» »

Samsung Galaxy S Plus- težave

Samsung Galaxy S Plus- težave

easyrider3 ::

Zanima me zakaj na Samsungu Galasy S Plusu z OS Android v2.3 (Gingerbread) ne deluje vse kot treba. Recimo da hočem igrati prek spleta Stargames mi sploh ne odpre ali napiše da ni Flash playerja gor ali nekaj podobnega.Ko pa se povežem preko brezžičnega omrežja WiFi mi pa normalno deluje,kaj potem to pomeni da je pri Debitelu preslab prenos podatkov ali kaj?
Drugi problem je ko telefon ne predvaja vseh skladb a na Nokia E63 je predvajal vse skladbe'
Tretji zanimivost je ta,da ima telefon slabo povezavo z WiFi z Nokio E63 se lahko sprehajam okrog hiše in mi deluje čisto normalno a pri Samsungu pa sem tri metre stran in kaže samo dve črtici signala pri Nokia kaže zunaj hiše poln signal.Testiral sem tudi drugi telefon Samsung Wave in je isti signal kot pri Galaxy S plus švoh.
Slike narejene z Samsungom niso nič kaj prida SonyEricsson jih naredi veliko bolje saj sem primerjal še starega Sonyericssona z 2Mp camero in je naredil veliko boljšo sliko kot Samsung Galaxy S Plus z %Mp ali Samsung Wave 5Mp.

Kako pa izdelujejo drugi Samsungi slike ker zaenkrat vem da Sonyericsson C 905 Cyber shot naredi super dliko prema vsem drugim mobitelom.

easyrider3 ::

A ni nobenega da mi pove zakaj je ta problem da mi preko mobilnega interneta(DEBITEL) mobitel ne odpre igre star games,ker preko brezžične povezave pa vse normalno deluje.Z Nokia E63 je pa ta igra star games delovala pa normalno v obeh varijantah,kaj je potem narobe z Samsungom???????????????

MacGyver141 ::

Mogoče napačne nastavitve interneta?

easyrider3 ::

zakaj napačne ko pa z brezžičnem internetom deluje brez problemov,ekaj je res zjebano

MacGyver141 ::

Brezzični internet nima veze z mobilnim. Ali je telefon kupljen pri debitelu?

easyrider3 ::

Kupljen je bil pri zastopniku za Debitel,Mobitel in Simobil,pač v taki trgovini kjer se prodajajo mobiteli in tablice.Včasih je bila ta trgovina Janus Trade sedaj je pa nekaj let nekdo drug prevzel.

MacGyver141 ::

Tole stran si poglej, gotovo nimaš narejene dostopne točke.
http://www.debitel.si/pomoc-uporabnikom...
Glede na to, da je Debitel = Mobitel, bi moralo tudi to delati.
http://itm.siol.net/_m/media/Samsung/14...
http://itm.siol.net/_m/media/Samsung/14...

Nastavitve so za prenos podatkov in MMS.

easyrider3 ::

Vse imam na telefonu nastavljeno isto kot je na mobitelovi strani zapisano in mobitel vseeno ne zažene igre na Stargames internet strani,preko brezžičnega signala pa normalno lahko špilam igro.
To je prav čudno zakaj ne deluje in zakaj napiše da je treba inštalirat Flash player a preko Wi-Fi pa deluje normalno

easyrider3 ::

ZAKAJ mi telefon ne odpre MMS sporočilo???
Stvar je v tem,da imam na telefonu skozi izključeno podatkovni prenos ker drugače mi nabija račun zato ga vključim samo takrat kadar rabim kaj na internet skočit.Ko dobim kakšen MMS sporočil grem normalno odpret podarkovno omrežje in nato hočem odpreti tisti MMS ki sem ga dobil in potem pa mi napiše da ni možno.Tako da moram imeti vedno prižgano funkcijo podatkovni prenos in potlej mi pa odpre MMS sporočil drugače pa ne gre nikakor. Na NOkia mi je vse delalo normalno celo na Samsung Wavu mi je odpiral


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SONY Xperia Tipo

Oddelek: Mobilne tehnologije
172272 (1960) SLO_Matej
»

Samsung Wave (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
32349389 (31311) paix
»

Kakšen mobitel imate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6714453 (12016) Thunder wave
»

cyanogenmod rom, tezava z mmsi

Oddelek: Mobilne tehnologije
62568 (2318) rutifruti
»

kateri telefon imate? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
19232779 (22452) LuGi

Več podobnih tem