» »

Tip cloveka

Tip cloveka

Janac ::

Žal sem pa pač takšen tip ali človek, da me veliko stvari prizadane in si vse preveč ženem k srcu. Zato me zanima kaj lahko naredim da vsaj malo omilim to? Mogoce je problem tudi to da nimam nobene osebe kateri bi se lahko zaupal in nobenemu nic ne pomenim...

L.P

figula ::

Dragi fant, s prvo omenjenim virusom je okuženih 3/4 ljudi. To boš zmanjšal z vajo, z leti, obnašaj se do drugih tako, kot želiš, da se drugi do tebe, pa te bodo zelo verjetno manjkrat prizadeli. Ogromno stvari v življenju je daj-dam, akcija in reakcija. Rečeš si: "pa kaj me briga!" in greš dalje.

Druga težava - zaupanje lahko deliš tudi z drevesom, pa s plišastim medvedkom, pa sam s sabo, .... je res najtežje biti iskren s samim seboj?

Tretjo, zadnjo zadevo pa kar takoj prečrtaj. Že tukaj na forumu nas je nekaj, ki te imamo radi :). Kljub temu, da si jezikav mladenič – ali pa ravno zaradi tega ;).

OK, dosti si se smilil samemu sebi, jutri hočem eno lepo fotografijo :).

tpleko ::

na ljudi moraš gledat kot na robote. če te ne užali to, da se dež ulije nate, te tudi to ne bi smelo, da te ljudje ne marajo. vreme in ljudi vodijo isti zakoni fizike, ki se jih da razumeti. spinoza: ne jokaj se, ne razburjaj se. razumi.
ali pa tale je tudi primeren: "I have striven not to laugh at human actions, not to weep at them, nor to hate them, but to understand them."

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tpleko ()

stock ::

Ne se sikirat, si pač v obdobju razvoja, odkrivanja in pol hormonov. Filing je verjetno nekako tak kot da bii skos mel PMS :) Bo pa čez par let že bolje. Verjtno ti pa v tem času sledi kak BAN podobno kot nekemu drugemu forumašu. Sploh zna ta zadeva močno udarit na šibke karakterje, kar ti tudi pove, da nebi blo slabo če se malo zdiscipliniraš, si postaviš neke meje in cilje v življenju ter jih poskušaš doseč. Tako te bo tudi mogomanj obremenjevalo, kaj ti drugi pravijo. Da se nimaš komu izpovedat je samo tvoj izgovor, da nikomur nočeš zaupat, komot bi svoje probleme zaupal svojim skrbnikom, mogoče si nakoplješ še kak problem ali 2, bi bila pa zato vez mnogo močnejša. Po drugi strani pa imaš anonimne forume, ki pa tudi niso slabi za socialno podporo in uveljavljanje. Glavo pokonci :)

Bananovec ::

Hočeš povedati, da si emo? Nič nevsakdanjega ... Če imaš pa pussy karakter, potem pa spremeniš ali sebe ali okolje. Ni težko, samo vstran od slovenecljn komplexa.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Okapi ::

Predvsem pa naj za začetek neha trolat & smetit po forumu in bo takoj malo bolje.>:D

O.

Architect ::

Janac je izjavil:

Žal sem pa pač takšen tip ali človek, da me veliko stvari prizadane in si vse preveč ženem k srcu. Zato me zanima kaj lahko naredim da vsaj malo omilim to? Mogoce je problem tudi to da nimam nobene osebe kateri bi se lahko zaupal in nobenemu nic ne pomenim...

L.P


cele dneve preživiš na računalniku, kjer niti nisi pretirano prijazen do ostalih uporabnikov foruma.
Zdaj pa mi povej kako si ti predstavljaš da boš nekomu kaj pomenil oziroma da boš nekomu lahko zaupal?

Ne bodi cele dneve na računalniku, imej lajf in bo boljše.

Okapi ::

never!!!
In potem se čudiš, da nimaš prijateljev.;(( Malo se zamisli in se začni spreminjati.

O.

Mipe ::

Ne bo se spremenil, ker dosega želene učinke s svojim načinom delovanja. Pozornost. Tako bo trolal vse do štiridesetih, ko ga bo prijela kriza in bo oropal bako, zaradi česar bo šel v zapor in spoznal kruto resničnost.

Gandalfar ::

Glede na to da OP ne ceni svoje teme in dokazuje, da jo je postavil z namemo provociranja .. zaklepam.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako zna ZDA postati stevilka 1

Oddelek: Loža
173191 (1531) TheBlueOne

ANKETA: politično nekorekten subforum? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17720805 (18887) BigWhale
»

Mačke, tiste kosmate (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13224001 (19507) Kenpachi
»

Simobil draži kratka sporočila na tuje številke (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
5815104 (12060) St235
»

Najobsežnejši napad s SQL-vrivanjem v zgodovini

Oddelek: Novice / Varnost
229574 (7663) ABX

Več podobnih tem