Sprejemnike imajo podpovrečne, a dobiš tudi HD verzijo s snemalnikom, ki presenetljivo, deluje. Imaš tudi možnost uporabe na več televizorjih v isti hiši ali stanovanju.

Naročiš se lahko tudi na dodatne premium kanale, HBO, Pop Non Stop, itd...

Če nimaš druge možnosti, priporočam - zato ker zadeva deluje.
Če imaš drugo možnost, stran od njih, ker so vedno slabši - in tudi njihov odnos do strank je porazen.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Satelitska TV - čiste osnove, kaj potrebujem, programi... (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5312157 (7731) Scorpy84
»

Total-Tv v Italiji

Oddelek: Zvok in slika
334843 (3882) starfotr
»

TotalTV in neuporaben set-top box

Oddelek: Loža
447196 (3190) Scorpia
»

Lastovka tv ali total tv?

Oddelek: Zvok in slika
138008 (7262) Scorpia
»

Lastovka vs Siol TV

Oddelek: Omrežja in internet
113615 (3147) Alexius Heristalski

Več podobnih tem