» »

Prenos Partis torrentov na drug računalnik

Prenos Partis torrentov na drug računalnik

bosko1333 ::

Že iz naslova teme je razvidno, da bi rad vprašal, če se da prenest downloadane (Partis) torrente na drug računalnik in tam nadaljevat uploadanje (s tem pa si zviševat razmerje in kapaciteto uploada) na istem acountu?

Hvala za odgovore.

amigo_no1 ::

Da.
V UT poglej, kam imaš shranjene torrente, nato jih skopiraj skupaj z "%userprofile%\Application Data\uTorrent\" na drug pc.

Upam da ne misliš hkrati seedati z dveh pcjev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

bluefish ::

Če je uT na drugem računalniku že nameščen, potem zadošča kopiranje datotek na drug računalnik in prenos torrent datoteke s trackerja.

amigo_no1 ::

V mojem primeru se ohranijo še vse nastavitve + takoj vse dela.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

bluefish ::

Indeed.
Zgornje je v primeru, ko je na drugem računalniku uT prav tako nastavljen.

bosko1333 ::

Torej kopiram mapo uTorrent in mapo v kateri mam shranjene downloade na isto mesto v drugi comp.
Če sem prav razumel.

Pa se res ohrani povezava z acountom?

bluefish ::

Povezavo z računom trackerja ohranja niz cifer ter številk, ki ga najdeš v torrentu ob prenosu (vidno v zavihku Trackers pri posameznem torrentu).

bosko1333 ::

Torej so trackerji oz. sledilniki za to, da ohranijo stik z acountom?

Je to tisti tracker...?

http://announce.partis.si/978...

bluefish ::

Da.

joker16_7 ::

V kratkem imam tudi sam namen prenesti podatke na nov disk in ne bi želel celotne downloadane baze ponovno ustvarjati. Iz zgornjih komentarjev mi nekaj ni povsem jasno in bi lepo prosil za pomoč. To, kje se nahaja mapa downloadanih file-ov vem. Kje pa lahko najdem to mapo s trackerji, ki jo morem tudi prenesti?
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

black ice ::

Poišči datoteke s končnico .torrent. Verjetno imaš shranjeno v mapi Downloads oz. kamorkoli tvoj brskalnik shranjuje prenešene datoteke.

GupeM ::

Lahko pa tudi *.torrent file ponovno downloadaš pa odpreš. Bo ravno tako nadaljevalo tam kjer je končalo.

bluefish ::

Ob vsakem prenosu in zagonu torrent datoteke se le ta shrani v C:\Users\Ime\AppData\Roaming\uTorrent. Najlažje dostopaš do nje tako, da greš Win + R > %appdata% > uTorrent.

joker16_7 ::

Aha, to so verjetno tiste zelene torrent ikonce, ki jih preneseš iz Partisa in z njimi poženeš download. Te sem na žalost vedno sproti brisal, saj mi jih je shranjevalo na namizje. Obstaja mogoče še kakšna druga opcija?
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

bluefish ::

Torej jih v zgoraj omenjeni mapi ni?

joker16_7 ::

Ko se odklikam do mape ...\IME ni noter nič druga kot tiste klasične mape Moji dokumenti, Moja glasba, Moji videoposnetki.... Te zadeve, ki ji Windows pač sam ustvari. V glavnem, nobene mape Aplikacije ali AppData ni. :/

Saj ni problem. Bom šel preko downloadov, da hkrati pobrišem nekaj za upload neaktualnih torrentov in da si ponovno zdownloadam te tracker datoteke tistih downloadov, ki so še vedno dokaj aktualni.
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

bluefish ::

AppData je skrita mapa.

joker16_7 ::

Aha, našel. Ampak glede na to da ravno čistim torrente bo vredu če naredim tako kot sem zgoraj rekel. Pač poženem nove trackerje na formatiranem PCju in je to to?
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

bluefish ::

Ja.

joker16_7 ::

Super! Najlepša hvala za pomoč ;)
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Utorrent (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7413690 (9245) Brainstorm
»

Kje vse delovanje utorrenta pusti sledi?

Oddelek: Omrežja in internet
71734 (1471) Joze_K
»

Back up nastavitev programov

Oddelek: Programska oprema
51122 (988) neres
»

µTorrent znatno hitrejši kot Vuze

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
4719626 (17555) roli
»

BitTorrent pohrustal μTorrent (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
9115115 (12245) simnov

Več podobnih tem