» »

Google Nexus 7 (2012)

Google Nexus 7 (2012)

Temo vidijo: vsi
««
21 / 32
»»

yayo ::

elToro je izjavil:

Pravkar mi je naredil system update ampak je verzija ostala 4.1.2 ???
Angleški nexus.


Pa je res updejtalo? Vidiš kako novost?

rio972 ::

chercc je izjavil:

Katero aplikacijo uporabljate za navigacijo?


Eno starejšo verzijo Navigona. V Torek sem bil službeno bogu za hrbtom v HR (Marija Bistrica) in Navigon je delal b.p.. Kolega iz italije je bil čisto navdušen na N7. Nonstop ga je imel po rokah. Nexusa, mislim :D

Ericssony ::

Ravno posodobil na verzijo 4.2. Kakih drastičnih sprememb ni videti. Končno so na voljo uporabniški računi. Nova funkcionalnost ki sem jo odkril pa je Daydream - ko se tablica polni ali je priklopljena na dock prikazuje čas, slike, novice (se poljubno nastavi). Nova aplikacija, ki je prej ni bilo pa je ura/budilka/štoparica. Opazno pa je tudi hitrejše delovanje.

matija_g ::

Ali lahko, prosim, poskusite naslednji postopek:
a) Odprite app "People"
b) Izberite katerikoli kontakt
c) Edit
d) Izberite "Add another Field"->"Events"
e) Poskusite nastaviti datum v decembru.

Na mojem Nexusu (kupljen v Sloveniji, z 4.2 updateom naloženim) pri tej izbiri ne vidim datumov v decembru.

Jih vi vidite?

MacGyver141 ::

matija_g je izjavil:

Ali lahko, prosim, poskusite naslednji postopek:
a) Odprite app "People"
b) Izberite katerikoli kontakt
c) Edit
d) Izberite "Add another Field"->"Events"
e) Poskusite nastaviti datum v decembru.

Na mojem Nexusu (kupljen v Sloveniji, z 4.2 updateom naloženim) pri tej izbiri ne vidim datumov v decembru.

Jih vi vidite?


Tudi jaz jih ne vidim.

Bor H ::

medenko ::

Vaša cena: 268,29 €
Spletna cena: 279,90 €
Dobavljivost: Na zalogi

koyotee ::

mimovrste?
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

medenko ::

comshop.

chercc ::

Need help. Torej pa ga imamo, moja prva težava z nexusom. Včeraj zvečer mi je nehala delat povezava z domačim omrežjem, sem že prej enkrat imel težave, ampak so se nehale, ko sem izklopil zaščito na wirelessu. Včeraj se nisem preveč posvečal zadevi, sem vklopil in izklopil wifi tako na tablici kot na ruterju ampak ni pomagalo, več časa pa ni bilo. Danes pa sem se odločil, da izklopim tablico in jo ponovno zaženem in tukaj pridemo do mojega problema, nexusa se ne da vklopit nazaj. Probal sem ga tudi dat polnit (čeprav je še prej bila baterija na 89%) vendar ne da nobenega znaka življenja od sebe. Mislim saj je zadeva v garanciji pa še "se zgodi" imam, ampak bi človek pričakoval, da bi nekaj za kar plačaš skoraj 300€ imalo daljšo življensko dobo od treh tednov

Edit, po brskanju po tujih forumih mi ga je ratal zagnat, ampak wtf je blo to, mi ni najbolj jasno

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: chercc ()

damjanll ::

chercc, ti pa nimas srece. Kako si potem zagnal zadevo nazaj? In pa kaj zaen wifi ap/router pa imas da ti ne dela, jaz z wifi nisem imel problemov, pa sem probal na vsaj 4 razlicnih routerjih, vedno z vklopljeno zascito.

chercc ::

Ruter mam netgearov, dobu sem ga ob podaljsanju pogodbe pri telemachu in zdj spet dela, ampak sem ponovno vklopil geslo, bomo vidli jutri:-) . tablico pa sem zagnal tako da sem drzal power button in volume button ob enem, ce bo se kdo mel podobn problem in mu moja resitev ne deluje naj 30 sekund drzi power button, baje se tole kar pogosto dogaja

MacGyver141 ::

Enako je pri meni, ko ugasnem zadevo, treba držat dolgo power button da se sploh prižge.

qwea ::

Je še kje cenej kot kle?
http://www.ditech.at/artikel/T07GO02/Go...
V Slo ne pošiljajo?

