» »

Problem z namestitvijo Windows

Problem z namestitvijo Windows

BullDozer ::

Danes sem dobil nov računalnik, nanj priključil zaslon, tipkovnico in miško; vse lepo in prav.

Težava pa je sledeča. Pred časom sem iz interneta potegnil piratske Windows 7 Ultimate. Nato sem z ImgBurn .ISO file zapekel
na DVD. Program je po peki (ko je preveril pravilnost zapisa) javil neko napako. Ko sem stvar poguglal sem prebral da je to pogosta napaka pri preverjanju, ter da jo povzočijo različni programi, ki tečejo v času zapisovanja. Po tem sem sklepal da z zapisom ni nič narobe in plošček shranil. No danes pa dobim nov računalnik, vstavim DVD z Windowsi. Ko sem prišel čez uvodne nastavitve pa mi je napisal naslednji error: "Windows cannot install required files. Make sure all files required for installation are available and restart in the installation." Na internetu piše, da ta napaka nastane če je CD z windowsi narobe zapečen. Zato sem poskusil zapeči na USB ključ nakar dobim tole sporočilo: "BOOTMGR is missing, Press Ctrl+Alt+Del to restart"
Poskusim še z Windows 7 Ent. od znanca (najbrž tudi piratski), nato še z prvotnimi Windowsi - sporočilo ostaja isto. Na Microsoftovih straneh je nekaj neuporabnih navodil kako si pomagati, drugače pa nisem našel ničesar.

Upam, da nisem bil predolg. Naslednji teden bom najbrž dobil še eno verzijo Windowsov ampak se bojim, da zaradi tega BOOTMGR-ja ne bom mogel naložiti ničesar. Hvala za odgovore!
  • zaklenil: bluefish ()

amigo_no1 ::

Peči pri nižji hitrosti, uporabi drug model ploščka.

Zato sem poskusil zapeči na USB ključ nakar dobim tole sporočilo: "BOOTMGR is missing, Press Ctrl+Alt+Del to restart"

You a re doing it wrong.
Googlaj "Windows usb install".

KoMar- ::

Pred časom sem iz interneta potegnil piratske Windows 7 Ultimate.

Na forumu od leta 2010, pa še vedno ne poznaš pravil.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

formatirati disk C

Oddelek: Pomoč in nasveti
131153 (874) solatko
»

BOOTMGR is missing - inštalacija WIN 7

Oddelek: Operacijski sistemi
101954 (1775) d4vid
»

windows 7 problem z namestitvijo

Oddelek: Pomoč in nasveti
171379 (864) amater87
»

Bootmgr is missing - zagon računalnika

Oddelek: Operacijski sistemi
101355 (1199) drejc87
»

Nov laptop in BOOTMGR is missing. =(

Oddelek: Pomoč in nasveti
7969 (856) amigo_no1

Več podobnih tem