» »

Toshiba servis za prenosnike

Toshiba servis za prenosnike

twom ::

Iščem dober pooblaščeni servis za Toshiba prenosnike.

Pri asbis, kjer sem prenosnik kupil, se okvar niso lotili resno, tako, da bi ga prenesel v popravilo drugam...
Dal sem jim tudi tehnično natančen opis napak (podobno kot spodaj)

Lep ozdrav,
Peter

P.S. če koga zanima opis dveh napak (prenosnik je star leto in pol)
1. samopraznenje baterije: pri izključenem prenosniku 8%/dan. V predalu po enem tednu ima še vedno 100%. Napolni se na 100%, kar trenutno predstavlja 87% dizajnirane kapacitete. - po štirih dnevih te napake še povohali niso, omenjajo pa da garancija za baterije ne velja več...
2. prenosnik redno zmrzuje, neodvisno od obremenitve, preden zmrzne se ventilator nabije na polno. To je lahko tudi v idle, brez zagnanih programov in pri odsotnem uporabniku. Venitilator žge na polno, prenosnik je neodziven - pomaga samo hard shutdown. Napake na testerju po štirih dnevih niso odkrili.

Zheegec ::

Mislim, da je sedaj uradni servis za Toshibo še Acord-92.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

dogo ::

Jaz sem svojega pred kakim letom ali dvema nesel na servis v Trzin, mislm da je ravno asbis. Glede baterije verjetno ne boš dosegel nič, ker je garancijo na le to le 1 leto. Glede tvoje 2. točke, pa je res rahlo hecno, da se njim ne ponavlja napaka.
Iz osebnih izkušenj moram povedat, da sem bil nekako srednje zadovoljen z njimi.

Jan7 ::

Imam toshibo satelite l650 imam enake težave. ventilator kr laufa na polno, shladi očitno pa nič.. čim ga malo obremenim mi vrže vn, dobesedno crkne in še potem en čas ne dela. Torej ga ne morem uporabaljati niti za oblikovanje ne montiranje ne nič. Skratka katastrofa od računalnika!

MasterMiG ::

Da ne odpiram nove teme, zanima me, kako velik poseg je menjava tipkovnice pri Toshibinem prenosnimu? Z laptopom sem bil na dežju recimo 15 sekund.. Zdaj pa nekatere tipke ne delajo.
Hvala.
There is nothing to fear but the fear itself.

Zheegec ::

večinoma je spodaj en šravf kjer je narisana tipkovnica, pa se potem iztakne ven. Pri ostalih se pa samo iztakne. Imajo narisano online.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

krof1 ::

Lepo pozdravljeni!
Malo si bom izposodil temo, de ne odpiram nove.

Imam Toshiba staellite prenosnik. Zanima me zakaj se nekaj časa po prižigu ugasnejo bele lučke, ki so "tipke" za : mute, play/pause, stop, back, forward? V biosu imam izbrano opcijo on. Če kdo ve kako rešiti problem bi bil zelo hvaleženn
hvala za odgovor!

krepki ::

Pozdravljeni imam Toshiba Satelite L775 15t še v garanciji,prenosnik je bil prednaložen z widows7 home.

Ker pa je imel veliko neuporabnih stvari naloženih,sem ga formatiral in na novo naložil windows 7.Nalagal sem z usb ključkom.

Problem je ker inštalacija windowsov traja več kot eno,kasneje poskusil z windows 8 in pravtako nalaganje golih windowsow več kot uro.

Enake windowse sem na ostale prenosnike naložil v 20 minutah.

Zanima me če je kdo imel podoben primer i ali je mogoče kaj narobe z diskom in če lahko zahtevam menjavo diska v garanciji.
LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: krepki ()

Jakka ::

Počasen usb ključek, nepreveč hiter disk? Če po namestitvi dela sistem normalno, se ne bi sekiral.

Da se prepričaš, če je z diskom vse ok, pa uporabi ultimatebootcd. Daš na cd, zbootaš, izbereš hdd, diagnosis in orodje SeaTools for DOS 2.23 (prebavi vsak disk). Poženeš long test in vidiš stanje diska.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Onemogočen dostop do BIOS-a

Oddelek: Pomoč in nasveti
191641 (865) SmeskoSnezak
»

Asbis d.o.o. smrdi!

Oddelek: Kaj kupiti
4910249 (4810) Sssaga
»

prenosnik za 1000€ (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
579425 (7435) Leks
»

Trajanje prenosnikov

Oddelek: Pomoč in nasveti
131964 (1640) mmmato

Več podobnih tem