» »

windows 7 se noče ponovno naložiti.

windows 7 se noče ponovno naložiti.

matickepa19 ::

lp. sem nov na forumu in rabim pomoc. imam prijateljev računalnik, ki bi ga moral zrihtati, ampak ko sem poskusal formatirati, kar je bilo logicno da bi moral narest ker je tip imel 159 trojancu na računalniku, zadnjič ko je bil računalnik priključen (ko je še delal) je delal zelo počasi, pa se je tip odlocu preskenat disk da bi mal pohitriu use skupi,, ampk k je do konca prsu pa izbrsu use viruse mu je use skupi crklnu, ampak to je najbrz zato ker je imel viruse v windows datoteki in on je sel use zbrisat... ko je racunalnik restartal ni nic vec delal,
pojavila se je ta slika :
 Do tukaj pride potem pa rata čren ekran.

Do tukaj pride potem pa rata čren ekran.


poskusil sem formatirati pa je prislo cez ibiro jezika, ampak se ustavi pri "setup starting..." po tem sem probal se z ostalimi operaciskimi sistemi, pa je bilo use isto, probal sem tudi z istim operaciskim sistemom kot je bil prej gor ampak z 3mi razlicnimi CD-ji, probal sem tudi now disk dat notr z ze nalozenimi windowsi a je bilo isto ustavilo se je ob zgornji omenjeni sliki.


hvala za pomoc.

Lp, Matic

bluefish ::

Formatiraj disk s pomočjo Hiren's BootCD in nato ponovno zaženi postopek namestitve.

solatko ::

Flash bios-a, bi verjetno pomagal. Ni problem v formatu diska, lahko imaš tudi nastavitve v bios-u kaj zhebane (nekateri trojanci se vsedejo na datum).
Je bil računalnik kaj navit?
So ram-i v redu?
Kakšen sistem je ?
Delo krepa človeka

matickepa19 ::

rami so uredu sem probal tudi v svojem, sistem je nalozen windows 7 ultimate x64, , @bluefish bom pa tudi tvoj predlog preizkusil.

matickepa19 ::

@bluefish potegnil sem program Hiren's BootCD, nasnel na CD, bootal ampak zdaj se cis nc ne znajdem v tem menuju ce lahko bi pomoc rabil :P

solatko ::

matickepa19 - To, da si probal v svojem, ne pomeni nič, saj gre lahko za neujemanje MB in RAM-ov. Disk vzemi ven, ga daj v svojo mašino in lahko formatiraš, sicer pa imaš formatiranje v instalaciji w7.
Poglej nastavitve v bios-u in disk naštimaj na ashci.
Naredi flash bios-a in ga nastavi na default.
S Hiren CD-jem ne boš naredil nič, če ne veš kaj moraš storiti. To je zbirk orodij, za take, ki vedo, kako se popravlja napake na PC.
Drugič prijatelja pošlji k takemu, ki se na popravilo SW in HW spozna bolje od tebe.
Drugače pa izveš morda več, če podaš osnovne karakteristike računalnika, s katerim se ukvarjaš.
Delo krepa človeka

kamuee ::

Nared tko ko je solatko reko, w7 ima svoj formating in ga uporabi, updejtaj bios na zadnjo verzijo in obvezno nastavi na AHCI mode, če pa ne bo pomagalo pa zažen memtest+ 4.20 in stestiraj rame, lahko tut da je kter ram kriv, r če ti bo na testu pokazalo redeče errorje so rami hin.
AutoCAD MAP 3D DWG Designer (Mechanical, Electrical)

matickepa19 ::

najdu problem, disk je u p***i al pa ga je treba sm formatirat, probal sem njegov disk v moji kisti formatirat pa isto, sem pa uzel zdaj 40gb velik disk in ga probal sformatirati na v njegovi kisti, in dela.. zj nevem mogoce je treba samo disk formatirat al je zanic?.


Lp.Matic

solatko ::

Vzemi orodje proizvajalca diska in iz boota, preglej disk.
Delo krepa človeka

Zvezdica27 ::

lp,

poslušaj bluefisha. Formatiraj v NTFS iz tega Boot CDja (ali bilokerega linuxa) in popravi disk, če se da. Memtest je tud gor, le poženi ga.

Bios pusti na miru, ker očitno ne veš kaj delaš.

Namesti W7. Če ne gre, povej kje se ustavi in bomo svetovali gelde BIOS, prej daj mir.

Povej prijatelju naj išče nov disk in potem naj se sam ukvarja s tem, podatke pa naj shranjuje na zunanji disk.

Do crkota bodo W7 delali.

zz


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

BOOTMGR is missing - inštalacija WIN 7

Oddelek: Operacijski sistemi
101933 (1754) d4vid
»

Ne morem ištalirati nobenih WIN preko nobenega medija (USB, DVD, CD...)

Oddelek: Pomoč in nasveti
101879 (1667) BorutK-73
»

Virus ki zahteva 100 eur za odblokirat windowse (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Informacijska varnost
15443023 (25063) BorutK-73
»

Kako do podatkov z notranjega diska, če je windows zbrisan

Oddelek: Pomoč in nasveti
121870 (1642) Odgovor
»

MBR (master boot record) težava

Oddelek: Operacijski sistemi
112322 (2199) Icematxyz

Več podobnih tem