» »

Need For Speed: Most Wanted 2012

Need For Speed: Most Wanted 2012

1
2
»

TheHusky ::

Pozitivna stran: Izdelali so jo Criterion games, znani po burnout paradise ki je dobra dirkaška zaletavščina.
Negativna stran: slab console port kar pomeni FPS lock kar pomeni lag če nimaš 30 oz 60FPS.

Dizity ::

Ja glede nfs mw2 mam problem.. Zaženem igerco se kao začne nalagat nato pa se pokaže beli ekran.zanimivo res. Gor mam win7 64 bit ..

Prosim za odgovor hvala :)

TheHusky ::

Dizity je izjavil:

Ja glede nfs mw2 mam problem.. Zaženem igerco se kao začne nalagat nato pa se pokaže beli ekran.zanimivo res. Gor mam win7 64 bit ..

Prosim za odgovor hvala :)


Imaš vse naloženo kar ti je ponudilo ob koncu inštalacije (DX, redist,..)?

Dizity ::

Vse :p

TheHusky ::

Mogoče temperature ali pa preslab računalnik?

Dizity ::

Nvidia gt 620 1gb
2 gb ram
2,33 core duo

PReslabo? pomojem ne :P

RejZoR ::

TheHusky je izjavil:

Pozitivna stran: Izdelali so jo Criterion games, znani po burnout paradise ki je dobra dirkaška zaletavščina.
Negativna stran: slab console port kar pomeni FPS lock kar pomeni lag če nimaš 30 oz 60FPS.


Sploh ni pretirano huda. Zgodbe ni, tko da me nikamor ne vleče igrat, silijo te da dirkaš z vsemi avti, ker ima vsak posamezni samo 5 dirk. Če hočeš dirkat samo s svojim omiljenim avtom tega pač ne moreš storit kar je glupo do amena. In barvanje avtov v random barve ko greš čez repair shope je tud bedasto, sploh ker na policaje repaint nič ne vpliva in je povsem brezvezno. Lovljenje checkpointov je bedasto, ker sem se neštetokrat zalotil, da sem ali zgrešil odcep ali pa sem namerno hotel it po rahlo alternativni poti nakar sem opazil, da igra teži okoli zgrešenega checkpointa.

Edino kar je zabavno v tem špilu je iskanje avtov po svetu in sama vožnja na random po odprtem svetu ker avti z nekaj dobrega feela izjemno lepo drsijo po ovinkih in dajo tak fajn feeling. To pa je tud vse. Bom raje še naprej igral NFS Hot Pursuit 2010 in The Run če se bom kdaj spomnil.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

TheHusky ::

RejZoR je izjavil:

TheHusky je izjavil:

Pozitivna stran: Izdelali so jo Criterion games, znani po burnout paradise ki je dobra dirkaška zaletavščina.
Negativna stran: slab console port kar pomeni FPS lock kar pomeni lag če nimaš 30 oz 60FPS.


Sploh ni pretirano huda. Zgodbe ni, tko da me nikamor ne vleče igrat, silijo te da dirkaš z vsemi avti, ker ima vsak posamezni samo 5 dirk. Če hočeš dirkat samo s svojim omiljenim avtom tega pač ne moreš storit kar je glupo do amena. In barvanje avtov v random barve ko greš čez repair shope je tud bedasto, sploh ker na policaje repaint nič ne vpliva in je povsem brezvezno. Lovljenje checkpointov je bedasto, ker sem se neštetokrat zalotil, da sem ali zgrešil odcep ali pa sem namerno hotel it po rahlo alternativni poti nakar sem opazil, da igra teži okoli zgrešenega checkpointa.

Edino kar je zabavno v tem špilu je iskanje avtov po svetu in sama vožnja na random po odprtem svetu ker avti z nekaj dobrega feela izjemno lepo drsijo po ovinkih in dajo tak fajn feeling. To pa je tud vse. Bom raje še naprej igral NFS Hot Pursuit 2010 in The Run če se bom kdaj spomnil.


