» »

Sony Xperia S vs. Sony Xperia P

Sony Xperia S vs. Sony Xperia P

#AzZey ::

Živjo. : )

Mene pa zanima če ima kdo kakšne izkušnje z Sony Xperio S ali Sony Xperio P.
Zanima me karkoli veste o njima, in kateri telefon je po vašem mnenju boljši in bolj vreden nakupa.

hvala za mnenje, lp : ))

clancy ::

Pred kratkim sem na več forumih postavil podobno vprašanje, ker me je Xperia P zelo mikala, vendar mi ni nihče odgovoril. Očitno Xperie P še nihče nima. Rekel sem si kar bo pa bo in sem v soboto vseeno šel na Mobitel in kupil Xperio P srebrne barve :D.

Kaj se mi pri tem telefonu posebej dopade?
-dobra odzivnost brez zatikanja
-telefon je zelo trdno narejen, saj je ohišje narejeno iz enega kosa aluminija.
-ločljivost ekrana je odlična in tudi vidljivost pri sončni svetlobi je dobra. Barvni odtenek ekrana, oziroma barvna temeperatura, vleče na toplo, kar me ne moti in mi v bistvu ustreza, je pa stvar okusa.
-fotoaparat za ta cenovni razred dela odlične posnetke in fotografije. Nastavitve fotoaparata so enostavne in logično razporejene
-fotoaparat ima zanimivo funkcijo, da pri zaklenjenem telefonu le pridržiš sprožilec in v roku dveh sekund z eno potezo posnameš fotografijo.
-leča fotoaparata je bolj vgreznjena v ohišje, kar je dobro, ker se je s prsti pomotoma ne moreš dotakniti. Zato je leča brez nadležnih prstnih odtisov
-zelo hitro odpiranje internetnih strani preko wifi.

Kaj me pri telefonu moti?
-tri ikonice na prozorni plastiki pod displejem, se pri določenih svetlobnih pogojih skoraj ne vidijo
-v načinu WCDMA/GSM, telefon naenkrat izgubi omrežje in ostaneš nedosegljiv. Pomaga le ponovni zagon telefona. Ta bug bo menda odpravljen z naslednjo posodobitvijo, ki izide v začetku avgusta
-kljub dobremu fotoaparatu je pri slabši svetlobi prisotno nekaj šuma
-baterija bi lahko bila bolj zmogljiva. Do včeraj sem jo moral vsak dan polniti. Je pa zelo odvisno kaj in koliko delaš z telefonom. Danes sem izklopil sinhronizacijo, wifi pa izklapljal, ko ga nisem rabil in je trenutno baterija začuda komaj na 67%.
-ene bi mogoče motilo, ker telefon nima reže za SD kartico. Jaz sem gor naložil vse programe in igre, ki jih mislim rabiti, tudi 1,3 Gb težek IGO primo, slike z starega telefona in je v pomnilniku telefona še vedno 8,2 Gb prostora.

Sigurno je Xperia S boljši telefon, vendar me je od nakupa odvrnila predvsem višja cena, menda slabo ohišje in velikost. Xperia P se mi zdi glih prav velika.

To bi vglavnem bilo vse. Če te še kaj zanima, kar vprašaj:).

RejZoR ::

Mene pri "P" moti samo to da nima memory card slota. Sicer je za večino 16GB vgrajenega dost ampak vseeno...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

šernk ::

S je trenutno paradni konj Sonya, P je pa poceni ponaredek bi se lahko reklo.

sestra si lasti S praktično od dneva ko je prišel v ponudbo pri mobitelu (2-3 mesece) zaenkrat brez težav. ohišje je pa povprečno sony, cenena zadeva, ki se bojiš da ti ostane kaj v roki že ob prvem podiranju, ampak ne ostane zlahka :)
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

smoke_choke ::

