» »

Iščem težke streljačine

Iščem težke streljačine

zero22 ::

zanima me če kdo pozna res kako težko streljačino za igrat pa da jo res z mukam obrneš=)..Lahko je stara 3, 4,5 let. Če primerjam npr. max payne 3, splinter cell conviction to je use tak lahk proti prvim izdelanim igrim da adijo=). nevem zaka v današnjih časih delajo tak kratke in lahke igre učasih je bla težavnost težja..uglavnem če kdo pozna kakšno naj mi jo napiše pa po možnosti naj bo fajna za špilat.=)
  • spremenil: Mavrik ()

freesty ::

Jaz sem uzival v igranju half life.

Nejc1994 ::

Duke Nukem 3d. Najtezj tezavnost. Igras lahko okoli 3 mesce.

Sriple Tix ::

Ghost Recon (2001) in dodatki Desert Siege, Island Thunder in Jungle Storm.
Tom Clancy%27s Ghost Recon @ Wikipedia

RejZoR ::

Hard Reset na najtežji stopnji. Zadeva je prav ogabno zajebana in sem jo neštetokrat preklel čeprav ko ti enkrat uspe priti na naslednji checkpoint pa je zakon feeling.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

oemdzi ::

Project IGI 1 je svinjski (save imas samo za posamezne misije, vmes pa nic) je pa sicer precej starejsa od 5 let

jizzer ::

@oemdzi

O lepo si me spomno zdaj na Project IGI 1&2, to sem tak rad špilal ko sem bil mali. Res je bla zajebana igra. Čeprav sem jo igral enkrat po tistem kaki 2-3 leta nazaj pa se mi več ni dopadla, ampak svoj čas pa sem jo izredno rad igral... :)

Izi ::

Se popolnoma strinjam. Verjetno najbolj težavna streljačina vseh časov je "Project I.G.I.: I'm Going In". In po mojem mnenju tudi ena boljših. Je pa res, da je igra stara že skoraj 12 let in jo je že davno povozil čas.

Novejše streljačine pa imajo VSE po vrsti težavnostne stopnje in si jih pač vsak naredi težavne kolikor hoče. Večina je na najvišji težavnostni stopnji skoraj nemogoča.
Naprimer za posebno težavne velja par zadnjih Call of Dutyev na Veteran težavnosti.

oemdzi ::

Saj tiste stopnje ki si jih nastimavas niso tako zgresene ... Ampak je se zmeraj save game, ki nekako olajsa zadevo, pac eno in isto stvar tolk cajta delas dokler ti ne rata tako kot si zelis, nato das save game in gremo drugi vogal pilit :))

xardas ::

Če se prav spomnim tudi Operation flashpoint ni bil ravno enostaven za igranje.

Invictus ::

JetSet Willy

Nikoli nisem prišel do konca ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

sesobebo ::

painkiller / serious sam

Pureforce ::

Arma 2

Arto ::

Operation Flashpoint

Sam je ful grd :P

Mafionzo ::

Sicer osebno še nisem igral a baje je Diablo III ubijalska na Hard Core
Ker če umreš se ti baje komplet karakter izbriše :P

Sicer pa če imaš konzolo ti priporočam Dark Souls na najtežji stopnji ;)
Sam upam da maš kak rezervni kontroler ;)

GrimReaper ::

Sriple Tix je izjavil:

Ghost Recon (2001) in dodatki Desert Siege, Island Thunder in Jungle Storm.
Tom Clancy%27s Ghost Recon @ Wikipedia

Jest sm tut pri Advanced Warfighter hitro obupal.
Checkpointi zelo redki, te en začne streljat, gledaš naprej, nobenega, pogledaš nazaj nobenega, potem pa obležiš na tleh pa vidiš da te je nekje izza zabojnika streljal.
Potem pa vse na novo.
Pa pri Serious Sam 3 sem tud obupal, sovražniki se skoraj v neskončno vsuvajo, tolk da morš večkrat nazaj po hodnikih tečt in jih sproti streljat, drugače nimaš šans.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

boogie_xlr ::

Delta force serija

c00L3r ::

Igre pa so danes narejene primarno za konzole, kjer moraš tu pa tam it par korakov naprej, 2x ustrelit, potem pa tak neka kvazi vmesna sekvenca in si že pol igre obrnil.

