» »

Potrjeno: Windows 8 prihaja v začetku avgusta

1 2
3
4

Cold1 ::

-----------------------------------

Je pa dejstvo, da je TRENUTNO metro vmesnik inferioren po funkcijah desktopu...

Inferioren je tudi napram iOS-u; zastavlja se torej vprašanje, zakaj naj bi sploh uporabljali? Na namizju imamo Okna 7, na tablicah, se pravi iPadih, pa iOS; kje je niša, ki naj bi jo izpolnila Okna 8?

bluefish ::

dronyx je izjavil:

Ne vem če sem pravilno prebral (upam da ne), ampak baje naj bi se dalo Metro aplikacije prenašat samo iz Microsoftovega mesta Store in nič več iz raznih tucows. Če to res drži mi pa absolutno ni jasno, kako bo potem z aplikacijami v firmah, saj rahlo dvomim, da bi firme svoje programe objavljale na Store.
Še vedno nisi zakapiral, kaj Metro vmesnik je. Saj mu tudi jaz nisem pretirano naklonjen, pa takih buč tudi ne kotalim.

Lonsarg ::

Cold1 je izjavil:


Inferioren je tudi napram iOS-u; zastavlja se torej vprašanje, zakaj naj bi sploh uporabljali?

Kako lahko en, ki se šteje, da se spozna na ta trg vrže tako izjavo OMG.

VSAK OS, ki pride na trg na novo, štarta iz 0, torej je jasno inferioren po funkcijah vsem, dokler jih seveda ne dobi, mislm kaka izjava, kot bi izjavil, da je nebo pa modro...

In ti snap view sploh še nisi prvoosebno sprobal da mi praviš, da je snap view isto kot side by side.
Snap view je namenjen pomožnim aplikacijam, da so hkrati odprte, kot glavna aplikacija v kateri delamo. To ni side by side, kjer bi obe aplikaciji lavfali v polnem načinu čez pol ekrana, torej najpopularnejša multitask metoda v Windows 7.

Cold1 ::

VSAK OS, ki pride na trg na novo, štarta iz 0, torej je jasno inferioren po funkcijah vsem, dokler jih seveda ne dobi

Ne, nič takega ne drži, Okna XP (recimo) so imela več funkcij kot Okna 2000, hkrati pa so bila osupljivo bolj kakovostna od domačim uporabnikom namenjenih klasičnih Oken (95/98/Me).


In ti snap view sploh še nisi prvoosebno sprobal da mi praviš, da je snap view isto kot side by side.

Za tablice je to to, na namizju pa Metro nima kaj početi.


To ni side by side, kjer bi obe aplikaciji lavfali v polnem načinu čez pol ekrana...

To na tablicah, zaradi pomanjkanja prostora, niti ni dobra ideja; že tako je precej vprašljivo, če bodo uporabniki želeli tako vrsto hkratne uporabe.


...torej najpopularnejša multitask metoda v Windows 7.

Maš ti kako statistiko o tem, ali si si tole preprosto izmislil?

Lonsarg ::

Če je zate XP enako"nov" kot Metro, potem pa rej ojoj. Metro je prvič v zgodovini Microsofta nov ekosistem, povsem ločen od vsega prej. In ti mi vržeš primerjavo z XP ven, bohtipomagaj...

Če je tablica dovolj velika bi pač imela side by side, drugače pač ne, ni to nobena znanost. Tudi na 3:4 ekranih in Windows 7 se v normalnih okoliščinah ne uporablja side by side.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Cold1 ::

Metro je prvič v zgodovini Microsofta nov ekosistem, povsem ločen od vsega prej.

Niti ne, tudi prva Okna so bila nova, napram MS-DOSu, pa zato niso v ničemer zniževala uporabnosti le tega, še več, odlična združljivost z MS-DOSom je bila ena izmed njihovih ključnih prednosti (od tod potreba po klasičnih Oknih in njihova pre-dolga uporaba).


Če je tablica dovolj velika bi pač imela side by side, drugače pač ne, ni to nobena znanost.

Po vsej verjetnosti nobena tablica ne bo dovolj velika za kaj takega.