Danes sem kupil Xperio P...in se mi je takoj pojavil problem že pri zagonu.Telefon sem polnil 30 minut kot piše v navodilih vstavil micro sim in ga poskušal zagnati.Potem pa se mi prikaže bel trikotnik z modrim klicajem in se ne zažene naprej.Klical sem v toptime kjer so uvozniki, pa tudi na mobitel in mi pravijo da tega opozorilnega znaka sploh ta telefon nima, da obstaja samo rumen in rdeč klicaj.Tako da bom jutri odšel že tretjič na mobitel in jim ga bom zabrisal v glavo!!!!!:)

Pro_moted ::

No tudi jas sem lastnik Xperie P , zdaj par dni in moram rečti da sem zadovoljen z telefonom ,zelo. Za 200 evrov mislim da je to to , kar si lahko kupiš pri Mobitel. Sicer sem mislil najprej kupit S, pa sem si premislil, ker je res škoda denarja. Moram pa rečti da je telefon res vrhunsko sestavljen, z odličnimi materiali ! Plus tega sem danes ugotovil da je že tovarniško gor zaščita na steklu, ampak je odlično gor nalimana in se sploh ne opazi, jas sem pa mislil še eno gor napopat :D.Svetlost ekrana je res impresivna, tukaj res nima konkurence. Edini minus je baterija, sicer zdrži enako kot ostali smrtphoni , nič kaj manj ampak lahko bi vseeno dali noter 1800 mAp baterijo.
Sicer sem ga kupil prehodno, ker bom sigurno kupil WP8 telefon če kake pol leta, samo moram vide kam bodo stvari tekle na njihovi platformi. Enkrat sem se že nahecal z obljubami pri samsungu ( BADA OS), in Nokii ( Meego).

@ šernk , upam da boš dobro rešil ! Telefon je drugače dober ( nadgradiš na ICS uradno, pa je to to ).
AMD FX8120;GB 990FXA-UD3
FirePro V4900 ;Corsair Vengance 16Gb
XFX 650W;Corsair Force GT, Asus Xonar DGX

ales85 ::

Jaz imam pa Xperia S in jo lahko pohvalim. Tudi ohišje, nič se ne bojim, da bi mi kaj ostalo v roki. Baterijo pa polnim vsak dan. Drugih pripomb pa nimam.

basket ::

Imam izkušnje tako s P kot tudi z S. Oba sta super telefona, delujeta brezhibno in brez zatikanja. Oblika in kakovost ohišja sta identični, glavna razlika pa je velikost. In ravno velikost glaven faktor pri odločitvi: torej če hočeš telefon z večjim zaslonom, potem definitivno izbereš S, če pa ti velikost zaslona ni toliko pomembna, potem pa lahko mal privarčuješ in izbereš P. Drugi velika razlika pa je hitrejši procesor in več RAM-a pri S. To zaenkrat še ne igra vloge, saj se razlika v delovanju še ne pozna, bo pa se to poznalo v prihodnosti ob nadgradnjah androida in takrat bo pa S definitivno nadvladala P. Zna se tudi zgoditi, da bo S dobila kako različico andorida več kot P.
Torej če povzamem, če hočeš velik zaslon in so ti pomembne nadgradnje sistema oz. da telefon kupuješ za dalj časa, potem je S definitivno vrhunska izbira, saj bo ta razlika v ceni zelo dobra naložba v prihodnost. Če pa ti velik zaslon ni tako zelo nujen in če telefona ne misliš met ful dolgo oz. ti posodobitve niso toliko pomembne, potem pa je P več kot dobra izbira in ni smotrno dajat več dnarja za S.

JamesBond ::

A nima P aluminjastega ohišja S pa plastičnega?

Thunder wave ::

Da in oba telefona imata 1gb RAMa.