Če hočeš težko streljačino, oz. nek iziv pojdi igrat s človeškimi nasprotniki. Imaš danes na internetu kar nekaj dobrih brezplačnih iger. Jaz malo čas kratim z Battlefield Play4free

Še neka drugih tukaj

WaterBoy ::

Mafionzo je izjavil:

Sicer osebno še nisem igral a baje je Diablo III ubijalska na Hard Core
Ker če umreš se ti baje komplet karakter izbriše :P

Sicer pa če imaš konzolo ti priporočam Dark Souls na najtežji stopnji ;)
Sam upam da maš kak rezervni kontroler ;)

Se ne zbriše. samo umre in ne moreš z njemu igrati. Ti pa ostene denar in ne vem kaj še

jype ::

OFP, arma, arma2.

mihec87 ::

multiplayer pa sam še server z dobrimi igralci..

zero22 ::

no lepo ste se razpisal=)..ampak trenutnoo z multiplayer sm mal nehu kr so mi živci šli skor:D..zle sm 2 mesca na singlih mal;)

FlyingBee ::

portal 1 in 2

b00mer ::

Js spilam quake :) Se mi zdi se najbolj skilled FPS.. www.quakelive.com

BigWhale ::

Invictus je izjavil:

JetSet Willy

Nikoli nisem prišel do konca ...


Al pa Asteroids na INSANE. ;>

marvin42 ::

Doom na nightmare.
Mostly Harmless

Maximus ::

Soldier of Fortune 2 na najtežji stopnji :D

Sssaga ::

oemdzi je izjavil:

Project IGI 1 je svinjski (save imas samo za posamezne misije, vmes pa nic) je pa sicer precej starejsa od 5 let


:) Z4j3b4n u 0!

Berserker ::

OP, dvomim da si igral Max Payne 3 na hardcore in free aim.

Pebkac ::

Serious Sam nudi že na hard težavnosti kar lep izziv, poleg tega pa mislim da ima še 2 višji težavnostni stopnji >:D Trojke še nisem igral, ampak je verjetno dokaj podobna prejšnjim kar se tiče težavnosti.
Tudi Stalker serija na višjih težavnostih bi znala biti primerna.

Vem da je multiplayer, ampak res zelo priporočam Killing Floor. Na hard in višjih težavnostih moraš igrati zelo previdno in rabiš soliden teamwork da preživiš do konca.

Poldi112 ::

Večina teh naslovov težavnost doseže enostavno z več monsterji in/ali večjo občutljivostjo na poškodbe. S tega stališča je project igi res fenomenalen. Ker je bolj kot streljačina pustolovščina v smislu, da moraš najti optimalno pot za svojo misijo, ali pa ne preživiš. Edino to ni zame, zame je doom na nightmare v coop. ;)
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

listje123 ::

freesty je izjavil:

Jaz sem uzival v igranju half life.

Takoj ko sem pogledal naslov sem bil istega mnenja, res da je igra že stara ampak je pa zajebana in moraš bit kr iznajdljiv da jo obrneš.

Meizu ::

Poldi112 je izjavil:

Večina teh naslovov težavnost doseže enostavno z več monsterji in/ali večjo občutljivostjo na poškodbe. S tega stališča je project igi res fenomenalen. Ker je bolj kot streljačina pustolovščina v smislu, da moraš najti optimalno pot za svojo misijo, ali pa ne preživiš. Edino to ni zame, zame je doom na nightmare v coop. ;)



Doom 3 ja in to s tistim difficulty modom al kaj je že. Ko so povprečne pošasti noter zajebane ful. Vsaka pošast ima svoje lastnosti, nekatere moraš dejansko z granatami obmetavat 10min da crkne. Res pasje.

Strinjam se tudi za Project IGI, dbest zadeva :) Sicer stara, ampak tako grafično slaba pa spet ni. :)

MKC00 ::

Hitman?

koyotee ::

hidden&dangerous, kr zajebana
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Netrunner ::

Aliens vs. Predator 1 (Marinec)
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Poldi112 ::

>Doom 3 ja in to s tistim difficulty modom al kaj je že. Ko so povprečne pošasti noter zajebane ful.

Jaz sem sicer imel v mislih Doom 2, ampak ok :) Ker doom2 po mojem sam ne moreš obrniti na najtežji stopnji, cooperatively pa gre.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

kriko07 ::

Far cry 1,2,


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

IGI: Origins [Project IGI: We're Going In] (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
526281 (664) oo7
»

Dead Space 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6610993 (8401) RejZoR
»

Katere FPS igre ste že preigrali?

Oddelek: Igre
163299 (2882) guest #44
»

driver help

Oddelek: Strojna oprema
242566 (2361) Mentalist
»

Potek racunalniske igre? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
563150 (2421) BigWhale

Več podobnih tem