» »

Program za miš me heca

Program za miš me heca

Yoxi ::

Imam brezžično lasersko miš od Logitecha in bi rad nastavil kolešček ki ima funkcijo levo desno..ok sm dol potegnu program z logitechove strani SetPoint in ga namestil. Na koncu mi napiše da ga najdem v meniju start pod vsi programi. Tu pa nastane problem kajti jst ne najdem tega programa na prenosniku spljoh. Poskusil sm že z ponovno namestitvijo vendar je zopet isto. Vse sm že prekliku vendar jst ne najdem kje bi kliknu ikono SetPoint da nastavm te gumbe na miški.
To sm mel že urejeno, vendar sm moral ponovno naložiti win7 ker sm predhodno fasal virus gor. sedaj me pa miš zajebava :-)

Any ideas ?
Klik, klik, klik, klik........mal klikam :-)

bluefish ::

Prenosnik si po namestitvi verjetno že resetiral?

Ni ikone niti v opravilni vrstici med v ozadju zagnanimi programi?

prox ::

Imaš MX performance mouse? Jaz imam v spodnjem desnem kotu ikonico za nastavitve miške.
Drugače pa po instalaciji programa mi je dalo ikono na namizje. Probaj resetirat računalnik (če še nisi)

ime programa je
Logitech Mouse and Keyboard Settings
>>Rajš sn od slo-tech/a odvisn kot pa od Facebooka<<
|Asus K55VJ | Intel i5-3210m | 8Gb ram | nVidia GT635m|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: prox ()

Yoxi ::

Ej vse sm že sprobal pa nič. Sej mi take stvari niso problem ampak sm se sm obrnil s tem problemom ker mi drugega pač ni preostalo.

Je pa res da mi en program no od logitecha,kaže da naj dam usb ključ oz. reciver v prenosnika da ga zazna vendar nu se nič ne zgodi. Logitech Unifying program je to. Po tem smatram da je to kao ta setpoint program vendar novejša verzija. Pa še tut ta usb reciver imam večji kot je oni čisto mali. Je mogoče v tem poanta ? Bi moral poiskati kako predhodno različico programa za to miš ?
Klik, klik, klik, klik........mal klikam :-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Yoxi ()

Yoxi ::

Rešil zadevo z inštalacijo SetPiont programam za 64bitne windowse :-) upssss.....
Klik, klik, klik, klik........mal klikam :-)

TheRiddle ::

Yoxi je izjavil:

Rešil zadevo z inštalacijo SetPiont programam za 64bitne windowse :-) upssss.....


jp, vse ne paše v vsako "lukno" 8-)
zakaj bi poenostavil, če lahko zakompliciram :D

jurre ::

tale setpoint ga mal heca vcasih. Meni je delal BP, vceraj pa mi neha z lepega delat dvoklik (nastavljeno imam double click, ce kliknem na kolescek). Hocem odpreti setpoint pa kar naenkrat ni bilo vec ikone pri uri in tud v startu ga ni bilo - najde samo za unity sprejemnik nastavit, ki ga sploh nimam. Ko sem sel v nadzorno pod misko pa sem ga lahko odprl pod dodatnimi nastavitvami. Nastavil sem se enkrat dvoklik, potem mi je pa levi in desni klik ravno obrnil 8-O no, po resetu PCja pa dela spet ok...se za ikono moram preverit


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Logitech miška ne deluje scroll

Oddelek: Programska oprema
91414 (1253) Invictus
»

Logitech SetPoint problem

Oddelek: Programska oprema
71075 (804) dukenukem
»

Posebnosti nekaterih programov v Windows Vista !

Oddelek: Operacijski sistemi
224247 (2446) aiko
»

Miš in tipkovnica se občasno ne odzivata

Oddelek: Strojna oprema
352258 (1927) bluefish
»

Problem s SetPointom!

Oddelek: Pomoč in nasveti
71405 (1229) robotek87

Več podobnih tem