JamesBond ::

Torej nam je kar nekaj buč natoril g. basket :)

Pro_moted ::

Tisti ki ste kupili Xperio P , ali ste dobili zraven kakšen NFC tag ( NFC obesek), HDMI kabel ali dodatno zaščitno folijo za ekran ? Gledam malo po netu in vidim da tega jaz sploh nise mel v škatli, eni pa to veselo pakirajo ven.
AMD FX8120;GB 990FXA-UD3
FirePro V4900 ;Corsair Vengance 16Gb
XFX 650W;Corsair Force GT, Asus Xonar DGX

basket ::

Ups, ja.. z RAMi sem res zgrešil in mata enako ja (sem podatek z rami od P pomotoma zamešal z XPERIO U). :))
Je pa tudi res, da ima P aluminjasto ohišje, S pa plastično, vendar je oboje zelo kakovostno in ni neke bistvene razlike pri občutku v roki...

clancy ::

Pro_moted je izjavil:

Tisti ki ste kupili Xperio P , ali ste dobili zraven kakšen NFC tag ( NFC obesek), HDMI kabel ali dodatno zaščitno folijo za ekran ? Gledam malo po netu in vidim da tega jaz sploh nise mel v škatli, eni pa to veselo pakirajo ven.


Pri meni je bil HDMI kabel zraven. Mimogrede, stvar deluje odlično, če telefon priklopiš na televizijo z priloženim HDMI kablom.
NFC tagov pa ni bilo zraven, jih pa dobiš štiri v kompletu, za nekaj evrčkov v mobitelovi trgovini.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: clancy ()

Pro_moted ::

clancy je izjavil:

Pro_moted je izjavil:

Tisti ki ste kupili Xperio P , ali ste dobili zraven kakšen NFC tag ( NFC obesek), HDMI kabel ali dodatno zaščitno folijo za ekran ? Gledam malo po netu in vidim da tega jaz sploh nise mel v škatli, eni pa to veselo pakirajo ven.


Pri meni je bil HDMI kabel zraven. Mimogrede, stvar deluje odlično, če telefon priklopiš na televizijo z priloženim HDMI kablom.
NFC tagov pa ni bilo zraven, jih pa dobiš štiri v kompletu, za nekaj evrčkov v mobitelovi trgovini.


Ja 14 evrov so 4je NFC tag-i. No lepo za tebe da si vsaj HDMI dobil zraven. Jaz sem dobil - nič.
AMD FX8120;GB 990FXA-UD3
FirePro V4900 ;Corsair Vengance 16Gb
XFX 650W;Corsair Force GT, Asus Xonar DGX

rokleb ::

pozdravljeni,
sem pred nakupom Xperia P, zanima me ali je že nadgradnja na 4 ICS ker na mobitelu pravijo, da ima android 2.3 in ni nadgradnje.
lp

puginho ::

Nadgradljiv je že od konca avgusta.

jnovak ::

Uporabniki Sony Xperia P: kako je z baterijo?
Real case scenario, koliko časa zdrži - prosil bi za malo več informacij (npr.: 1 dan, od tega 2h klicov, 1h internet, wi-fi & bt vedno vključena).

BladE_ ::

Kaj pa če bi ti povedal kako "heavy" user si? V povprečju zdrži nekje 1 dan, tudi več, če je uporaba minimalna. Polnil boš vsak dan, ker tudi, če imaš na koncu dneva še 40% baterije ti naslednji dan ne bo zdržala. Več pa tako ali tako od smart fona ne moreš pričakovati ne glede na znamko...
Akcija - Reakcija

rokleb ::

puginho je izjavil:

Nadgradljiv je že od konca avgusta.

se pravi da ima že naloženo 4.0 verzijo androida?
Bi prosil lastnike če lahko porečejo kaj o mobilniku kako so zadovoljni ter kako se obnese (kakšne slike ) dela fotoaparat, ker na forumih so ga nekaj kritizirali (baje da z nadgradnjo je sedaj boljše) .
lp

puginho ::

rokleb je izjavil:

puginho je izjavil:

Nadgradljiv je že od konca avgusta.

se pravi da ima že naloženo 4.0 verzijo androida?
Bi prosil lastnike če lahko porečejo kaj o mobilniku kako so zadovoljni ter kako se obnese (kakšne slike ) dela fotoaparat, ker na forumih so ga nekaj kritizirali (baje da z nadgradnjo je sedaj boljše) .
lp


Ne v osnovi nima ICS, priklopiš ga na računalnik in praktično vse sam naredi oz. ti ponudi opcijo za nadgradnjo potem ko ti naloži pc companion.