Magic1 ::

So že napisali, da je danes in jutri v mercator tehniki 32GB verzija okoli 250€.
Magic

BlazV ::

kje nam najbližje se da kupiti 3g verzijo?

hvala

qwea ::

Magic1 je izjavil:

So že napisali, da je danes in jutri v mercator tehniki 32GB verzija okoli 250EUR.

Hvala, kje pa so poslovalnice Mtehnike v LJ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: qwea ()

Maxl ::

http://www.mercator.si/si/prodajna-mest...

Jo imajo na zalogi ali je rok dobave tak kot piše?

EDiT: to je verjetno res, samo verjetno imajo v vseh večjih MTehnikah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Maxl ()

floyd1 ::

Ta v merkatorju je (nov) cenejši kot polovica rabljene ponudbe na bolhi.
Velja ta cena le za spletni nakup ali tudi na licu mesta?

kuglvinkl ::

Kje je to v Ljuljani, pot k Sejmišču??!?! A je samo ta?

demon#666 ::

pozdravljeni!
Imam nekaj vprašanj, ker se odločam za nakup. Torej, je boljše vzeti 16GB ali 32GB (kolko je dejansko še prostega)? kako je s povezavo z google drive in skydrive, kako je z USB to go - oprema (kaj dodatni bi rabu za stvar uštimat - software + periferija) in če še vedno velja, da se dobi 25$ ob nakupu za porabit v app storu?
Rabim predvsem za dostop do dokumetntov z clouda (pa kakšen hiter popravek), internet, kakšno aplikacijo za na hitro odpret kakšen program (java, python, c), pa tudi ogled kakega filma (vožnje s SŽ znajo bit kar dolge) in mogoče kakšna igra pride v poštev. če ima še kdo kaj skupnega s tukaj naštetim, bi prosu, če mi pove kolko prostora mu te reči zavzamejo (nekako imam občutej da 16GB mi ne bo dovolj - še posebej ker ni možnosti za sd kartico).

Lp
Sabertooth Z87|4670K|8GB|840 PRO 256GB|
R9 270X WindForce|Seasonic 660|Define R3

damjanll ::

Mislim da 16GB itak ni vec v prodaji, al se motim? Drugace pa sistem zasede priblizno 4GB se mi zdi, torej na 16GB ti ostane 12GB free, ampak govorim na pamet.

25$ bonusa ni vec.

USB OTG kabel dobis na primer tukaj:
http://www.mobilna-oprema.si/kabel-usb-...

Za dostopat do usb storage potem pa rabis se ali nek media importer (brez root) ali pa stickmout (root)

google drive dela, ostalih nisem stestiral...

Glede placa je pa edino vprasanje kolko filmov mislis gor skopirat... Za applikacije, igrice in dokumente je 16GB zadosti.

kuglvinkl ::

Kje je ta oglas za Mercator za danes in jutri?

Magic1 ::

Magic

BlazV ::

Danes in jutri...v lj imajo v črnučah še 4.

MacGyver141 ::

floyd1 je izjavil:

Ta v merkatorju je (nov) cenejši kot polovica rabljene ponudbe na bolhi.
Velja ta cena le za spletni nakup ali tudi na licu mesta?


Za oboje velja.

demon#666 ::

@damjan
ja v italiji dobim 16gb za 200€ (unih 50€ za 32GB se mi zdi nekoliko preveč - sej je že nekdo to omenu). To je ubistvu edina stvar ki me nekako muči.. Nekako me zanima bolj z uporabiškega vidika če je dovolj prostora (naložene aplikacije,..).
Kaj decembra se zna zgodit da se tudi 32gb kaj zniža ali ne?

Ma 1-2 filma max, če pa usb to go funkcionira pa itak to nima več tolko veze..
Sabertooth Z87|4670K|8GB|840 PRO 256GB|
R9 270X WindForce|Seasonic 660|Define R3

damjanll ::

Mah, kaj se bos z italijo zajebaval ce danes dobis to pri nas ze za dobro ceno :)
Dej teh 50eur vec pa imas 32GB, pa ce je kaj narobe lahko tle pri nas tezis...

BlazV ::

Kak dober etui, ki se ga da kupiti pri nas?

