» »

adobe flash player

adobe flash player

zelenjava ::

Pozdravljeni!

Zakaj mi noče naložiti adobe flash player na internet explorerju. Ko ga inštaliram zaprem explorer, in potem se pri polovici inštaliranega ustavi in napiše failed to intialize.Podkušal sem z različnimi verzijami, izdownloadal sem ga na strani adobe in označil prenos prav za internet explorer brskalnik.Probal sem tudi pri firefox in zadeva je ista .Lp

amigo_no1 ::

Flash Player 11.3.300.262 (Non-IE)
http://www.filehippo.com/download_flash...

Za IE je zadnja verzija 11.3.300.257
http://www.filehippo.com/download_flash...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

zelenjava ::

Še vedno mi naredi isto kot prej.Lp

amigo_no1 ::

Bootaj v safe mode, odstrani morebitni prejšnji flash & ponovno namesti.

Kateri winsi ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

zelenjava ::

Windows xp sp3 32 bit.Misliš da bi v varnem zagonu odstranil.Lp

Zgodovina sprememb…

amigo_no1 ::

Nimam čarobne krogle, povedal si samo da zaradi neznane napake flash playerja na tvojem win xp x32 sistemu ne moreš namestiti.

sennheiser ::

Da ne odpiram nove teme. Zanima me, če se še komu dobesedno sesipava adobov flash player po zadnjem popravku? Meni na 2eh različnih računalnikih, oba imata legalne windowse.

bluefish ::

Ja.
Pravzaprav so težave že od prejšnjega popravka naprej.

dogo ::

sennheiser je izjavil:

Da ne odpiram nove teme. Zanima me, če se še komu dobesedno sesipava adobov flash player po zadnjem popravku? Meni na 2eh različnih računalnikih, oba imata legalne windowse.

Evo tu je rešitev, katera meni deluje.
http://support.mozilla.org/en-US/kb/fla...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dogo ()

rebro ::

Zdravo!

Mene pa zanima, če obstaja kakšen podoben program, kot ta adobe fleash player, ki povzroča, da mozilla neznansko dolgo išče zadetke na internetu. Problem so strani, kot npr.: podnapisi.net, ali bolha, ki so nasmetene z ogromnimi okni z oglasi, ki se odpirajo kot po jajcih in po vsakem kliku. Seveda če nimaš win7 z hitro povezavo.
Včasih sem recimo zadaj imel odprt utorrent, mu omejil povezavo na 3/4 in je še vedno brskanje bilo tekoče, sedaj pa nič, če ga čisto ne zaprem.
na vseh straneh se v neskončnost vrtijo znaki za zasedenost. Ali je še kdo opazl kej podobnega?

Uporabljam (vseskozi) winXP-32, eset, oboje posodobljeno, povezava siol adsl 10mbit.
Ali bo potrebno računalnik nadgraditi na dvojedrni procesor le zaradi brskanja po netu?
Žalost!

bluefish ::

Pač odstraniš ali onemogočiš zadevo ali pa za umik oglasov uporabiš AdBlock.

rebro ::

No ja res da adobe flash zadaj še vedno upočasnuje iskanje(zgleda res ne obstaja hitrejše alternative), ampak reklamc pa res ni več s temle AdBlock. Hvala.
Bi že zdavnaj odinšatilarl tale adobe, samo nekatere zadeve ne delujejo brez flash predvajalnika, kot recimo siolov tvin in podobno

bluefish ::

Verjetno se najde tudi kako razširitev, ki omogoči/onemogoči zadevo na straneh, ki jih določi uporabnik.

amigo_no1 ::

Mene pa zanima, če obstaja kakšen podoben program, kot ta adobe fleash player, ki povzroča, da mozilla neznansko dolgo išče zadetke na internetu. Problem so strani, kot npr.: podnapisi.net, ali bolha, ki so nasmetene z ogromnimi okni z oglasi, ki se odpirajo kot po jajcih in po vsakem kliku.

Na teh straneh nima flash nobenega vpliva, krive so reklame oz kar pač imajo vse na strani.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zatikanje videov na YouTube

Oddelek: Pomoč in nasveti
92971 (2707) Ale3š
»

Koliko MHZ za vrteti youtube?:)

Oddelek: Pomoč in nasveti
393317 (2200) Spajky
»

se da še kako pohitriti pc?

Oddelek: Strojna oprema
416816 (5736) mtosev
»

Download.com še vedno pakira namestitvene programe v trojance

Oddelek: Novice / Varnost
235809 (3010) Invictus
»

Sledenje s superpiškotki

Oddelek: Novice / Zasebnost
225211 (3527) poweroff

Več podobnih tem