Pro_moted ::

rokleb je izjavil:

puginho je izjavil:

Nadgradljiv je že od konca avgusta.

se pravi da ima že naloženo 4.0 verzijo androida?
Bi prosil lastnike če lahko porečejo kaj o mobilniku kako so zadovoljni ter kako se obnese (kakšne slike ) dela fotoaparat, ker na forumih so ga nekaj kritizirali (baje da z nadgradnjo je sedaj boljše) .
lp


No, jaz imam sedaj telefon skoraj 2 tedna.

Telefon lahko samo pohvalim ! Baterija mi ob normalni uporabi (recimo 2 uri multimedije na dan , pol ure klicev na dan, WI-FI cel čas vklopljen, stalna sinhronizacija z gmail) drži 2 dni.
Ekran je odličen ( čeprav ni 720p, ampak se na 4 col ekranu to ne pozna preveč in je slika ostra tako kot mora biti), svetilnost je res enkratna, pri tem nima konkurence in se zunaj na svetlobi res pozna ta Sonyjeva WhiteMagic tehnologija. Po posodobitvi na ICS 4.0 je tudi delovanje popolnoma gladko, kljub zelo grafično zahtevnemu Timscapeu vmesniku. Telefon ima naloženih kar nekaj zelo uporabnih widgetov.
Sama kakovost izdelave je na najvišjem nivoju, telefon se v roki občuti res kakovostno, dobiš tudi že prednalepljeno zaščito za ekran, ki je tako dobro gor narejena da sem jo opazil šele ko sem na internetu prebral da je gor. Celotni telefon je iz aluminija, fizične tipke ob strani so postavljene točno na pravih mestih.
Fotoaparat dela odlične slike, ne bom trdil da je najboljši, ampak dela res lepe slike, imaš tudi kar nekaj zanimivih funkcij.Po želji ti kako sliko naredim.Reprodukcija zvoka je tudi dobra, mogoče bi blo idealno če bi imel še en zvočnik na drugi strani, ampak you cant have it all ane. Igre tudi delujejo vse brez zatikanja in problema. Tako da mislim da je za svoj denar telefon na vrhu.

Če te še kaj zanima kar vprašaj.
AMD FX8120;GB 990FXA-UD3
FirePro V4900 ;Corsair Vengance 16Gb
XFX 650W;Corsair Force GT, Asus Xonar DGX

jnovak ::

BladE_ je izjavil:

Kaj pa če bi ti povedal kako "heavy" user si? V povprečju zdrži nekje 1 dan, tudi več, če je uporaba minimalna. Polnil boš vsak dan, ker tudi, če imaš na koncu dneva še 40% baterije ti naslednji dan ne bo zdržala. Več pa tako ali tako od smart fona ne moreš pričakovati ne glede na znamko...
Moja dnevna uporaba:
- 30-60 min klicev,
- 1 ura za web & e-mail (torej screen ON),
- Wi-Fi/Mobile network always ON,
- sinhronizacija e-mailov always ON.

To je to; mora zdržati 50+ ur, da lahko mirno vsaka 2 dneva polnim.

Ampak glede na novo akcijo pri Simobilu, sta Xperia P & S že out of the question. V ožjem izboru HTC 8x ter Sony Xperia T.

Pro_moted ::

jnovak je izjavil:

BladE_ je izjavil:

Kaj pa če bi ti povedal kako "heavy" user si? V povprečju zdrži nekje 1 dan, tudi več, če je uporaba minimalna. Polnil boš vsak dan, ker tudi, če imaš na koncu dneva še 40% baterije ti naslednji dan ne bo zdržala. Več pa tako ali tako od smart fona ne moreš pričakovati ne glede na znamko...
Moja dnevna uporaba:
- 30-60 min klicev,
- 1 ura za web & e-mail (torej screen ON),
- Wi-Fi/Mobile network always ON,
- sinhronizacija e-mailov always ON.