Zahvaljujoč GPU moj sistem komaj dosega minimalne zahteve in mi zato kar lagira in vse kar delam je da se vozim okoli in iščem parkirane avtomobile.

kriko1 ::

Moj sistem kao dosega normo, ampak ne glede ali dam grafiko na high ali vse na low ima nek lag.

Fix je sledeč: My documents\CriterionGames\Need For Speed™ Most Wanted\config.NFS13Save
odpreš z urejevalcem teksta in spremeniš LockTo30 na true.

Ja, to bo zaklenilo FPS na 30 ampak ga imam cel čas 30 in dela lepo, celo sem se navadil na ta vozni model, čeprav se mi zdi še vedno slab napram NFS Run :)

flameir ::

za android je zadev res huda. grafika neverjetna.

TheHusky ::

kriko1 je izjavil:

Moj sistem kao dosega normo, ampak ne glede ali dam grafiko na high ali vse na low ima nek lag.

Fix je sledeč: My documents\CriterionGames\Need For Speed™ Most Wanted\config.NFS13Save
odpreš z urejevalcem teksta in spremeniš LockTo30 na true.

Ja, to bo zaklenilo FPS na 30 ampak ga imam cel čas 30 in dela lepo, celo sem se navadil na ta vozni model, čeprav se mi zdi še vedno slab napram NFS Run :)


Bom sprobal, ti sporočim!

ru7 ::

@Rejzor: repaint ti takoj skensla chase se si v cooldown :)

Sandi1987 ::

Zanima me, če imajo The Need for Speed, Need for Speed 2 in Need for Speed 3 Career, da jih lahko preigram tako, kot novejši deli? Ne mislim Knockout in Tournament. Ali je mišljeno, da preigraš igro tako, da dokončaš Tournament?

Gigahertz ::

fak ker podn od zavijanja ej ko da bi vozu kamion
"670#2500#8"

RejZoR ::

Sandi1987 je izjavil:

Zanima me, če imajo The Need for Speed, Need for Speed 2 in Need for Speed 3 Career, da jih lahko preigram tako, kot novejši deli? Ne mislim Knockout in Tournament. Ali je mišljeno, da preigraš igro tako, da dokončaš Tournament?


Ne. Prvi deli so imel samo da si pač dirkal po svoje, šele NFS4 je imel dejansko kariero kjer si kupoval nadgradnje, popravljal avte in dejansko dirkal za trofeje.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Sandi1987 ::

Need for Speed: High Stakes sem začel igrati na Sony PSP in je super. Zanima me, če je PSX igra ista, kot PC verzija? Novejši deli Need for Speed so za Sony PSP popolnoma drugačni (Npr. ProStreet, Undercover...).

Zgodovina sprememb…

RejZoR ::

Takrat je bila še ista. Razlike so začel delat pri NFS Hot Pursuit 2, kjer je bila pS2 verzija bistveno boljša, z več avti in progami, bolj hardcore fiziko in bolj pasjimi policaji. Sicer je bilo PC verzijo lažje igrat na high res ekranu in s tipkovnico ampak mi je pa pri PS2 verziji bilo bolj všeč vse ostalo.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Sandi1987 ::

Hvala za odgovor.

PSX version is much better than the PC just because it has a better handling car.

RejZoR ::

Pa tud eno dodatno progo ima in sicer puščavo, ki je v PC verziji sploh ni. Pa policaji so prav pasji, medtem ko sem jim v PC verziji dost z lahkoto ušel.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Sssaga ::

RejZoR je izjavil:

TheHusky je izjavil:

Pozitivna stran: Izdelali so jo Criterion games, znani po burnout paradise ki je dobra dirkaška zaletavščina.
Negativna stran: slab console port kar pomeni FPS lock kar pomeni lag če nimaš 30 oz 60FPS.


Sploh ni pretirano huda. Zgodbe ni, tko da me nikamor ne vleče igrat, silijo te da dirkaš z vsemi avti, ker ima vsak posamezni samo 5 dirk. Če hočeš dirkat samo s svojim omiljenim avtom tega pač ne moreš storit kar je glupo do amena. In barvanje avtov v random barve ko greš čez repair shope je tud bedasto, sploh ker na policaje repaint nič ne vpliva in je povsem brezvezno. Lovljenje checkpointov je bedasto, ker sem se neštetokrat zalotil, da sem ali zgrešil odcep ali pa sem namerno hotel it po rahlo alternativni poti nakar sem opazil, da igra teži okoli zgrešenega checkpointa.