Tudi na 3:4 ekranih in Windows 7 se v normalnih okoliščinah ne uporablja side by side.

Ti res misliš, da smo na visokih ločljivostih (1600x1200) uporabljali programe z povsem povečanimi okni?!

amigo_no1 ::

Ne da se mi brati celotne teme, se bo dalo v win8 rtm izklopiti metro v manj kot 5 minutah ?

Cold1 ::

Ne. Niti pod razno; Metro je poanta Oken 8.

Spc ::

amigo_no1 je izjavil:

Ne da se mi brati celotne teme, se bo dalo v win8 rtm izklopiti metro v manj kot 5 minutah ?

Metro se ne bo dal izklopit.
 

noraguta ::

amigo_no1 je izjavil:

Ne da se mi brati celotne teme, se bo dalo v win8 rtm izklopiti metro v manj kot 5 minutah ?

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon shell
pa definiraš ker shell boš uporabil tud doma spisani obstajajo. pa restart sevede.
(zde če maš ssd mogoče celo gre v 5min)
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: noraguta ()

bluefish ::

Ta metoda v CP ne deluje več.

noraguta ::

možno mo vidl pr rtm. konec koncev se je shell dal zmer zamenjat, dvomim da bodo sedaj stvar hardcore zakodiral.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Cold1 ::

Mah, potem ostaneš tudi brez namizja (kolikor ga je sploh še ostalo), neoptimalna rešitev, IMO.

Spc ::

noraguta je izjavil:

amigo_no1 je izjavil:

Ne da se mi brati celotne teme, se bo dalo v win8 rtm izklopiti metro v manj kot 5 minutah ?

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon shell
pa definiraš ker shell boš uporabil tud doma spisani obstajajo. pa restart sevede.
(zde če maš ssd mogoče celo gre v 5min)

To več ne deluje.
Je delovalo ampak je ms to metodo izklopil.
 

Spc ::

Najbolj pa sem se nasmejal kakšni amaterji delajo na racunalniških novicah, da niti ne vedo kako zgledajo windows 8:
http://www.racunalniske-novice.com/novi...

In za take novice bi potem še moral plačevati...
 

noraguta ::

Spc je izjavil:

noraguta je izjavil:

amigo_no1 je izjavil:

Ne da se mi brati celotne teme, se bo dalo v win8 rtm izklopiti metro v manj kot 5 minutah ?

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon shell
pa definiraš ker shell boš uporabil tud doma spisani obstajajo. pa restart sevede.
(zde če maš ssd mogoče celo gre v 5min)

To več ne deluje.
Je delovalo ampak je ms to metodo izklopil.

kolkr sm ošvrknil je samo par pogojev dodal pri celi proceduri. nič ni drastično spremenjenega. workaround ziher bo. vprašanje je ali bo dokumentiran in požegnan s strani ms. do sedaj sta se gina in shell vedno dala dokaj preprosto zamenjat. sam men se ne da več z betam od ms igrat. sploh ker še njim samim ni čist jasno kako rasparcelirat apije.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

darkolord ::

bluefish> Ta metoda v CP ne deluje več.
spc> To več ne deluje.

Sta sploh prebrala, o čem se gre? Ta metoda še vedno deluje.

PrivatnikEU ::

Nekateri so proti - nekateri za. Jaz sem odprt za spremembe in ko bo tudi pri nas na voljo kupon za upgrade ( imam licenčne win 7 ) bom seveda z zanimanjem raziskoval in spoznaval nov OS iz Redmonda.
V pričakovanju avgusta.. :)

Lp.

techfreak :) ::

Za desktop uporabnike je Metro zaenkrat samo novejša verzija Start menija, za tablične računalnike pa platforma za aplikacije. Bonus je pa ta, da lahko tablične aplikacije uporabljamo tudi na PCju.

gruntfürmich ::

SasoS je izjavil:

Poznam firme, ki delajo še v dosu...res misliš da bodo vse portali na metro? :D
V stilu...zakaj niste uporabljali Windows aplikacij? Smo čakali na Metro :D :D


ja, zdaj bodo imele pa v enem okencu skos odprt cmd program.
to je ta prehod na katerega so vsi ti dosovci čakali...:))
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

wave ::

IMO zelo dober OS. Res da Win8(desktop) ni nek user-friendly na začetku, samo ko se ga navadiš pa postane lepa rutina. Zato mislm, da se bo stvar zelo dobro uveljavila med ljudmi, samo potrebno bo nekaj časa. Metro pa več kot odlično nadomešča start gumb!

