» »

Dotcom podal svojo verzijo dogodkov med aretacijo

1
2
»

Iatromantis ::

People of the world and Kim Dot Com need to KNOW, that just recently on United States soil, HSBC Bank just made it publicly known that they've knowingly laundered money for Drug Cartel and for Terrorist group and their top executive went home to their cozy mansions, smoking their fancy cigars and drinking their top Whiskey. NO ARREST. NO PROBLEM. Meanwhile Kim Dot Com and his executives are jailed and have their entire assets and fortunes seized because one of their customers uploaded a Lady Gaga song.

Fritz ::

PaX_MaN je izjavil:


Fritz je izjavil:

Torej bi morali pri aretaciji vseh finančnikov in menedžerjev, ki so osumljeni kaznivega dejanja in si lastijo tudi orožje, nanje vedno poslati specialce. Hm, tole mi je kar všeč, se mi pa zdi, da to nikakor ni pravilo.

V Ameriki je kr.


Iatromantis je izjavil:

People of the world and Kim Dot Com need to KNOW, that just recently on United States soil, HSBC Bank just made it publicly known that they've knowingly laundered money for Drug Cartel and for Terrorist group and their top executive went home to their cozy mansions, smoking their fancy cigars and drinking their top Whiskey. NO ARREST. NO PROBLEM. Meanwhile Kim Dot Com and his executives are jailed and have their entire assets and fortunes seized because one of their customers uploaded a Lady Gaga song.


Seveda Pax_Man, seveda...sledita zajček, zavijanje čokolade itn. Iatromantisov prispevek je morda ekspliciten a povzame vse.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

PaX_MaN ::

Fritz je izjavil:

Seveda Pax_Man, seveda...sledita zajček, zavijanje čokolade itn. Iatromantisov prispevek je morda ekspliciten a povzame vse.

Spletni komentar je enak obtožnici in preiskavi, ki jo odobri sodnik?
Ne. Me. F****.

Fritz je izjavil:

Ne, temu se reče zakonsko določen prispevek za delovanje skupne države. Saj verjetno veš, da se delovanje države financira iz malenkosti kot so davki, carine in drugi prispevki?

Zakonsko določen prispevek bi bil, če bi mel ta davek Nemci.
Tko so ga pa izsilil od Švicarjev.
Ološ, tile Nemci, že z izsiljevanjem se preživljajo.
Se vidi, da jim teče voda v grlo - kar poglej njihov dolg vs. BDP.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kimu Dotcomu se obeta izročitev v ZDA

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
306922 (3762) c3p0
»

Kim Dotcom bo verjetno izročen ZDA

Oddelek: Novice / Tožbe
4514385 (12281) moonpowd
»

Mega dva dni pozneje (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
7616406 (11176) BaToCarx
»

Me.ga v težavah še pred zagonom

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
136276 (4476) BigWhale
»

Primer Megaupload: Dotcom podpira izročitev, novozelandski sodnik se umika

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
179425 (8059) Jst

Več podobnih tem