Edino kar je zabavno v tem špilu je iskanje avtov po svetu in sama vožnja na random po odprtem svetu ker avti z nekaj dobrega feela izjemno lepo drsijo po ovinkih in dajo tak fajn feeling. To pa je tud vse. Bom raje še naprej igral NFS Hot Pursuit 2010 in The Run če se bom kdaj spomnil.


This! Free-roam in zvočnike do daske in vožnja skozi tunel-EARGASM! Za kaj več ni besed.

Sssaga ::

That's what i'm talkin'bout!



:)

kriko1 ::

Hjoj singleplayer je obupno kratek, ni nobene zgodbe. Burnout stil enostavne se mi ne dopade. Prevečkrat so proge zasnovane tako da moreš it po nekih ulicah, katere med dirko niso jasno označene in kar zgrešiš checkpoint.
Uničli so dobro arkado, kar se tiče burnouta pa so naredili mislim da dobro predelavo (ampak ne bi smeli prodajat pod NFS serijo).

RejZoR ::

Sem preigraval vse Burnoute na PS2 in vse tole kar so privlekli na PC ni vredno pol kurca. Burnout paradise sem igral samo zato ker je bila vožnja z motorji res zabavna. Dokler nisi ugotovil, da so dirke od točke do točke edina stvar, ki so jo uspeli dat za dirkanje z motorji. Avti sos e obnašali kot čolni na suhem in nasploh mi je bil špil tko duhamoren, da sem ga igral vsega skupaj ene pol ure, največ eno uro. In zdej nabira virtualni prah na Steamu. Tale Burnout Most Wanted 2012 pa ni nič drugačen.

Nej raje pravilno portajo Takedown, Revenge in Domination na PC, ne pa da releasajo to govno.
To so proper Burnouti kjer sem se ure in ure zabaval s sesipanjem prometa v križiščih in zbijanju nasprotnikov, kjer ti je to dejansko koristilo. Tle pa si z zbijanjem drugih največkrat zajebeš checkpoint ker zgrešiš ulico ali pa se zatakneš v bok nasprotnika...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Sandi1987 ::

Na zemljevidu nimam novih dirk. Vse dirke na zemljevidu sem dokončal prvi. Kako dobim nove dirke?

Sandi1987 ::

Drugi avto sem moral izbrati, da so se prikazale novo dirke.

kriko1 je izjavil:

Hjoj singleplayer je obupno kratek, ni nobene zgodbe. Burnout stil enostavne se mi ne dopade. Prevečkrat so proge zasnovane tako da moreš it po nekih ulicah, katere med dirko niso jasno označene in kar zgrešiš checkpoint.
Uničli so dobro arkado, kar se tiče burnouta pa so naredili mislim da dobro predelavo (ampak ne bi smeli prodajat pod NFS serijo).


Igra sploh ni kratka.

RejZoR ::

Kar je ravno najbolj bedasta točka špila. Recimo NFS The Run si lahko obrnil v praktično kateremkoli avtu. Od štarta do cilja. Sicer se s švoh verzijami mal bolj mučiš ampak se da. Tle pa te prisilijo, da MORAŠ zamenjat avto, drugače sploh ne dobiš novih dirk. Zakaj že!?
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

spirit ::

Slabo in čudno zasnovan špil, na avtu ne morš nč delat, ni več tko, da si narediš avto po lastnem okusu in se voziš, še barve ne morš zbrat, ker čim ga greš popravt dobiš drugo,... tole ni nč, ni ne nfs ne brnout, ne nč. namest da bi blo NFS-ji boljši je vsak slabši od predhodnika. Vožnja je pa taka, da če bi se avti res tko obnašal na cesti bi vsi 20 vozil. nvm zaj... so ga totalno, upamo lahko da bo naslednjik boljši.

kriko1 ::

Ne najdem s katero tipko na tipkovnici ugasneš motor? Ali kombinacijo le-teh. Tako se cooldown odvija precej hitreje če zbežiš pred policaji...