Looooooka ::

Cold1 je izjavil:

-----------------------------------

Je pa dejstvo, da je TRENUTNO metro vmesnik inferioren po funkcijah desktopu...

Inferioren je tudi napram iOS-u; zastavlja se torej vprašanje, zakaj naj bi sploh uporabljali? Na namizju imamo Okna 7, na tablicah, se pravi iPadih, pa iOS; kje je niša, ki naj bi jo izpolnila Okna 8?

Stvar okusa.
Kar se mene tice so z uporabniskom vmesnikom na WP7 sli 10 korakov naprej od vseh(se posebej ios).
Skoda, ker tega niso naredili PRED androidom.
Metro pa vsaj glede na komentarje ni vsec izkljucno geekom, ki smo navajeni prejsnjih verzij.
V bistvu bo to lep test...ce se zadeva prime bo to dokaz, da folk hoce simpl k pasulj vmesnike in ne 300 menijev :)

enpac ::

Pravi geeki uporabljajo bliznice na tipkovnici in pa konzole ne pa starta:D. Drugace pa metro popolnoma nemotec za desktop usera. In pa task manager ni da ni :D.

dronyx ::

bluefish je izjavil:

Še vedno nisi zakapiral, kaj Metro vmesnik je. Saj mu tudi jaz nisem pretirano naklonjen, pa takih buč tudi ne kotalim.

To pa je odgovor! Pa mi ti prosim razloži, kaj Metro vmesnik je in ali se bo dalo Metro aplikacije prenašati še od kje drugje, razen iz Store.

Microsoft has said that the Windows Store will be the only authorized distributor of Metro apps...
(vir)

krneki0001 ::

dronyx je izjavil:

@nebivedu: Ni šlo za tak primer. Ona si je morala zapisati neko šifro, ker aplikacije niso bile med sabo povezane in to mi je tudi potrdila, ko sem jo vprašal (malo sem jo zanalašč zbodel, kakšne zanič programe imajo).


Koliko let nazaj? 10?
Sam sicer programiram na ZOS (cobol), ampak že vsaj 6 let so vsi programi povezani in lahko iz enega v drugega skačeš po mili volji. Razen, če si bil na črni listi, kar pomeni, da si parkrat šel preko limita in je potem morala vpisat kodo za deblokacijo uporabnika, če je hotela kaj spremeniti. (to ne pomeni, da si imel blokiran račun, ampak da je bila opomba na uporabniku, ki pa vsebuje kodo, da se jo vpiše, ko se spreminja kakšne podatke.

dronyx je izjavil:

Ne vem če sem pravilno prebral (upam da ne), ampak baje naj bi se dalo Metro aplikacije prenašat samo iz Microsoftovega mesta Store in nič več iz raznih tucows. Če to res drži mi pa absolutno ni jasno, kako bo potem z aplikacijami v firmah, saj rahlo dvomim, da bi firme svoje programe objavljale na Store.

Večino aplikacije se da predelat na metro. Ni potrebno samo iz stora dajat dol aplikacije, lahko jih tudi sam narediš ali pa vstaviš v metro. Jaz sem si jih sam par naredil, ko sem testiral visual studio 2012, ki je trenutno zastonj za dolpoteg.

Simpl za narest aplikacijo lahko v javascriptu ali pa C++ ali pa C#. In brez problema deluje v vsaj dveh jezikih (sprobal sem C# in javascript in obe aplikaciji delujeta brez problemov)
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Zgodovina sprememb…

dronyx ::

Tule je precej obsežen članek glede deploya metro aplikacij.

