» »

Htc one x - Predvajanje video vsebin.

Htc one x - Predvajanje video vsebin.

Margecan ::

Lep pozdrav



kupil sem novi telefon htc one x in bi rad preko telefona predvajal filme pa nevem kako bi to naredil saj ko film prekopiram na telefon mi ga noče predvajat.

MacGyver141 ::

BS player nalož.

GeForce ::

MX Player ali pa Dice Player. Oba sta FREE na Google Playu.

keitai ::

GeForce je izjavil:

MX Player ali pa Dice Player.


+1

Dice player je edini, ki mi večino videev HW predvaja, mx player pa pomaga Dicu, ker ta včasih zataji pri streamingu preko wifija.

easyrider3 ::

Imam HTC Desire X in sedaj sem probal že štiri predvajalnike in pri vseh glas zamuja ko predvajam video posnetek. Kaj naj naredim da bi lahko normalno gledal videospot ali kaj podobnega.
Imam pa Android 4.0.4.
Pa še to originalni predvajalnik od Androida mi recimo od 20 videov samo tri pokaže in predvaja,za ostale pač napiše da ne podpira. Kako je to možno če pa so večinoma vsi mp4 isti kot tisti triji ki jih pa normalno predvaja in to brez zamujanje z glasom.

Kaj naj še naredim da bo vse funkcioniralo kot treba. V soboto sem kupil ta HTC in sem že sedaj kr mal jezen k spet mobitel ne funkcionirakot treba

easyrider3 ::

Se opravičujem ker nisem videl da je tema o HTC ONE X.
Vendar sem tudi jaz prišel do za ključka,da originalni video predvajalnik prikazuje AVI,3GP,MP4 in menda tudi MKV datoteke,SAMO resulucija videa je lahko samo do HD.Imam videro posnetke z prejšnjim mobitelom in to v verziji MP4 HD(1280 X 720) a mi originalni predvajalnik sploh ne prepozna posnetka a drugi predvajalniki ga pa zavrtijo vendar takoj začnejo štekat(kockanje,počasno predvajanje,zamujanje zvoka...)

Sem opazil da je to zaradi GRFIČNEGA procesorja ki je Snapdragon S4 MSM8225 (ADRENO 203) in ne podpira resulucije HD ali FULL HD ampak samo (FWVGA/FWVGA). Snapdragon (system on chip) @ Wikipedia

koyotee ::

Vlc player snemi
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

hojnikb ::

ti nič ne koristi, če dekoder ne podpira take resolucije.
#brezpodpisa

easyrider3 ::

Tako je,kot je rekel HOJNIKB.
Sem imel že pet predvajalnikov naloženih in tudi VLC,BS Player,MOBO Player in MX Player.
Se sploh ne sekiram ker je itak brez veze nekaj gledat v ločljivosti HD na tako majnih ekranih,ne rečem da bi se to šlo za kakšno 10" tablico


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri je najboljši media player? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5814934 (7259) Map
»

TV šteka pri gledanju 4K vsebin

Oddelek: Pomoč in nasveti
286199 (5673) David83
»

kateri tv predvajalnik za filme kupit?

Oddelek: Zvok in slika
131860 (1377) detroit
»

LG G2 vs Nexus 5 vs HTC ONE

Oddelek: Mobilne tehnologije
367217 (6069) first_line

Več podobnih tem