» »

V kateri trgovini kupujete elektronske elemente ?

V kateri trgovini kupujete elektronske elemente ?

pokec ::

Živjo!

Zanima me, pri kateri elektro trgovini, kupujete elektronske elemente in zakaj? Prosil bi vas, če mi lahko napišete ime trgovine in razlog zakaj tam kopujete? Zanimam me pa še to, koliko od vas bi si šlo pogledat spletno stran nove trgovine z elektro materialom?

Hvala za odgovore!

LP

Pokec

[spremenil naslov v bolj razumljivega, moderator]
  • spremenil: Azrael ()

F2_Silberpfeil ::

Največkrat CHIP v Mariboru
Zakaj Ker so mi skor prvi sosedi>:D, pa se velik stvari se dobi

TEDY ::

Največkrat v IC c LJ, ker mi je najbližja... Na vsake tolk časa pa v HTE

zlabo ::

Največkart v HTE in IC elektronika v LJ. Razlog? Sicer bi raje hodil v IC-ja, samo je HTE bližje centru in imam od šole do HTEja prijeten sprehod.
Do IC-ja morem it pa z LPP in moram plčevati žetone. Zato velikrat dam frendu spisek ki gre vsak dan tam mim v šolo.
IC elektronika mi deluje precej polj "profi" kot pa HTE, kjer že sam prostor daje čuden vtis, potem so pa še kakšen prodajalec najde ki sam zase neve. Zato včasih tudi razkiram žeton in grem raje v ICja.
Občasno grem tudi v DELKO-ta.


Spletna stran nove trgovine z elektronskim materijalom? Dej link, nikol ni nobena trgovina odveč. Konkurenca je zdrava;)

LP, zlabo

singular ::

Največkrat v HTE in IC, vendar se ICju raje izognem, če se da, ker najprej naj se naučijo obnašat, ne da te na maloprodaji gledajo kot debila in pustijo da ti NJIH čakaš. HTE res ni tako velik, vendar se znajo obnašat veliko bolj "profi"..

Če bi ibla nova trgovina na spletu bi jo seveda šel pogledat.:D

Dr_M ::

HTE...vcasih IC. ampak raj HTE ker je cenejsi in dejansko vejo kaj ti prodat :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Mati ::

Največkrat v HTE ali Čip v Mariboru!

Glede spletne trgovine, mislim da HTE nima konkurence v Sloveniji saj ponavadi robo dobim v 2 dneh, neredko celo naslednji dan zjutraj, pa še poštnina je piškavih 800 Sit ne glede na težo.

Drugač pa če kaj večjega rabim pošljem mail v Impedanco! Sem kupil 100 led diod bele barve svetilnosti 15000 mCd za 120 Sit z davkom vred! Vendar pa tipi delajo samo po naročilu, torej nimajo zaloge oziroma imajo neko centralno skladišče v Nemčiji od koder potem naročijo robo.

IC ima kar vredu cene in veliko zalogo, vendar so tipi dobesedno arogantni osli. Pi*da prosit sem jih moral enkrat 10 dni, da so mi dali naročen robo na pošto!!! ;((

Daj povej nam to novo spletno trgovino, me že firbec matra!

BlazP ::

4. člen Pravil

1. Naslovi tem v forumu morajo odsevati njihovo vsebino. Naslovi podobni "na pomoč", "ne dela" so prepovedani.

Azrael ::

@BlazP:

Sem spremenil naslov, imaš popolnoma prav.

@Pokec:

Največkrat v HTE v LJ, svoje dni tudi v IR, dokler so imeli maloprodajo, v IC pa se imajo za male bogove in naj se poboljšajo, včasih kaj kupim tudi v Delko, Conrad pa je praktično za vse predrag, pa še prodajalci nimajo pojma kaj prodajajo. Sicer ga tudi v HTE včasih pihnejo, ampak gre.

Par let nazaj sem v HTE kupoval 30m kabla RG58 (za 10Base2 Ethernet - BNC). En trgovec je prinesel kolut kabla in začel molzti kabel kar iz sredine, ko pa je zadevo dokončno zavozljal, mu je na pomoč priskočil drug kolega in potem je eden vlekel namolžen kabel, drugi pa kolut (mislil sem si ta pretegnjen kabel pa kar imejte...), dokler nista uspela zadevo pretrgati... Potem je prišel še tretji, ki ga je zanimalo kaj se gresta prva dva (strank je bilo vsak trenutek več) in potem je še razvozljal kabel, odrezal vozel in potem kolut dal na tisti strojček za merjenje dolžine kabla... Prvi mi je prijazno ponujal 17m kabla po znižani ceni, samo sem rekel, da rabim EN konec dolg 30m, kar sem potem tudi dobil.

Bogve, kdo je dobil tisti 17m konec?:\

LP, Azrael
Nekoč je bil Slo-tech.

iNN ::

najveckrat kupujem v LOTOS, ker tam dela stric pa ker je najblisje :D
==

T0RN4D0 ::

Hehe hte ma spletno trgovino ko je nekdo omenju klik! Druač pa največ kupujem v Žarnici v celju (pač edina trgovina okol katere hodim) včasih dam pa bratu seznam za HTE v mb. :)

Nova stran; pogledu bi jo elektromagnetov pa ne rabim neki... >:D
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pribor za fino spajkanje

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
93360 (3212) zlabo
»

strokovnost prodajalcev v trgovinah z elektromaterialom

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
141292 (1032) rfmw
»

Zehr gut salter

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
492241 (1507) HardwareMaster
»

cenik hte

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
152322 (2012) slawc
»

čip STK 4080 11

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
91520 (1368) Brane2

Več podobnih tem