» »

Man of Steel

Man of Steel

«
1
2 3

oo7 ::

Filim izide: 14 Junij 2013

http://www.imdb.com/title/tt0770828/
Director: Zack Snyder
Story:Christopher Nolan
Cast:
Henry Cavill :Clark Kent / Superman
Russell Crowe :Jor-El
Kevin Costner :Jonathan Kent

Clark Kent/Kal-El (Henry Cavill) is a young twentysomething journalist who feels alienated by powers beyond anyone's imagination. Transported to Earth years ago from Krypton, an advanced alien planet, Clark struggles with the ultimate question - Why am I here? Shaped by the values of his adoptive parents Martha (Diane Lane) and Jonathan Kent (Kevin Costner), Clark soon discovers that having super abilities means making very difficult decisions. But when the world needs stability the most, it comes under attack. Will his abilities be used to maintain peace or ultimately used to divide and conquer? Clark must become the hero known as "Superman," not only to shine as the world's last beacon of hope but to protect the ones he loves.






Na trailer bo potrebno pa še malo počakati:)-
  • zavarovalo slike: gzibret ()

oo7 ::

Nikec3 ::

Imam občutek, da bo to prvi slab film pri katerem sodeluje Christopher Nolan.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

DarkSite ::

Ravno nasprotno, mislim da bo tole super film. Zakaj? Zato, ker iz trailerja dobim občutek, da bo bolj realno vse prikazano, torej bolj dark. Vsi problemi ljudi, nič ne bodo "polepšali", že govor je bolj temačen, dobiš občutek kot da gre za odrasli film in ne za otroški.

Kot, če primerjam skok iz starega batmana na novejše 3 dele.
Ali pa stargate/atlantis proti stargate universe.

JanK ::

Man of Steel, Woman of Kleenex

He's faster than a speeding bullet. He's more powerful than a locomotive. He's able to leap tall buildings at a single bound. Why can't he get a girl?

At the ripe old age of thirty-one (*Superman first appeared in Action Comics, June 1938*), Kal-El (alias Superman, alias Clark Kent) is still unmarried. Almost certainly he is still a virgin. This is a serious matter. The species itself is in danger!

An unwed Superman is a mobile Superman. Thus it has been alleged that those who chronicle the Man of Steel's adventures are responsible for his condition. But the cartoonists are not to blame.

Nor is Superman handicapped by psychological problems.

Granted that the poor oaf is not entirely sane. How could he be? He is an orphan, a refugee, and an alien. His homeland no longer exists in any form, save for gigatons upon gigatons of dangerous, prettily colored rocks.

As a child and young adult, Kal-El must have been hard put to find an adequate father-figure. What human could control his antisocial behavior? What human would dare try to punish him? His actual, highly social behavior during this period indicates an inhuman self-restraint.

What wonder if Superman drifted gradually into schizophrenia? Torn between his human and kryptonian identities, he chose to be both, keeping his split personalities rigidly separate. A psychotic desperation is evident in his defense of his "secret identity."

But Superman's sex problems are strictly physiological, and quite real.

The purpose of this article is to point out some medical drawbacks to being a kryptonian among human beings, and to suggest possible solutions. The kryptonian humanoid must not be allowed to go the way of the pterodactyl and the passenger pigeon.


Za ostali del precej zabavnega sestavka izpod peresa Larryja Nivena pojdi na linkano stran.
"Think about how stupid the average person is,
then realize that 50% are stupider than that"
-George Carlin

Nikec3 ::

Ravno nasprotno, mislim da bo tole super film. Zakaj? Zato, ker iz trailerja dobim občutek, da bo bolj realno vse prikazano, torej bolj dark. Vsi problemi ljudi, nič ne bodo "polepšali", že govor je bolj temačen, dobiš občutek kot da gre za odrasli film in ne za otroški.

Kot, če primerjam skok iz starega batmana na novejše 3 dele.
Ali pa stargate/atlantis proti stargate universe.

Režiser je Zack Snyder, ki je nazadnje skupaj spravil kritiško popljuvan Sucker Punch. Scenarij bo verjetno soliden, saj ga bo napisal Batmanov dvojec Goyer/Nolan, skrbi pa me tudi, da so uporabili odslužene igralce Crowe, Kostner.

Upam da se motim, pustimo se presenetiti.

