» »

hp drsnik za misko

hp drsnik za misko

T-Mac ::

pozdravljeni

bi mi lahko nekdo pomagal kako vklopim drsnik na prenosniku hp

hvala

mat xxl ::

Pobožaj ga ...če imaš takega, ki jeza pobožati ... seveda v smeri, kakor želiš, da deluje.

T-Mac ::

mislil sem podlago na prenosniku za misko ki drsis po njej s prstom in s tem premikas "puscico"

mat xxl- oprosti ker nisem dovolj natancno racunalnisko vprasal in ker nisem tok pameten na racunalniskem podrocju kot seveda si ti

mat xxl ::

Temu se reče sledilna ploščica (touch pad), verjetno nimaš gonilnika inštaliranega, te navadno HP skozi modernizira, ali pa imaš napravo v sistemu ali celo biosu odklopljeno. Zaupaj nam model notesnika in operacijski sistem, ki ga gor vrtiš, pa ti pošljem direkten link do gonilnikov.

Ti pa BTW povem, da sem med tistimi, ki si s to ploščico zelo malo pomaga in je bolj pristaš miši.....

T-Mac ::

Hvala lepa imam hp 4720s

tudi jaz uporabljam misko ampak sprasujem zato ker gre brat na potovanje in sem mu ga posodil in je v takih okoliscinah da mu miska ne pomaga

hvala se enkrat in se opravicujem za zamudo

mat xxl ::

Tule imaš link, ker nisi prebral dobro mojega posta in nisi izbral OS a boš moral od tu naprej sam ! http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/Te...

T-Mac ::

hvala lepa ;)

lp

vorantz ::

ne vem če ma tut tvoj ampak probi dvakrat tapnit v levem zgornjem kotu drsališča
ponavadi ma hp tam za izklopit/vklopit zadevo

T-Mac ::

bom probal hvala

notka ::

Tudi jaz rabim malo pomoči.
Moj računalnik HP625 postaja malo dementen in je brez meni znanega razloga včeraj drsnik na touchpadu nehal delovati. Touchpad sicer dela, edino drsenje ne. Na nadzorni plošči pod "Miška" sem že pogledala in je vse obkljukano kot bi moralo biti (tudi drsenje), nobeno ekstra sporočilo se mi ne prikazuje v središču za opravila... Ima kdo kakšno idejo, kaj naj naredim? Če ja, prosim za enostavna navodila (za telebane). :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Drsnik na novem laptopu ne dela

Oddelek: Pomoč in nasveti
83621 (3490) Zvezdica111
»

Tretji korak Valvea v dnevne sobe je igralni plošček (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
5721381 (12838) opeter
»

Tipkovnica na prenosniku ne deluje

Oddelek: Pomoč in nasveti
126295 (5258) kim33
»

Windows 7 postane popolnoma neodziven ob priklopu miške

Oddelek: Pomoč in nasveti
132458 (2232) SLO_Matej
»

Odločam se za nakup nove miške...

Oddelek: Kaj kupiti
482879 (1819) kotnikd3

Več podobnih tem