Magic1 ::

Sej ni tak bau-wau naročit na ebayu, traja pa malo dlje. Lahko pa kupiš od preprodajalcev na bolhi.
Magic

BlaY0 ::

medenko je izjavil:

Vaša cena: 268,29 €
Spletna cena: 279,90 €
Dobavljivost: Na zalogi

A pa se zdaj po enem mesecu s to zadevo že da kaj pametnega naredit, ali se jo da še vedno samo apdejtat pa še to samo 5x na dan:D

BlazV ::

Magic1 je izjavil:

Sej ni tak bau-wau naročit na ebayu, traja pa malo dlje. Lahko pa kupiš od preprodajalcev na bolhi.


Tocno to...cakat moram, ce pa obstaja pri nas kaka trgovina se tja lahko zapeljem.

BlaY0 ::

Točno tako, lahko tudi počakaš na poplave in potem tja enostavno odveslaš :D

BlazV ::

Hvala za pomoc in uporabne nasvete.

Magic1 ::

Kaj si tako občutljiv, trgovinam se pač še še ne splača dobavljat dodatno opremo za stvar, ki jo je bolj malo ljudi kupilo v Sloveniji. Ostali, ki so drugače prišli do njega, bodo tudi do dodatne opreme prišli drugje.
Drgače sem pa ti dal nasvet pa si ga preprosto preslišal, hvala da zapravljam čas za brezveze:
http://www.bolha.com/racunalnistvo/tabl...
Magic

Maxl ::

BlazV je izjavil:

Danes in jutri...v lj imajo v črnučah še 4.


A v Črnučah je to edina MTehnika, kjer jih imajo na zalogi?

BlazV ::

ne vem, vem da recimo v BTCju nimajo.

sulaco ::

:) Očitno se bo dalo z 3G verzijo pošiljati SMS sporočila
http://translate.google.si/translate?sl...

V italiji od 28.novembra...

3G verzija za 299€ pri sosedih:

http://translate.google.si/translate?sl...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sulaco ()

Ludilo ::

a ni to mavo čudno, http://www.google.si/nexus/7/ hočem kupit prek frienda iz nemčije kr pač je support da ordera kr direkt z tte strani...pa pride KOMA 199$ kar je koma 154€ :/// tole pri nas pa pride 260€ ????

a je tole kaka zanka ;D

pa če kdo ve, če dobim prek njega to pole, a bo vseskop v nemčini al bom lahko dau v ang oz SLO

Bor H ::

boš lahko prestavu jezik, ampak računaj na to ceno še davk

Ludilo ::

okej, tej pride okrog 180€, useen še vedno 100€ bol poceni.

M-XXXX ::

Ludilo je izjavil:

okej, tej pride okrog 180€, useen še vedno 100€ bol poceni.

Dobrih 200€ so v evropi 16GB verzije, ta pride pa kot si rekel 180 + poštnina + carina. Ni neke ogromne razlike, vendar nekaj pa je.

carota ::

V Italiji se dobi 16 GB za 179 EUR (vir).

matija_g ::

http://www.androidpit.com/android-4-2-1...

Pravijo, da je patch za "neobstoječi december" že na poti.

JawKnee ::

A je se katermu javilo update? Pise da je 4.2, velik 1,1MB. Je to ta opevani december patch?

Lp

damjanll ::

Ja, ravnokar instaliral, december je nazaj ;)
Predno instaliras sicer rece da je 4.2 update, ce pa preveris po instalaciji je verzija 4.2.1

chercc ::

torej, z enim updejtom smo zgubli december, z drugim pa ga dobili nazaj, res ste meli prav, updejti so nujno potrebni:P in dobro za vse nas, ki imamo to direktno zagotovljeno kot prvi iz strani googla =). nisem se mogel upret :D

damjanll ::

Hehe bravo chercc :)

No jaz sem pa vesel da smo dobili multiuser, uporabna stvarca.

Raje povej kako se ti kaj obnese na splosno, po moznosti v primerjavi s kitajci ce si jih imel priloznost stestirat? Kako se obnese velikost, hitrost, baterija, lahkost...? Zadovoljen? Razocaran?

sulaco ::

Prišel je uraden dock za nexus-a 7
http://www.engadget.com/2012/11/30/nexu...


...in res je malo pozno, ker bo na CES-u 2013 (januar) ziher že kakšen prototip naslednika

andrej02 ::

Končno dock :)
««
21 / 32
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

LG G pad 8.3 ali Nexus 7 (2013)?

Oddelek: Kaj kupiti
263024 (2754) amacar
»

Nexus 10 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7516475 (7362) AvtoR
»

Katero tablico? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
11024999 (21037) abyssus
»

Google predstavil Android 4.3, sveža Nexus 7, Q (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
8929367 (15735) Bluzer13

Več podobnih tem