Če si lahko sposodim komentar na youtube: The next season of Deadliest Catch looks epic. :))
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nikec3 ()

oo7 ::

Nikec3 je izjavil:

Ravno nasprotno, mislim da bo tole super film. Zakaj? Zato, ker iz trailerja dobim občutek, da bo bolj realno vse prikazano, torej bolj dark. Vsi problemi ljudi, nič ne bodo "polepšali", že govor je bolj temačen, dobiš občutek kot da gre za odrasli film in ne za otroški.

Kot, če primerjam skok iz starega batmana na novejše 3 dele.
Ali pa stargate/atlantis proti stargate universe.

Režiser je Zack Snyder, ki je nazadnje skupaj spravil kritiško popljuvan Sucker Punch. Scenarij bo verjetno soliden, saj ga bo napisal Batmanov dvojec Goyer/Nolan, skrbi pa me tudi, da so uporabili odslužene igralce Crowe, Kostner.

Upam da se motim, pustimo se presenetiti.

Če si lahko sposodim komentar na youtube: The next season of Deadliest Catch looks epic. :))


Saj filma od Zack Snyder 300 in Watchmen sta bila odlična filma.Tudi sucker punch ni bil slab.
Za glasbo skrbi vrhunski Hans Zimmer;)
Budget za ta film je pa 175 mio.
Jaz pričakujem veliko od tega filma:).

Lion29 ::

kostner? omg, upam, da bo res minimana vloga...

crowe me ne moti

mama kent je ok, lois lane pa ne...

lawerence fishburne - zakon

nolan je samo producent.... upam, da bo/je mel mal vec prstov vmes...

bomo vidli... zaenkrat sta mi bila prva dva supermana z reevom kul... ostalo pa poden..

od serij mi je bil smallville dokaj gledljiv, ampak je res namenjen najsntnikom...

upam, da bo kul.... sam po zadnjem CGIju sodec (kako leti in se kadi za njim) bo brez veze
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

ADIJOOO ::

Lion29 sej bi se tud za tabo kadil če bi tako hitro letel LOL.Tako,da ostani pri seriji Smallville,ker so ti všeč bolj otročji izdelki.

Do zdaj ni bil še noben Supermanov film preveč dober.Upam,da največji Superheroj končno dobi dober film kot se spodobi.Iz trailerja je razvidno,da bo šlo za resen film z odraslo zgodbo komaj čakam.

Aja pa zadnji del v Trailerju kako leti je čist HUDO narejeno8-)8-)8-)8-)8-)

Lion29 ::

ADIJOOO je izjavil:

Tako,da ostani pri seriji Smallville,ker so ti všeč bolj otročji izdelki.


1. bi ostal, pa je ze dolgo ni vec
2. definitivno mi niso BOLJ vsec, preferiram odrasle vsebine... ampak so pa tudi nekatere najstniske ok... recimo smallville, teen wolf, pretty little liars, pa se kaka

meni je pa tole kajenje (sploh dvojna crta) glupo
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Izi ::

Lion29 je izjavil:

meni je pa tole kajenje (sploh dvojna crta) glupo
Glede na to, da človek leti brez motorja in sploh brez kakršnekoli razlage kaj hudiča ga sploh poganja naprej se z dvojno ali kakršnokoli črto ni potrebno ukvarjati :P

Drugače pa Superman je nehvaležna tema. Zgodbo vsi poznamo do potankosti in posneto je bilo nešteto filmov na to temo. Superman kot karakter je pravzaprav ustanovitelj žanra super herojev, prvi super heroj, ki ga poznamo vsi, saj obstaja že 80 let.
Narediti dobrega Supermana je vsaj po mojem mnenju "mission impossible".
Vsi gledalci se smatrajo za poznavalce Supermana in vsak ga bo zato gledal skozi najbolj kritične oči. Edina možnost je, da se čimbolj izognejo njegovim super herojskim dejanjem in se posvetijo izključno psihološkim težavam, ki bi jih imel človek s super močmi. Tako kot so se zadeve lotili v Smallvillu, ki je bil edini dober Superman movie, čeprav je šlo za serijo.

