» »

Katero tipkovnico?

Katero tipkovnico?

Webmojster ::

Stvar je sledeča ... stara cherry g83 me že nekaj časa zafrkava .. par gumbov ne dela (stara je že 3 leta) in si nameravam kupiti novo.

Ker veliko pišem (word, irc, slo-tech,..) me zanima, kakšno mi priporočate .. da bi čimmanj obremenjevala moje zapestje in prste .. cenovno sem pripravljen odšteti do 13.000 SIT ..

Za vse odgovore se vnaprej zahvaljujem. :))

s4sH ::

sam sem nabavil Tipkovnica Genius TwinTouch Wireless, optical.. tipkovnica+miš, oboje brezžično miška optična...za malo manj kot 13.000 :D , sicer jo imam komaj kak teden do dva tako da ne morem rečti o njeni "trpežnosti" , je pa lepo oblikovana miška in tipkovnica , ql gonilniki (prikaže stanje baterije itd...) Za zdaj nimam pripomb...:D
Evo ti dam zraven se slike...

Damjan Jagar ::

s4sH:

Kje pa si kupil ta komplet? Pa zanima me ce se da tisti crni kos plastike spodaj tipkovnice sneti? Prosim te tudi za tocno navedbo cene.
http://jagar.si

s4sH ::

KBG008-Tipkovnica Genius TwinTouch Wireless, optical, PS/2 (brezžični tipkovnica & optična miš), SLO - edina brezžična tipkovnica na trgu z vsemi zahtevanimi slovenskimi certifikati
PPC: 10.800,00 Sit(za podjetja itd...) ; MPC: 12.960,00 Sit 8-O
Črna plastika se da sneti ja..:D oz. zapre se not
Kupil sem pa pri Pikanet v MS :D še prej pa naročil v PCX
Tako da naroči oz se pozanimaj v PCX (www.pcx.si)

Webmojster ::

Hvala za info ..

Še mogoče kdo drug kak predlog?

Kaj pa recimo tiste microsoftove tipkovnice ko so razdeljene na dva dela ..

Damjan Jagar ::

s4sH: SLO? Se pravi da ima sumnike oz. slovenske znake na tipkovnici? Nalepke mi ne disijo...
http://jagar.si

s4sH ::

tako je - BREZ NALEPK je - šumnike IMA NA tipkovnici :\

boštjan ::

webmojster,logitech internet navigator,belo dobiš za 9550 v AGT.logitech office internet.

kuglvinkl ::

Keytornic. Poglej si za modele.
Your focus determines your reallity

iso2000 ::

Glede na to, da veliko tipkaš bi ti za tako ceno tudi jaz priporočil kaj od Keytronica.

boštjan ::

moje osebno mnenje je da so keytronic zelo grde in predrage tastature za to kaj ponujajo.logitech je glavni v tem ali pa še microsoft

CaqKa ::

cherry g 80

kuglvinkl ::

zelo grde in predrage

On pravi, da bo veliko tipkal. Kaj meniš, je bolje, da mu je tipkanje udobno ob "grdi" tipkovnici ali da se lomi in kolne vsakič, ko mora kas spisati, mu je pa v tolažbo, da vsa j tipka po lepi tipkovnici?
Your focus determines your reallity

boštjan ::

ob mojih 2 navedenih tipkovnicah bo tipkav brez problem( ne bo žrtev RSI) pa še zadovoljen bo glede funkcionalnosti in izgleda tipkovnice.

CaqKa ::

je pa najbolje pisat na g80 pa mi rečte kaj čete... za pred tastaturo si kupiš one umetne joške ki si jih daš pred tastaturo da te ne zažuli tastatura in to je to.. udobno tipkanje da ni boljšega... kdo upa rečt da g80 nima najboljše definicije glede tega kdaj je tipka stisnjena?
aja pa tole umetno joško iz silikona imam tudi pred mišjo.. zlo fajn stvarce.

Webmojster ::

Po pravici povedano mi je za obliko vseeno .. mora pač bit udobna za prste in zapestja. to je vse.. grem chekirat keytronic. (čeprav tista črna logitechova tud super zgleda :)) )

Mikec ::

Microsoft natural multimedia keyboard !!!
:D
...never be the same again !!!

volk_57 ::

Logitech Access Keyboard

u Big Bangu za ene 6 prešernov res je dobra jst jo mam idina stavr k me mot je kabl ampak tut to ze nekak prezvis

dobr povratni odziv tipke
Love is all you need!

SisQ ::

Pozdrav!

Priporočam Microsoft multimedia keyboard.
Enkratna za tipkanje, veliko dodatnih tipk, ki so vse nastavljive. Od worda, dokumentov, predvajalnikov, ustavitev sistema...nema, da nema :D Vse z enim klikom. Mislim, da v Mlacomu stane cca. 10.000,00 sit. Sam sem jo kupil za 7.900,00 pri Comtronu - OEM verzila pač :D


Gapi ::

A ma kdo kle uno mehansko od IBM-a k tehta vsaj kilo :)

kuglvinkl ::

Jaz imam. Trenutno pa uporabljam tudi IBMovo, standardno, črno, brez kakršnih koli "multimedijskih" tipk. Špica. Ko mi ta crkne, večna menda ni ne, grem po Keytronica. Če ga ne bo, bom na stari IBMovi tipkalnici. Aha, na Dansdata.com je review te zverine, če koga zanima.
Your focus determines your reallity

Gapi ::

Kuglvinkl: A je kaka viška? Jest bi kako še rad dobil ker v trgovini se je ne dobi več.

kuglvinkl ::

Khm, lahko povprašam. Samo močno močno dvomim. Tudi, če mi jo nekako le uspe zrihtat in se odločim, da mi je ena dovolj :), bi te koštalo. To so rabljene, ne nove,




Sicer pa, tle maš link do net štacune, kjer jih še vedno imajo.

IBM 42H1292 keyboard review
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

Gapi ::

To je mal predrago sploh pa če upoštevaš da morš plačat poštnino za tisto kilo :)
Bom mal po firmah poprašal kako tajnico preden jo vrže stran.
No person is rich enough,to buy back his past.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gapi ()

Damjan Jagar ::

s4sH:

Zanima me kako tipkovnico "prisiliš", da lahko komande za play/pause, stop, ff, rew uporabljaš za BSPlayerja oz. player po želji. V HotKey mi da na voljo samo Windows Media Player in MusicMatch JukeBox.
http://jagar.si

Zgodovina sprememb…

Mate ::

Ce hoces trpezno tipkovnico kupi Microsoftovo natural pro se mi zdi.
Ma tud multimedijske tipke, je prelomljena (ergonomska) dela mi uredu ze kasni
dve leti, s tem da dostkrat zgubim zivce, in takrat nastrada tipkovnica. Poberes tipke po sobi, jih das nazaj notr, dela. Tud brcnes lahko vanjo, pa bo se vedno delala ;P Pa se pasivni USB hub ima, 2 porta, prikljucis jo pa prek USBja ali PS/2. Ni pa brezzicna.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero tipkovnico uporabljate? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
11913766 (11525) Half-Saint
»

Nova anketa: Koliko ste odšteli za tipkovnico in miško s podlogo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
877256 (5908) specterss
»

Kje prodajajo kvalitetne tipkovnice? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
556829 (5609) Jan987
»

Tipkovnice - katero predlagate za dobro tipkanje!?

Oddelek: Kaj kupiti
212019 (1773) ginekolog
»

katero tipkovnico ?

Oddelek: Kaj kupiti
311469 (1150) levvvis

Več podobnih tem