» »

Nokia 700

Nokia 700

power12 ::

Živjo !

Mene zanima če ima kdo ta telefon ? ( ter kakšna mnenja imate o njem )

Sem privrženec Nokie, tako da iščem dobro touch screen Nokio, odlačam se med ( C7, 701, in predvsem me zanima tale 700 :| ).

Prosil bi za čim več mnenj glede teh telefonov, in kako zanesljivi so kej ? Še predvsem me Nokia privlači, ker ima svoj sistem Nokia maps ( kar je glavni razlog za nakup pametnega telefona ), drugače nisem privrženec teh pametnih telefonov, ampak pri potovanju ti pa zelo olajšajo zadeve :)

Za odgovore se že vnaprej zahvaljujem !

RejZoR ::

Največja hiba C7 je fixed focus kamerca, ki je neuporabna za npr zajemanje stvari od blizu (npr QR kode). Eden izmed razlogov zakaj nisem vzel C7 pa čeprav mi je bila takrat pravzaprav zelo všečna napravica.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Tralala999 ::

Mikasa ::

Jaz mam C7 in telefon je super! Ravno nekaj dni nazaj naložen ta nov operacijski sistem Nokia Belle in vse lepo dela!

Tralala999 ::

Nokia Belle FP2 na voljo. Sem naložil na nokio 700 preko nokia suite, meni dela odlično. LP

mat xxl ::

Poizkusim in poročam

jonystar ::

Imam Nokio 700 in sem dons prvič probou naložit eno aplikacijo iz ovi storea preko nokia suitea in imam sledeč problem. Ko sem downloadou aplikacijo prekora računalnika mi je nokia suite lepo napisala, da se aplikacija nalaga(ker sem mel telefon takrat priklopljen) in da je bila inštalacija uspešna ampak jaz te aplikacije ne najdem na telefonu, razno pod nastavitvam, kjer ti piše katere aplikacije imam vse naložene, kjer pa jo najdem ampak iz tam je pa nemorem zagnati.

mat xxl ::

Tralala999 je izjavil:

Nokia Belle FP2 na voljo. Sem naložil na nokio 700 preko nokia suite, meni dela odlično. LP



Od kdaj po mojem je to že dolgo, ker meni nič ne ponudi, pa imam product codo iz Mobitel spremenjeno na Balkan in tisti upgrade, ki odklene priocesor na 1,3 ....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Symbian je mrtev, Nokia izplavala iz rdečih številk (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nokia / Symbian
5316929 (12789) Hayabusa
»

Nokia maps ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
81074 (896) mat xxl
»

Nokia X6 firmware update

Oddelek: Mobilne tehnologije
402545 (1967) krneki0001
»

Nokia bell

Oddelek: Mobilne tehnologije
283833 (2834) ;-)
»

Nokia E72

Oddelek: Mobilne tehnologije
7725 (597) Dr_Piškot

Več podobnih tem