"Superman Returns" iz leta 2006 je bil precej povprečen film, da ne rečem slab, kar je verjetno dobro, ker tale novi zagotovo ne more biti slabši. Skoraj si upam staviti, da bo šlo za najboljši Superman film, kar pa seveda ne pomeni, da bo boljši od ostalih super herojskih filmov, ki imajo bolj dodelane in predvsem zanimivejše junake.

tx-z ::

Zard tega filma so skenslal Smallville film.
tx-z

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tx-z ()

ahac ::

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

oo7 ::

Končno trailer zgleda HUDO8-)
General ZOD 1:528-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Lion29 ::

zgleda kul... ampak se vedno totally gay outfit... to je edini minus... in tezko bom sel mimo tega.... in tega se zavedajo... imeli so velike probleme ze v SR in smallvillu.... me prav zanima ...

ce bi bilo po mojem, bi ga popolnoma predelal
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

Lion29 ::



sej ni tolk zgresena... loose the cape and you are almost rdy... malenkost manjsi znak... pa se kak gagetry nasitek al kaj :D


ce bi sli v to varianto:



tut nebi mel nic proti
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()

oo7 ::



Pomoje še najboljša uniforma do zdaj.

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()

Lion29 ::

M-POWER, smallvilovec ima zgoraj boljso ;)


ta je recimo nice





ta je tudi se spodobna
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()

oo7 ::

Jah že mogoče,da ima smallvilovc boljšo uniformo ampak ne moreš kar spremenit uniformo Supermanu.Superman kot prvi superheroj eden najbolj priljubljenih superherojev nebi bilo pametno mu čisto spremeniti uniforme že tisti,ki berejo stripe bi se zgražali>:D

Lion29 ::

ah, ce so jo lahko batmanu, jo lahko tut supermanu

jaz se nebi cisto nic zgrazal.. pa sem bral stripe... pac treba v korak s casom
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

oo7 ::

No ja.Ampak mislim,da barva rdeča-modra bi morala ostat:)
Drugač pa črna seka itak;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Lion29 ::

jaz pa mislim, da nebi blo treba, takoo kot je batman cel crn...in izpade kolkr tolkr manly... zdaj izpade gay, pa kakorkoli obrnes
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

ahac ::

Gay izpadeš tudi ti, če ti je tolk pomembno kako je tip oblečen. ;)
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Lion29 ::

zakaj? nimam nekih fobij in cist komot lahko tut tipe ocenjujem..se prav nic gaya ne pocutim ;)
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

oo7 ::

General ZOD

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()

oo7 ::

oo7 ::

Zod



pa še ena teta s kriptona:))

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()

oo7 ::

Pa še ena novica iz filma lahko,da je to SPOILER!!!

SPOILER!!!


V filmu naj sploh ne bi bilo nobenega kriptonita8-)
To zame osebno je super kar pomeni,da bodo moči skoz na maximum:)
Pri Smallwille sem ravno to sovražil,ker so mu v vsakem delu s kriptonitom pobrali moči in je bilo potem vse skupaj 10 sekund akcije;((
Tako,da to bo masaker Superman vs Zod brez kriptonita vse na hard>:D

Lion29 ::

uu... ta teta s kriptona je super sexy
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

oo7 ::

Ja sexy teta je boljša kot Lois.
No ja če smo rekli,da ima Superman slabo obleko imajo kriptonci odlično8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

e-marko ::

Praktična pa verjetno niti ni tako. To mora tiščat in ščipat vsepovsod. :))

Lp
...somebody, somewhere...

JanezH ::

Lion29 je izjavil:

uu... ta teta s kriptona je super sexy


Meni je podobna mlajši Ljudmili Novak :)

oo7 ::

Nov trailer!!

!

Lion29 ::

JanezH je izjavil:

Lion29 je izjavil:

uu... ta teta s kriptona je super sexy


Meni je podobna mlajši Ljudmili Novak :)


shit man... weird fetishes you have... you naughty, naughty boy

M-Power... brezveze gledat, full je dolg....vedno vec izdajajo... zgodba je tak in tak ze jasna...zdaj se vse efekte in to kazejo.. kaj ol sploh se ostane?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

oo7 ::