Očitno me je čas že tako povozil, da ne razumem niti tega:

On an enterprise sideloading enabled edition, the IT admins needs to verify:
The PC is domain joined.
The group policy is set to "Allow all trusted apps to install".
The app is signed by a CA that is trusted on the target PCs

Kaj naj bi to pomenilo? Da ne moreš nameščat Metro aplikacij, če PC ni v Microsoftovi domeni? če je temu res tako mi to deluje kot še en zlobni plan Microsofta, kjer se poskuša izriniti na prefinjen način ostale ponudnike.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

dronyx ::

Sicer pa jim je to že nekaj časa nazaj uspelo, saj dejansko če želiš vzdrževati večjo količino Windows računalnikov skoraj nujno potrebuješ AD (Windows domenski strežnik) in spremljajoče storitve.

krneki0001 ::

To pmeni samo to, da bodo morali admini preveriti kar morajo že sedaj. Ali je aplikacija varna in če zadošča kriterijem, da bo lahfala na produkcijskih mašinah.

Kdor dela v večji firmi, ve da ne moreš kar tako nalagat programja na svojo mašino. Je treba odobritev, stestirati ne testni mašini, preveriti, če kje "pušča", potem pa narediti paket in ga preko SMS-a naložiti na mašino, da adminiostratorji vedo kaj ima kdo na mašini in da lahko nadzorujejo delovanje.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

bluefish ::

dronyx je izjavil:

bluefish je izjavil:

Še vedno nisi zakapiral, kaj Metro vmesnik je. Saj mu tudi jaz nisem pretirano naklonjen, pa takih buč tudi ne kotalim.

To pa je odgovor! Pa mi ti prosim razloži, kaj Metro vmesnik je in ali se bo dalo Metro aplikacije prenašati še od kje drugje, razen iz Store.

Microsoft has said that the Windows Store will be the only authorized distributor of Metro apps...
(vir)
Ja, Metro aplikacije naj bi bile le preko Windows Store, vendar ne vem, zakaj v to godljo rineš aplikacije na firmah, ki bodo lahko delovale na povsem enak način kot sedaj.

dronyx ::

bluefish je izjavil:

Ja, Metro aplikacije naj bi bile le preko Windows Store, vendar ne vem, zakaj v to godljo rineš aplikacije na firmah, ki bodo lahko delovale na povsem enak način kot sedaj.

Zakaj za vraga pa bi potem v poslovnem okolju nameščali na računalnike Windows 8, če pa bodo uporabljali samo klasične win32 ali win64 desktop aplikacije? To je potem samo še eden dodaten "layer", ki je trenutno videti povsem odveč.

Dvomim pa da imajo v kakšni resni firmi poslovno okolje na računalnikih tako odprto, da bodo dovolili zaposlenim, da v "prostem času" (med malico) brskajo po Windows Store in nameščajo razne Angry Birds ter podobno solato.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

noraguta ::

To pmeni samo to, da bodo morali admini preveriti kar morajo že sedaj. Ali je aplikacija varna in če zadošča kriterijem, da bo lahfala na produkcijskih mašinah.
traparija(admin ne more v nobenem trenutku preverit varnost aplikacije, lahko jo kvečjem oceni, pa itak je bil že sedaj bog i batina glede tega kaj je lahko laufalo na mišini). poglaviten razlog je da se v metro ne mešajo drugi apiji ter gredo vsi sistemski klici prek winrt, ne pa prek win32. stem bo ms lahko zagotovil prenosljivost aplikacij med platformami.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

darkolord ::

dronyx> Zakaj za vraga pa bi potem v poslovnem okolju nameščali na računalnike Windows 8, če pa bodo uporabljali samo klasične win32 ali win64 desktop aplikacije?

Ker.Metro.ni.edina.novost.v.Windows.8.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

krneki0001 ::

V poslovnem svetu, ki je bolj konzervativen, bodo šele sedaj prešli na windows 7, ali pa še to ne. Pri nas smo šele sedaj migrirali na visto.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

noraguta ::

darkolord je izjavil:

dronyx> Zakaj za vraga pa bi potem v poslovnem okolju nameščali na računalnike Windows 8, če pa bodo uporabljali samo klasične win32 ali win64 desktop aplikacije?

