» »

Kolesarjenje, ko je svinjsko vroče.

Kolesarjenje, ko je svinjsko vroče.

Temo vidijo: vsi
««
21 / 38
»»

Okapi ::

Uauu, sigurno je proteine pil.>:D

O.

energetik ::

ttommy je izjavil:

A je dobra mešanica za 1 bidon za po vročini: pol čajne žličke soli, 3/4 čajne žličke citronske kisline, 1 velika žlica in pol medu ter voda?
Preveč soli.
Recept:
1L vode
~60-70g cukra/medu (4 jedilne žlice, poravnane)
sok 1 pomaranče/limone
1/4 čajne žličke (poravnane) soli

Torej za bidon (ponavadi 6dl) pomnožiš vse to z 0,6. Oziroma vsaj količno cukra in soli, pomaranča po želji. Soli torej en ščepec, konica žličke.

EDIT: lahko vzameš tudi đus (jabolčni, pomarančni...) iz štacune (ponavadi imajo 12% cukra) in ga razredčiš z vodo 1:1 ter doaš ustrezno količno soli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

Rias Gremory ::

Torej se pri soli govori skoraj o mg?
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

fr4nc ::

bluefish je izjavil:

Ne vem no. Zdajle še enkrat gledam posnetek in zavoro zagrabiš šele osmo sekundo posnetka, malce za tem:

...

Sicer težko presoditi vse razmere, pa vseeno je reakcija malo pozna.


V avtošoli so nas/smo se učili, da je povprečen reakcijski čas voznika avtomobila okoli 1 sekunde - zato tudi morajo biti tako "dolge" varnostne razdalje, da imamo vozniki čas pravilno reagirat.

Glede na to, da je jype vozil s hitrost večjo kot 36km/h in če je imel reakcijski čas 1 sekundo to pomeni, da je med tem prevozil 10 metrov... Mene ravno ni zmotilo "pozno" zaviranje, ampak to da ni uporabih obeh zavor, ampak dobro to sem že napisal nekje višje...

Lp
"Rad pomagam, če je le možno" by Fr4nc; blog(2): http://cpuwars.wordpress.com/
"I just love to share the truth!!" by Fr4nc; http://intelvsamd.wordpress.com/

energetik ::

Rias Gremory je izjavil:

Torej se pri soli govori skoraj o mg?
No ja, 1/4 čajne žličke je nekaj čez 1000mg.. 1g/L.

_IKE_ ::

Okapi je izjavil:

Uauu, sigurno je proteine pil.>:D

O.



ja tiste iz pira....>:D

jype ::

fr4nc> Mene ravno ni zmotilo "pozno" zaviranje, ampak to da ni uporabih obeh zavor, ampak dobro to sem že napisal nekje višje...

Saj sem razložil: Zadnja zavora ne deluje, prednja pa, dokler ne pristaneš na tleh, tudi zelo slabo.

_IKE_> Kolega je sredi noči pri vožnji z bmx-om zlomil rampo ko se čez eno parkirišče peljal Rampe sploh ni videl, ko je začutil da je nekaj zadel. Par metrov naprej se je ustavil in šel nazaj pogledat kaj je zadel . Pa videl da rampa leži na tleh, skomignil z rameni in se odpeljal naprej ... brez valjanja po tleh tako ti.....

Ja, samo on je zgolj snel homologirano plastično rampo na ustrezni višini z nastavka, takšno, kakršne bi itak morale biti povsod, jaz sem pa odlomil aluminijast profil, privijačen v mehanizem za dvigovanje, ki je montiran dobrih 20 centimetrov previsoko (in ga nisem zadel z biciklom).

Če bi bil tvoj kolega car, bi odnesel stebriček!

first_line ::

jype, ti si izgubil stik z realnostjo že dolgo nazaj.

_IKE_ ::

jype je izjavil:



_IKE_> Kolega je sredi noči pri vožnji z bmx-om zlomil rampo ko se čez eno parkirišče peljal Rampe sploh ni videl, ko je začutil da je nekaj zadel. Par metrov naprej se je ustavil in šel nazaj pogledat kaj je zadel . Pa videl da rampa leži na tleh, skomignil z rameni in se odpeljal naprej ... brez valjanja po tleh tako ti.....

Ja, samo on je zgolj snel homologirano plastično rampo na ustrezni višini z nastavka, takšno, kakršne bi itak morale biti povsod, jaz sem pa odlomil aluminijast profil, privijačen v mehanizem za dvigovanje, ki je montiran dobrih 20 centimetrov previsoko (in ga nisem zadel z biciklom).

Če bi bil tvoj kolega car, bi odnesel stebriček!



Wrong again....je bila kar lepo aluminijasta in pri tem ni imel nobene pomoči bmx-a ki je nižji od običajnih koles, spominki od rampe so bili lepo vidni na trupu in rokah...

Mu pa z kolegi ne bi verjeli, a je kolega ki je tedaj delal pri varnostni službi ki je imela tam kamere, priskrbel posnetek dogodka.

Dodat pa je potrebno da so v vsej zadevi imeli vpliv okapijevi proteini iz pira....a se pob vseeno ni prekucnil pri trku, tako kot si ti revček nadčloveški....

kitewing ::

jype je izjavil:

fr4nc> Mene ravno ni zmotilo "pozno" zaviranje, ampak to da ni uporabih obeh zavor, ampak dobro to sem že napisal nekje višje...

Saj sem razložil: Zadnja zavora ne deluje, prednja pa, dokler ne pristaneš na tleh, tudi zelo slabo.