Zgodbo pozna vsak,ki je ljubitelj stripov ali superherojev tako,da to me sploh ne moti:)
Trailerje za filme pa jaz vedno gledam in tale zgleda prekleto dobro tako,da 20 Junija sem v kinu8-)In verjamem,da bo Superman končno dobil film kot se spodobi.
Superman returns je bil polomija Superman od Crisopher Reeve so bili dobri,ko sem jih gledal 20 let nazaj zdaj pa je čas za novega.
Michael Shannon kot General Zod to niso mogli izbrati boljše in bo ukradel slavo Supermanu tako kot jo je Joker batmanu;)
Pa tudi mislim,da bo ta film prišel v klub zaslužkarjev nad Miljardo dolarjev vsaj po zanimanju je videti tako;)

ahac ::

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

oo7 ::

Tole zgleda noro vsak trailer je boljši>:D
Sploh pa teli kriptonci imajo badass obleke8-)8-)
Grem stavit,da bo tole daleč najboljši superman film.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

ahac ::

Še en trailer, ker jih še ni blo dost:
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

oo7 ::

Ja velik je že trailerjev pa ogromno Tv spotov ampak večinoma prikazujejo ene in iste kadre samo glazba je drugačna.

Drugače mi je pa tale trailer ,ki si ga zadnjič objavil najboljši trailer kar sem jih kdaj videl pa še muska zdraven seka8-)

!

KINO KINO KINO OBVEZNO KINO >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Nikec3 ::

Efekti izgledajo obupni.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

oo7 ::

Nikec3 je izjavil:

Efekti izgledajo obupni.



Če je pa to zate obupno potem pa res ne vem kaj je dobro:))

Nikec3 ::

oo7 je izjavil:

Nikec3 je izjavil:

Efekti izgledajo obupni.



Če je pa to zate obupno potem pa res ne vem kaj je dobro:))

Dobro poglej trailerje. Dobri efekti so samo na začetku, ko pošljejo Supermana na Zemljo. Naprej so precej slabši, sploh eksplozije.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

oo7 ::

Ah to se ti zdi,ker je vse napol in nahitro prikazano v trailerju.Pomoje se ni za bat, da bodo slabi efekti;)

opeter ::

Koga brigajo efekti. To je tak, kot da bi se zapičil v katero od sestavin določene hrane/recepta.
Najbolj pomemben je končni okus. In seveda spomini nanj.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

T-h-o-r ::

opeter je izjavil:

Koga brigajo efekti. To je tak, kot da bi se zapičil v katero od sestavin določene hrane/recepta.
Najbolj pomemben je končni okus. In seveda spomini nanj.


prvi trije trailerji in 9 tv spotov je izgledalo odlično

ta 2 zadnaj videja, ki sem ju videl (extended scenes al kako mata naslov) pa izgledata obupno in ne morme se strinjati, da te pri takšnem filmu efekti ne smejo brigati

saj se vendar filmarji trudijo, da bi ustvarili svet čim bolj podoben resničnemu, še v intervjujih vsi to poudarjajo in naš svet pač ne zgleda kot slaba računalniška igra iz leta 98

imam pa seveda še vedno upanje, da ta 2 nista bila do konca zglancana in so ju kar tako vrgli ven

!

Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: T-h-o-r ()

opeter ::

Ne vem no ... meni to ni tako pomembno. Jaz še vedno rad pogledam filme z efekti in kreacijama Rayja Harryhausena.
Ali pa filme, ki imajo efekte kot je bilo v serijah tipa Xena, Hercules in Stargate (prvi deli). Pa čeprav izgleda dandanes primitivno.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

T-h-o-r ::

ja, praktični efekti so vedno lušni za gledat (pa ogromni bodibilderji v gumijastih kostumih)

ampak, če cgi zgleda slabo, je vse skupaj en drek
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

oo7 ::

Sem pogledal ta 2 videa, ki jih je prilimal Thor pa mi je žal upam ,da nisem videl konec filma;(
Drugače pa res ne vidim kako naj bi to bili slabi efekti meni se zdijo čist hudi ali pa nimam okusa za efekte:|

T-h-o-r ::

pač zelo neprepričljivo zgleda vse skupaj, sploh tam, ko mu "gori" ogrinjalo

kot da bi jaz v svoj random video nalimal en cehap ogenj efekt
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

oo7 ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Man of Steel 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
526288 (2099) oo7
»

The Justice League Part One & Part Two (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
16435169 (15362) meho7
»

Batman v. Superman: Dawn of Justice (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
18546073 (18577) opeter
»

Shazam (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6413189 (7297) WallSreet
»

Aquaman (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
13824197 (14245) oo7

Več podobnih tem