Ker.Metro.ni.edina.novost.v.Windows.8.

ma bolj ali manj so ostale novosti povezane z MS storitvami. nekolk preimenovane prej smo jih namestili po svoji volji sedaj pa prihajajo integrirane v operacijski sistem.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

dronyx ::

krneki0001 je izjavil:

V poslovnem svetu, ki je bolj konzervativen, bodo šele sedaj prešli na windows 7, ali pa še to ne. Pri nas smo šele sedaj migrirali na visto.

Me zanima čisto iz firbca ali vi hkrati migrirate vse računalnike na isti OS? To me zanima tako s stališča strojne opreme (ponavadi je težko recimo zagotovit, da gre na vse računalnike Windows 7), kot s stališča licenc (verjetno imate podpisan MS enterprise agreement).

b3D_950 ::

V 7ki lahko pc izklopis z enim ali dvema klikoma, sedaj jih potrebuješ ene 4


Temu se reče novost? 8-O
Zdaj ko je mir, jemo samo krompir.

Buggy ::

hehe..to je zato da bodo neuke babice lahko na knof pri kisti ugasale racunalnik in zjebale profil al pa se kej druzga ;((

ne cak mal...mogoce pa je to povezano z ekologijo in spranjem da ne bos delal prevec novih zagonov in bo racunalnik skoz online :P

darkolord ::

Tri klike namesto dveh pri shutdownu je pa res nezaslišano!

noraguta ::

Buggy je izjavil:

hehe..to je zato da bodo neuke babice lahko na knof pri kisti ugasale racunalnik in zjebale profil al pa se kej druzga ;((

ne cak mal...mogoce pa je to povezano z ekologijo in spranjem da ne bos delal prevec novih zagonov in bo racunalnik skoz online :P

pr men gre že od winxp zadeva na power knof u sleep. nevem zakaj bi klikov po menijih. če si to počel do sedaj si zelo neuk in neroden uporabnik.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

enpac ::

Drugace, tega menija v windows 8 release preview ni vec kot je prikazano na zgornjem videju.

Buggy ::

pr men gre že od winxp zadeva na power knof u sleep. nevem zakaj bi klikov po menijih. če si to počel do sedaj si zelo neuk in neroden uporabnik.


sem pocel do sedaj in bom se naprej, saj nisem teslo da bi lazil pod mizo, sleepa pa sploh ne uporabljam, ce se nisi imel z njim probleme pa jih se bos.

nak se pa nerodnosti in neukosti tice pa mi povej kako ugasnes sistem ko si na njem preko RDP-ja ali pa morda virtualke ce jih imas...knofnes vse v na off in molis boga da se ti nazaj pobere?

ker si tolk advanced ti knofa tudi uporabit za prizigat sistem ne rabim kot ti Wake on LAN dela to namesto tvojega knofa. Meni se ni potrebno sprehajat in tiscat knof kot teb care.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

dronyx ::

>sem pocel do sedaj in bom se naprej, saj nisem teslo da bi lazil pod mizo

Pred kakšnim mesecem sem po dolgem času klical na telefonsko od Microsoftove podpore v zvezi z neko aktivacijo Office 2010. Človek na telefonu me je prepričal, da sem šel pod mizo in iztaknil omrežni kabel, samo problem ni bil rešen (ni se dalo aktivirati Office 2010 ne prek interneta, kakor tudi ne prek telefona).

Ker sem se počutil popoln bedak (pod mizo se zadnje čase ne pustim več pošiljati za brezveze), sem šel sam v googla iskat, kako deaktiviraš Office 2010 in našel od prve rešitev (zaženeš ospprearm.exe).