To je to; mora zdržati 50+ ur, da lahko mirno vsaka 2 dneva polnim.

Ampak glede na novo akcijo pri Simobilu, sta Xperia P & S že out of the question. V ožjem izboru HTC 8x ter Sony Xperia T.


To Xperia P zdrži. Hja Xperia T je novejša , ampak nevem če je za 200 evrov boljša . Cena pri mobitel za P znaša 209, za T pa 429, torej 220 evrov razlike. Vsak pa naj presodi sam če se mu splača. Je pa Xperia T nedvomno nekoliko boljša.

http://www.mobitel.si/telefoni-in-napra...

Jaz sem kar vesel da sem vzel Xperio P namesto HTC One X. Sem prišparal 300 evrov, delam pa vse kar delajo oni s One X.
AMD FX8120;GB 990FXA-UD3
FirePro V4900 ;Corsair Vengance 16Gb
XFX 650W;Corsair Force GT, Asus Xonar DGX

jnovak ::

Pro_moted je izjavil:

To Xperia P zdrži. Hja Xperia T je novejša , ampak nevem če je za 200 evrov boljša . Cena pri mobitel za P znaša 209, za T pa 429, torej 220 evrov razlike. Vsak pa naj presodi sam če se mu splača. Je pa Xperia T nedvomno nekoliko boljša.

http://www.mobitel.si/telefoni-in-napra...

Jaz sem kar vesel da sem vzel Xperio P namesto HTC One X. Sem prišparal 300 evrov, delam pa vse kar delajo oni s One X.
Ne, 220 EUR sigurno ne bi preplačal. Ampak saj pravim, da so pri Simobilu predstavili praznični paket za 35 EUR/mesec, pri katerem dobiš HTC Windows Phone 8X / Xperia T / Xperia S / Xperia P / Galaxy SII brezplačno!
V tem primeru sigurno raje vzamem T kot P, če ni razlike v ceni =)

Naročnina je malo višja, kot bi bil normalno pripravljen plačevati, a v tem primeru gledam to kot obročno odplačevanje GSM-a. In Xperia T je v tem primeru res #1 izbira! Skrbi me le kako bo z zalogo (danes sem spraševal in niso imeli T-ja na voljo; niti HTC-ja).

Imajo še en paket za 25 EUR/mesec. Tam je tudi na voljo nekaj telefonov brezplačno.

Pro_moted ::

Za isto ceno vsekakor T , se strinjam ! Saj je trenutno TOP pri Sony.
AMD FX8120;GB 990FXA-UD3
FirePro V4900 ;Corsair Vengance 16Gb
XFX 650W;Corsair Force GT, Asus Xonar DGX

kolma ::

jnovak je izjavil:

BladE_ je izjavil:

Kaj pa če bi ti povedal kako "heavy" user si? V povprečju zdrži nekje 1 dan, tudi več, če je uporaba minimalna. Polnil boš vsak dan, ker tudi, če imaš na koncu dneva še 40% baterije ti naslednji dan ne bo zdržala. Več pa tako ali tako od smart fona ne moreš pričakovati ne glede na znamko...
Moja dnevna uporaba:
- 30-60 min klicev,
- 1 ura za web & e-mail (torej screen ON),
- Wi-Fi/Mobile network always ON,
- sinhronizacija e-mailov always ON.

To je to; mora zdržati 50+ ur, da lahko mirno vsaka 2 dneva polnim.

Ampak glede na novo akcijo pri Simobilu, sta Xperia P & S že out of the question. V ožjem izboru HTC 8x ter Sony Xperia T.


