» »

Man of Steel

Man of Steel

1 2
3
»

oo7 ::

Batman bi bolj pasal v film Superman Returns v Man of Steel ga pa ne vidim. V Man of Steel v prvem delu če sem pošten bi bil Batmana mrtev v 1 sekundi razen če nebi imel kašn kriptonit pri sebi:| pa še takrat dvomim, da bi kaj naredil zaradi hitrosti Kriptoncev.
Kako bi zgledal npr boj med sexi zaj... Kriptonko in Batmanom(namesto Supermana:|)



Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Nikec3 ::

oo7 je izjavil:

Man of Steel Sequel ali Zack Synder's untitled Batman/Superman film je najavljen. In novi Batman je Ben Afflec:| men je sicer dober igralec ampak ga ne vidim kot Batmana.
Christian Bale se je po triologiji odločil, da ne bo več Batman čeprav so mu ponujali za to vlogo 60 mio $ pa ni sprejel škoda;((

http://www.accesshollywood.com/ben-affl...

Meni se zdi ok, čeprav sem bil na začetku precej šokiran. Bi pa bil Affleck vseeno boljša izbira za režiserja, ker Zack Snyder je izjemno povprečen.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

opeter ::

Po pravici povedano je meni najboljši Batman Michael Keaton in vedno bo.

Christian Bale ... bah. Vedno ima isti fris in izraze, pa naj se gre za Bruce-a Wayne-a v Batmanu, Janeza Connorja v četrtem Terminatorju, Quinn Abercromby (upam, da sem dobro napisal) v Vladavini ognja (Reign of Fire se mi zdi) ali pa tisti "duhovnik" v Equlibrium.

Mogoče je bil še najboljši v ta zadnjem. Pa v filmu Lakota (ko je bil suh kot štanga).
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

Kot Batman je čisto vseeno kdo je, ker je non stop pod masko. Kot Bruce Wayne mi je pa najboljši Christian Bale potem Michael Keaton George Clooney pa mi ni bil vredu kot Batman tako kot Afflec najbrž ne bo.

Mipe ::

Najboljši je v stripu.

T-h-o-r ::

pa če si 11 star
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Gregor P ::

The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Nikec3 ::

Komaj zdaj sem pogledal Man Of Steel. Film je preprosto slab.

Prva polovica je dobra, druga pa zanič. Dokler v filmu teče neka zgodba, ter skrivnostno odkrivanje Clarkove preteklosti je vse skupaj dokaj OK. Russell Crowe in Kevin Costner opravita svoje delo zelo dobro, sploh Crowe je izvir vsega epskega v filmu. Potem pa se žal začne konstantno nabijanje skozi stene in nešteto debilizmov vojske, ki gredo tako daleč, da vse skupaj ni več gledljivo. Na koncu sem samo čakal, da me konec odreši muk totalno zanič in nezanimive akcije. Villian je povprečen, večji problem pa je igralec, ki ne mu ne zna vnesti zanimivosti. Škoda, ker je Zod imel potencial, da bi postal soliden anti-junak. Henry Cavill igra slabo, ampak to ni neka velika težava, ker njegov karakter sploh nima globine. Film bi moral temeljiti na Clarkovi razdvojenosti med Zemljo in Kriptonom, torej nekakšen njegov notranji boj. To je edini način, da bi bil Superman zanimiv. Z dobro uro nabijanja skozi stene, se tega ne da doseči.

Ocena: 3/10
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

oo7 ::

Men je bil film pa odličen:D

Engineer_ ::

konstantno nabijanje je preprosto epsko. Saj so superjunaki zaboga. Kaj pa si pričakoval, da se bo lesketal kot Edvard in bo svojo deklino obiskoval ponoči in jo božal?! Naj se zmlatijo do amena, tak film smo čakali celo večnost.

Glede Zoda se delno strinjam, res bi lahko imel malce več karizme.

Ura in pol nabijanja skozi stene naredi film odličen. dam mu 9/10, ker mi ni bila všeč igralka ki igra Lois Lane. Igralka sodi izključno samo v romantične komedije, pa še tam je slaba.

Njegova razdvojenost med planeti me ne zanima. Enostavno me zanima le kako je zmožen premlatit zlobneža in skozi koliko sten lahko zleti preden se mu začne vrteti. To je namreč superman, ne drama po resničnih dogodkih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Engineer_ ()

trololo2 ::

Moram reču da me čudijo negativne kritike, meni je film naravnost odličen, definitivno top film 2013. Posebej izstopata režija in igralska zasedba, zgodba je stripovska, nič posebnega a še vedno boljša kot karkoli od Marvela.

Najbrž večino s kritiki vred moti da je popolnoma drugačen od prejšnjih Supermanov - na srečo.

Aja ne vem kaj jamrate čez Zoda, IMO je idealno odigral vlogo negativca :P.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: trololo2 ()

oo7 ::

Se strinjam.
Na srečo je bil ta Superman drugačen film kot prejšnji in tudi daleč najboljši, do zdaj8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

trololo2 ::

Mislim v katerem filmu pa še vidiš tak awesome machine kot je world engine, hologramske AI avatarje, nanotech v alien tehnologiji, oklepe zlikovcev? Film ima za povrhu še čisto spodobno sci-fi komponento :P. Še enkrat, odličen film.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: trololo2 ()

Gregor P ::

Sam se tega filma sploh več ne spomnim, medtem ko se tistega iz leta 1978 še vedno.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Starodavni ::

trololo2 je izjavil:

Mislim v katerem filmu pa še vidiš tak awesome machine kot je world engine, hologramske AI avatarje, nanotech v alien tehnologiji, oklepe zlikovcev? Film ima za povrhu še čisto spodobno sci-fi komponento :P. Še enkrat, odličen film.



Tole je bil meni super del tega filma - sci-fi komponenta, štorijalno in karakterno pa ni nič posebnega.

Še najboljši igralci so bili v vlogi Jor-Ela in Faore.

Zod bi bil boljši, če mu ne bi dali take nesmiselne nelogične naloge, ampak bi bil jasen in inteligenten general, z nekim jasno določenim planom.

Nikec3 ::

Film je butast, z nešteto luknjami v zgodbi in popolnoma nezanimivo akcijo.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Gregor P ::

The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Gregor P ::

The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Man of Steel 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
526290 (2101) oo7
»

The Justice League Part One & Part Two (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
16435181 (15374) meho7
»

Batman v. Superman: Dawn of Justice (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
18546092 (18596) opeter
»

Shazam (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6413196 (7304) WallSreet
»

Aquaman (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
13824207 (14255) oo7

Več podobnih tem