» »

Kje kupiti ventilatorje v Celju?

Kje kupiti ventilatorje v Celju?

Venum ::

Sem bil v bigbangu v cityparku pa jih nimajo sploh pol pa se pri sosednjem comtronu pa jih morejo narocit. Kje se majo vecjo izbiro racunalniskih ventilatorjev v Celju pa da jih majo na zalogi vec kosov?

Janac ::

v nedeljo?

Venum ::

ne v ponedeljek.

Venum ::

sprasujem kje ne kdaj:) ja v pon itak. Pa ful si mi pomago troll en.

Janac ::

zakaj jih ne narocis po internetu? dobis v 2 dneh ce je na zalogi!

Venum ::

nebi dajo 4e za postnino ce sm pa glih zdej par dni v Celju pa lahk sam stopim po njih.

hans2 ::

Imaš HTE trgovino pred nadvozom proti centru na levi strani, trgovina Žarnica in tudi v Konradu bi se verjetno kaj našlo.

Venum ::

Nej malo zoožim izbor. Rad bi imel ventilatorje noiseblocker XL2. Je kaj v Celju? Če ne jih bom vseeno naročil, saj so cenejši od akase pa po moje boljši. Je že kdo kupoval noiseblockerje v Celju?

dzinks63 ::

Vprašaj pri Etri, Tealu, Birobit, Hardstore, HarveyNorman, Powerplus, Chip (žalec),... , vprašanje če imajo na zalogi, oziroma v koliko dneh nabavijo, če sploh?

techfreak :) ::

hans2 je izjavil:

Imaš HTE trgovino pred nadvozom proti centru na levi strani, trgovina Žarnica in tudi v Konradu bi se verjetno kaj našlo.

HTE v Celju je trenutno zaprt zaradi kolektivnega dopusta, sicer pa dvomim, da bi elektro trgovine imele zalogo PC ventilatorjev.

Je že kdo kupoval noiseblockerje v Celju?

Verjetno ni trgovin v Celju, ki bi imele zalogo ventilatorjev različnih proizvajalcev. Je pa čisto možno, da boš preko spleta skupaj s poštnino plačal podobno ali pa mogoče celo ceneje, kot v fizični trgovini.

Han ::

Mene je Noiseblocker razočaral. Po pol leta je začel tako ružit, da je po hitrem postopku letel iz mašine...

amigo_no1 ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

Venum ::

Han je izjavil:

Mene je Noiseblocker razočaral. Po pol leta je začel tako ružit, da je po hitrem postopku letel iz mašine...

pri meni pa glih nasprotno. Mam 5 komadov v svoji masini ze par let pa delujejo super. vidim da je slovenski trg kr porazn glede tega. Nobena trgovina nima nic na zalogi pa morjo narocat. Sm se odlocu da bom kr po netu narocil. Sm jih vidu v cool pcju kot je ze nekdo nalepil pa v mlacomu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Iščem 74HC292 ali 74HC7292

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
9892 (808) Jackal
»

Kupim pleksi..

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
164102 (2936) KrCbelca
»

V kateri trgovini kupujete elektronske elemente ?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
102343 (2106) T0RN4D0
»

glede ventilatorjev

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
201446 (1025) 12345
»

kaksen nasvet za boljse hlajenje?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
301965 (1501) Binji

Več podobnih tem