Hmm. Tudi jaz imam takšno uporabo in ne zdrži konca dneva. Na dan sigurno dvakrat polnim. Glede tega je moj stari HTC legend s prvo baterijo boljši.
Poleg tega mi je 3.dan padel na asfalt in je display čisto podrsan. Kot da bi ga po tem ko je padel še z nogo malo podrsal. Nekaj sem slišal, da ima baje folijo čez. A kdo kaj ve?

Lp,
Kolma
Kolma

Pro_moted ::

Ja ! Ima folijo čez, ampak je res lepo prelepljena.Poglej malo od blizu zraven odprtine za zvočnik, boš videl rob zaščite. Tak da komot dol potrgaš in drugo nalepiš.
Glede baterije, nevem kaj vi delate ampak 1 dan mora zdržat ! Edino če res pretiravate z uporabo. Je pa ena manjša finta pri polnenju če še niste nikjer zasledili, namreč. Telefon se izredno hitro polni, in do 100 % se napolni hitro, tedaj vsi odklopijo in veselo uporabljajo, ampak dejasnko v trenutku ko pride telefon na 100 , telefon še ni poln. To lahko preverite da greste pod Nastavitve -- Upravljanje energije ---- Baterija. In tam vam bo še kake pol ure pri 100%, (ko imate priključeno na polnilec) napoljenjem telefonu pisalo " Polnim- Izmenični tok " in takrat še on polni. Ko bo pa tam pod tem menijem pisalo " Polno" , potem pa je baterija dejansko polna.Se ogromno pozna razlika!
Jaz imam WIFI cel čas vključen, Mail, Facebook, Twitter sinhronizacijo tudi cel čas, naredim kar nekaj fotografij na dan,uro brskanja in iger na dan in mi drži minimalno 50 ur. Tako da nevem kaj delate.
AMD FX8120;GB 990FXA-UD3
FirePro V4900 ;Corsair Vengance 16Gb
XFX 650W;Corsair Force GT, Asus Xonar DGX

brutusss ::

hey! nameravou sem si kupit nov telefon.in razmišljam ali o sony xperii s in o sony xperii t. povprašal sm nekatere prijatelje in vsi so imeli različna mnenja. meni osebno je pomemben predvsem zelo dober screen. zanimivo je da xperia t podpira samo 4 dotike hkrati xperia s pa 10. ali je to res in ali je v tem bistvena razlika ekrana? drugače se mi pa bolj dopade xperia s.

rkajtn ::

jaz osebno imam xperio s pred kratkim dobil novo belo in sem zelo zadovoljen.xperia t kao james bond verzija mi sploh ne sede pa si bi jo lahko tudi privoscil.kajti razlika je minimalna med S ter T verzijo ki pa hocejo imeti kar precej evrov.

xperia s povozi mnogo novih telefonov glede pixlov.klikni na spodnji link.primerjava z samsung galaxy s3.

http://www.knowyourmobile.com/compariso...

lp

jnovak ::

@brutusss - vzemi tistega, ki ti je bolj všeč; ogromne razlike res ni, je pa nekaj manjših. Največja razlika je v obliki =)

-> število hkratnih dotikov ... ne vem kje bi mi to prav prišlo; za pisanje msg ne (tu mi je swype res super zadeva), morda pri kakih igrah komu prav pride
-> @rkajtn, glede pikslov ... ok, število pikslov je itak enako, če pa opaziš razliko v gostoti zaradi ekrana katerega diagonala je 5 mm daljša, pol pa tudi prav; večina uporabnikov ima podobno resolucijo na 15,6" prenosnikih ;)
-> prednosti Xperie T: zmoglivejša baterija, boljši GPU (razlika je kar velika!) ter boljši fotoaparat
-> Xperia S = 32 GB (brez microSD), Xperia T = 16 GB (z microSD)

Morda bo kasneje razlika tudi o podpori novih verzij Androida, glede na to, da sta pol leta narazen. Čeprav bi se tule Sony (enkrat za razliko) lahko potrudil in oba modela spodobno podpiral.