@Sandi1987: je. Precej repetitivna zgodba z vsakim avtom - tega ne morem štet kot kontinuirano igranje, ker ne bom šel vsega tega skozi z vsakim avtom, kateri mi ni všeč :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kriko1 ()

Sandi1987 ::

RejZoR je izjavil:

Sem preigraval vse Burnoute na PS2


Kateri del je najboljši?

RejZoR ::

Nekak mi je Burnout 3: Takedown ostal najbolj v spominu. Surova razbijačina kjer sem se res rad prerival md samo dirko in tud različni eventi so bili precej zabavni, sploh kjer si moral naredit čimvečjo nesrečo v npr križišču. Al pa enostavno kdo v omejenem času naredi več takedownov. Pri Revenge in Domination so vsaj pri crash nalogah začel preveč komplicirat z nekimi powerupi in time slowdownom in to...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

kriko1 ::

Če še koga zanima - na PC tipkovnici je tipka I(gnition) za ugasnit motor in se je očitno ne da menjati ter ni omenjena pod nastavitvami.
Kak siiiiiiir.

RejZoR ::

Men je tud butasto, da policaji kar vedno vejo kje si. Recimo sem letel, prešel v cooldown fazo in zavil dol iz smeri, kjer so me še videl. V vseh prejšnjih delih je veljalo, da so letel naprej v znano smer vožnje tud če so te zgubil (razen če je bil v pregon vključen tud helikopter). Tle pa sem zavil čist nekam stran, se skril in škifi uletijo direkt do mene. In tko ene 3 sekunde pred polnim pobegom mi dvigne heat za 1 nivo... Fak no.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Tr0n ::

Kr fun game tole. Problem je samo obcasen FPS drop v dolocenih delih mape. Iz tekocih 60 na 20-30 je kr grdo.

Sandi1987 ::

Ali obstaja kakšna podobna igra, kot je Need for Speed, da predeluješ avtomobile itd.? Juiced mi ni všeč.

miraldi ::

Bolj slaba bi jaz reku..
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Tr0n ::

Forza na konzolah.

TheHusky ::

Sandi1987 je izjavil:

Ali obstaja kakšna podobna igra, kot je Need for Speed, da predeluješ avtomobile itd.? Juiced mi ni všeč.

Ena kar stara igra Street Legal Racing: Redline. Poanta igre je predelovanje mašine in izgleda, mašino sam gradiš preko delov ki jih kupuješ.

stock ::

Obrnu, hehe pravjo da sm most wanted :)

plaz21 ::

Pa je NFS: MW 2012 najavljen še za Wii U! :D Can't wait!

Sandi1987 ::

Zanima me, zakaj igra ne dela na Samsung I9000 Galaxy S? Napiše, da se je program ustavil, ko zaženem igro. Bral sem tudi, da imajo nekateri isti problem na Samsung Galaxy 3.

matija14 ::

Mobilna verzija ti skoraj 100% ne bo delovala na prvem Galaxy-ju, ker je preslab telefon za poganjat take igre...

Sandi1987 ::

matija14 je izjavil:

Mobilna verzija ti skoraj 100% ne bo delovala na prvem Galaxy-ju, ker je preslab telefon za poganjat take igre...


Grand Theft Auto: Vice City za Android mi normalno dela. Tudi ta igra dela na omenjenemu mobilniku.

Samsung I9000 Galaxy S Gameplay:

Sandi1987 ::

Igra sedaj dela brez težav. Namestil sem: Android 4.1.1 Jelly Bean Stable Custom ROM.

http://www.teamandroid.com/2012/08/09/u...
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Need for speed - Hot Pursuit (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11817007 (4926) B34ST
»

Need for Speed Payback (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
699207 (5804) oo7
»

Need for Speed (2015) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
27841180 (27678) bambam20
»

Need for speed

Oddelek: Igre
385973 (5145) bambam20
»

Need For Speed The Run

Oddelek: Igre
447708 (5068) Sssaga

Več podobnih tem