» »

Catan dodatki

Catan dodatki

Andrej_ID ::

S kolegi imamo osnovno igro Catan in pa razširitev Trgovci in barbar. Obstajata pa še dve razširitvi; "Mornarji" in "Mesta in vitezi."

Ampak jih ni nikjer! Dobesedno ne da se jih dobit. Morda kdo ve razlog zakaj? ... Kdo je dobavitelj te igre? Kakršnekoli informacije so zelo dobrodošle! Hvala!

para! ::

Resno, v mercator/spar centrih nimajo? Včasih je bila vedno zaloga, še nedolgo nazaj. Dobavitelj je pa laser plus, če se ne motim.

lp
Death before dishonor!

St235 ::

ja dobavitelj in prevajalec je laser plus, sam ne vem v kakšnem stanju so glede na to, da se na spletni strani že leta ni nič spremenilo.

Drugače pa poliči v trgovino Črna Lukna in ti bodo znal povedat ali je zadevo možno dobit.

Smurf ::

V Crni luknji jo ali imajo, ali pa jo lahko dobijo (narocis in dobis cez teden, dva).

Andrej_ID ::

Tole so mi odgovorili v črni luknji: "... igra Catan in njene razširitve v slovenskem jeziku so bile že pred leti razprodane, ponatisa pa najverjetneje ne bo."

To me res jezi, ker bi radi igrali še ostale razširitve. Ne vem zakaj po slovenji prodajajo eno razširitev, ostalih dveh pa ne.

Smurf ::

Ne morejo priskrbeti niti angleske(nemske?) verzije?

Andrej_ID ::

To lahko ampak, bi jaz želel slovensko verzijo.

Smurf ::

A, ok, potem ti preostane samo kaksna manj znana trgovina, kjer mogoce se tega niso razprodali (vendar bo to podobno iskanju igle v kopici sena).

St235 ::

Andrej_ID je izjavil:

Tole so mi odgovorili v črni luknji: "... igra Catan in njene razširitve v slovenskem jeziku so bile že pred leti razprodane, ponatisa pa najverjetneje ne bo."

To me res jezi, ker bi radi igrali še ostale razširitve. Ne vem zakaj po slovenji prodajajo eno razširitev, ostalih dveh pa ne.


Zato ker jih je zmanjkalo. Evidentno sta bili ostali dve rešivi bolj popularni.

sash69 ::

Kljub temu da imamo v familiji na voljo vse 3 razširitve, se najbolj igra še vedno kar osnovna igra. :) (katero se lahko razširi še na 6 igralcev)

Anze1227 ::

Mislim da je prišel ven ponatis, ker se je naekrat pojavilo zunaj kr nekaj novih trgovcev in barbarov in osnovne igre. Gledal sem jih v mercatorju v celju in v city centru v celju v otroški trgovini (direndaj mogoče?).

Vendar mislim da je s plastičnimi figuricami in drugačne slike surovin. Nekoliko drugačna škatla je, in risbe na njej.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Anze1227 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Družabne, namizne igre (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Loža
1244162579 (13050) J.McLane
»

Namizne igre....

Oddelek: Loža
336955 (912) BorutO
»

GTA IV v Slovenščini?

Oddelek: Igre
223670 (2821) BorutO
»

Družabne igre za 3-5 oseb

Oddelek: Loža
369666 (8224) hanuman
»

Google plačuje za luknje

Oddelek: Novice / Varnost
208297 (6714) PrimozR

Več podobnih tem