Thunder wave ::

Xperia S je skoraj v vseh pogledih boljša, le ohišje ima P boljše, saj je aluminij unibody. Če lahko oba dobiš za približno enako ceno, vzemi Xperio S,

brutusss ::

hvala vsem trem za komentarje. ampak danes se je zgodilo nekajčudnga. hoto sn it po XPERIO S in je nimajo več v prodaji!! skor me je kap. zato sem si znova omislil nov telefon ker pač v kratkem rabim to. in sicer bi rad šel v ponedeljek po HTC ONE X ki mi je bil vedno všeč samo cena mi pri njem ne diši tako zelo. zdi se mi da se lahko telefon brez težav primerja z katerim koli drugim mobičem zdaj na tržišču. razen NOTE 2.bi pa vprašu če je za enako ali malce nižjo ceno možno dobit kak drug telefon ki je približno tako zmogljiv in pa če ma kdo z one x kako izkušnjo (lahk tut neprijetno).
PS: MAM SICER MAL BEDNA VPRAŠANJA KER SEM BOL FAN ZA KOMPE, o mobičih pa nimam 3 čiste. vseeno hvala za odgovore.

GeForce ::

brutusss je izjavil:

hvala vsem trem za komentarje. ampak danes se je zgodilo nekajčudnga. hoto sn it po XPERIO S in je nimajo več v prodaji!! skor me je kap. zato sem si znova omislil nov telefon ker pač v kratkem rabim to. in sicer bi rad šel v ponedeljek po HTC ONE X ki mi je bil vedno všeč samo cena mi pri njem ne diši tako zelo. zdi se mi da se lahko telefon brez težav primerja z katerim koli drugim mobičem zdaj na tržišču. razen NOTE 2.bi pa vprašu če je za enako ali malce nižjo ceno možno dobit kak drug telefon ki je približno tako zmogljiv in pa če ma kdo z one x kako izkušnjo (lahk tut neprijetno).
PS: MAM SICER MAL BEDNA VPRAŠANJA KER SEM BOL FAN ZA KOMPE, o mobičih pa nimam 3 čiste. vseeno hvala za odgovore.

Mogoče Galaxy Nexus?

brutusss ::

GeForce je izjavil:

brutusss je izjavil:

hvala vsem trem za komentarje. ampak danes se je zgodilo nekajčudnga. hoto sn it po XPERIO S in je nimajo več v prodaji!! skor me je kap. zato sem si znova omislil nov telefon ker pač v kratkem rabim to. in sicer bi rad šel v ponedeljek po HTC ONE X ki mi je bil vedno všeč samo cena mi pri njem ne diši tako zelo. zdi se mi da se lahko telefon brez težav primerja z katerim koli drugim mobičem zdaj na tržišču. razen NOTE 2.bi pa vprašu če je za enako ali malce nižjo ceno možno dobit kak drug telefon ki je približno tako zmogljiv in pa če ma kdo z one x kako izkušnjo (lahk tut neprijetno).
PS: MAM SICER MAL BEDNA VPRAŠANJA KER SEM BOL FAN ZA KOMPE, o mobičih pa nimam 3 čiste. vseeno hvala za odgovore.

Mogoče Galaxy Nexus?


če se ne motim ima nexus 5MP kamero ki je malo slabša od ONE X-ove pa mislim tudi da je procesor malo slabši ampak baje so ANDROID nadgrajevanja zelo dobra- vseeno mi to ni ravno top stvar na katero gledam tak da bom verjetno raje vzel one x.če ni drugega predloga seveda. vseeno hvala za odgovore.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup Rabljenega Mobitela - Pomoč

Oddelek: Mobilne tehnologije
193548 (3216) StajercSSS
»

Sony Xperia Z (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15339944 (28175) b787
»

Kateri telefon si trenutno lastite (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
827322 (5767) lvlOne
»

Sony Xperia P vs Nokia Lumia 710 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7720161 (16306) SLO_Matej
»

Sony Xperia S in Sony Xperia Ion (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
12317926 (14422) jmlina5

Več podobnih tem