» »

Nedokončan letnik

Nedokončan letnik

bananaman12 ::

Zdravo! Mene zanima sledeče.. in sicer lansko leto nisem dokončal tretjega letnika ker nisem naredil popravnega izpita iz matematike.In sedaj eno leto pavziram tudi zaradi razlogov v družini in sedaj bi se rad v avgustovskem roku prijavil na izpit in s tem ker nimam statusa plačal za izpit.

Ali kdo ve koliko približno naj bi bila cena izpita?

in ali je možnost da če ne naredim izpita da zaprosim s prošnjo npr. ravnateljico če lahko napredujem naprej v četrti letnik in med letom naredim izpit za nazaj?


Hvala za kakršnokoli pomoč! Lep pozdrav!

freesty ::

Ne vem zakaj nisi ze med letom šel delat popravnega izpita. Ker tudi, ce nebi naredil bi imel še vedno šanse. Sedaj pa gres na zadnji rok in ce ne naredis moras spet pavzirat eno leto... Dvomim, da se lahko naprej vpises. Lahko pa vprasas na soli.

bananaman12 ::

Vem ja in mi je žal da nisem šel že prej. hvala za odgovor

freesty ::

Ja ce bos placal, potem pojdi cimprej, tako, da bos imel se vec kot 1 sanso opravljat izpit. Pozanimaj se kako in kaj. Pac das teh 20-30€. Kot pa da cakas celo leto spet. Mislim pa da se lahko vpises v letnik se do oktobra. Jaz sem eno leto sel na 3. rok popravnega izpita, ki je bil nekje 14 septembra, do takrat se nisem hodil sploh v solo.

Gladi ::

3. rok ne pride več v upoštev, ker ga od letos naprej ni. Pravtako ni več mogoče napredovati v višji letnik z negativnim predmetom, tako da ti ostane samo da delaš kot občan ta izpit. Kako pa kje pa nimam pojma.

bluefish ::

Skratka, pozanimaj se na šoli o možnostih, ker tu lahko debatiramo v nedogled, pa konkretne rešitve ne bo.

freesty ::

Ja saj, kot obcan naj gre hitro delat. Verjetno do septembra lahko gre kot obcan veckrat opravljat izpit.

bananaman12 ::

Bom se pozanimal res najlepša vam hvala!
Lansko leto so govorili na MOJI šoli da z negativnim predmetom ne moreš napredovati v višji letnik. Vendar potem ko sošolci kateri niso naredili popravnih izpitov so jim rekli naj pošljejo prošnje ravnateljici za napredovanje v višji letnik in da naredijo izpit iz tretjega potem v četrtem letniku.

Seveda je to odvisno od šole če ti to možnost odobrijo. Jaz ciljam na to da bom naredil izpit ampak me pač zanima če je slučajno še kakšna možnost v primeru če se mi nardi da ga ne opravim.

Itak se moram pa jaz osebno pozanimati v šoli o teh možnostih..to sem samo dodal.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Popravni izpiti in maturitetni tečaj

Oddelek: Šola
132752 (2520) Phantomeye
»

Plačljivi popravni izpit

Oddelek: Šola
71524 (1293) matobeli
»

Popravni izpit iz 3+ predmetov

Oddelek: Šola
2911270 (7347) lebdim
»

imam 3 popravne izpite ter eneg nisem utegnila popravit kaj naj storim

Oddelek: Šola
4114191 (12210) WarpedGone

SŠ in popravni izpiti

Oddelek: Šola
2210409 (9051) Venum

Več podobnih tem