» »

ATI RADEON 9000

ATI RADEON 9000

Uporabnik__ ::

Imam osnovno ploščo ABIT KT7A.Čipovje je KT133A.Kupil sem grafično HIS Excalibur Radeon 9000.Ko sem stvar vgradil v računalnik je pc speaker zapiskal(dolg pisk) in na ekranu ni bilo nič.Kot da ne bi bilo grafične v računalniku.Stvar sem še nekajkrat preizkusil in grafično odnesel v trgovino kjer sem jo kupil.Mislil sem da je pokvarjena.Serviser je kartico dal v svoj rač. in stvar je delala. Kaj je narobe?
  • premaknil: ToniT ()

Dj-Prah ::

Jest mislim da si jo premalo porinil v AGP slot.Mal bolj jo porin noter-lahko je pa tud kej drugega.:\
Intel Celeron 1000Mhz@1400Mhz-Vulcano 9,Hercules 3D Prophet 8500LE 128MB DDR TV/DVI,512MB SDRAM,Asus CUSL2-C Black Pearl

Uporabnik__ ::

To ni.bolj ne gre noter.

jest10 ::

Poglej da niso pini v slotu zviti in se stikajo med sabo.

Jackass ::

kaj pa če si skuru kšn drug del kompa, k si ti to sestavlju??:\
jAcKaSS

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jackass ()

Uporabnik__ ::

Ma čudno je ker mi druge grafične delajo.

BlazP ::

Ko das graficno noter zacutis, ko se zaskoci? Tak en klik mora nardit, ko se graficna usede do konca v AGP slot. Vcasih je treba kr veliko silo uporabit, da gre do konca noter.

kajak33 ::

No bom pa jaz nadaljeval. Tudi sam imam probleme s kartico. To da mi TV-out ne deluje kot bi moral, je ena zgodba.
Druga stvar pa je da mi je včasih comp kar zaštekal. Nikakor se ni hotel zagnat. Pomagalo je samo to, da sem kartico odstranil, zagnal nekajkrat brez kartice in jo potem dal nazaj, ali pa da sem namesti moje nove vstavil eno staro, ki vedno deluje brez problemov. To se mi je dogajalo čisto naključno(nekaj dni je deloval potem pa kar fuč, pa spet nekaj dni dobro pa spet. Nakar ga prejšnji teden s to kartico nikakor več nisem mogel zagnati. Odnesel sem kartico na servis ker se mi je zdelo da je pač fuč pa jo je tip vstavil v svoj rač. in glej ga šmenta, kartica deluje, nakar sem inzistiral, naj jo še vtakne v kako ploščo za AMD-a, pa je bil problem spet tu. Torej nek problem v kombinaciji AMD-VIA-ATI zgleda da obstaja.
Moram pa potrditi da moja stara RIVA dela bp.
Aja kartica je Sapphire Radeon 9000pro.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grafična kartica - AGP ! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
13412952 (11324) ThomasSGS
»

Računalnik se vklpi monitor pa ne

Oddelek: Pomoč in nasveti
81010 (837) IDIOT
»

Zamenjava matične plošče

Oddelek: Strojna oprema
71116 (1012) kekc
»

Bodite pozorni pri nakupih radeon 9600 pro/ne pro kartic!

Oddelek: Kaj kupiti
211506 (1090) morphling1
»

wtf?? tezave s GTS'om

Oddelek: Zvok in slika
151280 (1112) NoUse4AName

Več podobnih tem