Kar hočem med vrsticam povedat je, da ne smeš vedno poslušat Microsoft, ko te pošlje pod mizo ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

noraguta ::

sem pocel do sedaj in bom se naprej, saj nisem teslo da bi lazil pod mizo, sleepa pa sploh ne uporabljam, ce se nisi imel z njim probleme pa jih se bos.

s sleepom nikol nobenih problemov, pa računalo imam kar lepo na ponku, tavno tako bo imela tvoja bakica tablico v rokah ne pa nekje pod mizo.

nak se pa nerodnosti in neukosti tice pa mi povej kako ugasnes sistem ko si na njem preko RDP-ja ali pa morda virtualke ce jih imas...knofnes vse v na off in molis boga da se ti nazaj pobere?

sisteme do katerih dostopam oddaljeno ne ugašam. če pa naredim sem pa tja kak restart pa ponavadi kar v konzoli. dostopat do desktopa prek rdp ima meni skrit namen, srežniki so pa zato da laufajo.


ker si tolk advanced ti knofa tudi uporabit za prizigat sistem ne rabim kot ti Wake on LAN dela to namesto tvojega knofa. Meni se ni potrebno sprehajat in tiscat knof kot teb care.

jat z enim knofom naredim to kar ti z dvema klikoma, si pač potraten noob. sedaj boš moral pa s štirimi stara mama na tablici bo pa isto opravila z enim. navaden ničvedež si.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Lonsarg ::

Sleep na novih računalih nima problemov. Z računalniki, z katerimi imam opravka pa ima polovica jih probleme z sleep, take ali drugačne. Ampak taki računalniki bolj ali manj ne bodo Windowsa 8 videli, tak da en sodoben operacijski sistem dizajnirat tako, da se načeloma naj ne bi ugašal, se mi zdi zelo smiselno.

Drugo je kako ljudi navadit, ampak z windows 8 se Microsoft pač ni oziral na obstoječe navade/prakse, pač pa je dizajniran OS brez pomiselka na preteklost.

darkolord ::

Azgard> pač pa je dizajniran OS brez pomiselka na preteklost.

No ja, stare aplikacije morajo še vedno delovati...

Spc ::

Lonsarg je izjavil:


Drugo je kako ljudi navadit,

Navadit za 2 leti nato pa spet nov vmesnik in UI ?
 

Lonsarg ::

Ja, čakali so 17 let za nov vmesnik, zdaj pa bodo kar čez 2 leti spet novega, itak:)

Truga ::

Men je tok smesn tale thread.
Windoza: isti ui od leta 95.
Users: Jamr jamr, toj skos isto.
Windoza 8: Koncno mamo nov UI!
Users: Jamr jamr, zakaj ni isto!

Jaz osebno ga bom stestiral ko dobim novo gajbo. Na staro se mi ne da na novo nalagat, ap obcutek mam da bo pocas poginla. Glede na to da na slabse grejo trenutno tezko, gledam na vso stvar zaenkrat optimisticno.

amigo_no1 ::

Lonsarg je izjavil:

Sleep na novih računalih nima problemov. Z računalniki, z katerimi imam opravka pa ima polovica jih probleme z sleep, take ali drugačne. Ampak taki računalniki bolj ali manj ne bodo Windowsa 8 videli, tak da en sodoben operacijski sistem dizajnirat tako, da se načeloma naj ne bi ugašal, se mi zdi zelo smiselno.

Drugo je kako ljudi navadit, ampak z windows 8 se Microsoft pač ni oziral na obstoječe navade/prakse, pač pa je dizajniran OS brez pomiselka na preteklost.

Zanimiv "argument" glede NEugašanja (ki je tako naključno v win8 skrit kot noge od kače), a ti mogoče delaš pri MS PR da pripelješ take bistroumne ugotovitve (po domače: "i smell a lot of BS", khmm) ?
Desktop osje se načeloma ugaša, vedno in povson (razen seveda win8 :)) ), če ne zaradi porabe elektrike, hrupnosti in širjenja vročine zaradi prižgane kište.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

Buggy ::

@noraguta kje si se pa ti pasu, da si tolk dreka pozrl?
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 10 bo nared junija (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
31199597 (88398) Nummy
»

Windows 8.1 že na voljo za MSDN/TechNet

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
4410512 (6916) Jst
»

Windows 8 je tu (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
27062951 (46884) HupChup
»

Windows 8 že pobegnil na splet

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
359837 (7296) Looooooka
»

Microsoft Surface in Windows 8 izideta 26. oktobra

Oddelek: Novice / Windows Mobile
3212930 (11056) Architect

Več podobnih tem