Učinkovito se zavira s prednjo zavoro. Zadnja zavora je precej manj učinkovita. Vedno se zavira z obema (če delujeta, da ne bo nesporazuma).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kitewing ()

jype ::

_IKE_> Wrong again....je bila kar lepo aluminijasta in pri tem ni imel nobene pomoči bmx-a ki je nižji od običajnih koles, spominki od rampe so bili lepo vidni na trupu in rokah...

Men je sosed od Štembala lepo povedu, ker je vse vidu, tko da ne nakladaj.

_IKE_> Dodat pa je potrebno da so v vsej zadevi imeli vpliv okapijevi proteini iz pira....a se pob vseeno ni prekucnil pri trku, tako kot si ti revček nadčloveški....

Dobro vem, kako je bilo - s kolesom je odpihnil plastičen nastavek rampe, potem ga je pa kolega varnostnik nazaj nataknu in posnetek hitro pobrisal, da ne bi kdo sramote na youtube uploadal.

kitewing> Učinkovito se zavira s prednjo zavoro. Zadnja zavora je precej manj učinkovita. Vedno se zavira z obema (če delujeta, da ne bo nesporazuma).

Z zadnjo zavoro lahko zaviraš šele ko si težo prenesel dovolj nazaj, da kolo ne začne drseti.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: _IKE_ ()

_IKE_ ::

jype je izjavil:

_IKE_> Wrong again....je bila kar lepo aluminijasta in pri tem ni imel nobene pomoči bmx-a ki je nižji od običajnih koles, spominki od rampe so bili lepo vidni na trupu in rokah...

Men je sosed od Štembala lepo povedu, ker je vse vidu, tko da ne nakladaj.

_IKE_> Dodat pa je potrebno da so v vsej zadevi imeli vpliv okapijevi proteini iz pira....a se pob vseeno ni prekucnil pri trku, tako kot si ti revček nadčloveški....

Dobro vem, kako je bilo - s kolesom je odpihnil plastičen nastavek rampe, potem ga je pa kolega varnostnik nazaj nataknu in posnetek hitro pobrisal, da ne bi kdo sramote na youtube uploadal.

kitewing> Učinkovito se zavira s prednjo zavoro. Zadnja zavora je precej manj učinkovita. Vedno se zavira z obema (če delujeta, da ne bo nesporazuma).

Z zadnjo zavoro lahko zaviraš šele ko si težo prenesel dovolj nazaj, da kolo ne začne drseti.


Vidiš spet bereš tisto kar želiš in potem nekaj nabijaš :

bmx je nizek picikl, skoraj na ravni rogovega kekca , še sploh če imaš "belanco" še naprej pomaknjeno ...Zanimivo,te reči bi kot kolesar moral vedet...

Kaj je pokazal posnetek : pripelje trešči v rampo , malo zapleše a se ne prekucne ( za razliko od tebe revše nadčloveško ), pride nazaj pogledat kaj je bilo in odide.

Dokler nismo videli posnetka mu nismo verjel čeprav nam je kazal modrice po rokah in trupu. Glede YT, takrat zadeva še ni bila tako popularna kot je danes, drugače bi šel posnetek definitivno gor....

Kako pa mu je to uspel naredit in se pri tem ne prekucnit, hkrati pa razen modric uiti brez poškodb, mi pa nikoli ne bo jasno....pa gre za čisto običajnega poba, daleč od nadčloveka...

jype ::

_IKE_> Vidiš spet bereš tisto kar želiš in potem nekaj nabijaš :

Ne, to je "pics or it didn't happen" za ruralno prebivalstvo.

http://24ur.com/novice/crna-kronika/pod...

Kolesarjenje je tako zelo nevarno, da je čudno, da je severno od Ljubljanice sploh še kdo živ!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: _IKE_ ()

first_line ::

LuiIII je izjavil:

Ja pravzaprav bi bil R, če bi z avtom vozil po kolesarski stezi. Obratno pa seveda ni res. Kolesar lahko vozi po cesti. Ne sme voziti samo tam kjer je to izrecno prepovedano in na cestah rezerviranih za motorni promet ter AC. Sam sem šel tudi kakšno AC odpeljat, ko še ni bila odprta npr. Podutik - Šentvid.
Sej se tudi sam kdaj hudujem, ko prehitevam "počasnega" kolesarja (40km/h) na Celovški, a se hitro potolažim, da sem sam tudi kdaj pa kdaj takole peljal. Se je pa tudi dogajalo, da zaradi prometa nisem mogel peljati hitreje ker je šlo prepočasi.
Aja pa nisem sine, ker bi ti, vsaj glede na slog pisanja (pod dvajset, right?), bil lahko mirno ata.


S takim razmišljanjem kolesarji izkazujete svojo mentalno in fizično zaostalost. Kompleks superiornosti ti ne bo pomagal, ko boš s kolesarske steze butnil na cesto pod avto, potem te bo voznik pa še pregonil kot psa.

jype ::

Glede na to, da si kolesarji delimo cesto s first_lineti za volani je še čudno, da smo tako vljudni in spoštljivi do šoferjev.

Ko bo na cestah več first_linetov, bodo kolesarji vozili po cestah oboroženi z napravami, ki lahko avtomobil ustavijo, preden ta lahko kolesarju predstavlja grožnjo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Limit-sky ()

Limit-sky ::

jype je izjavil:

Glede na to, da si kolesarji delimo cesto s first_lineti za volani je še čudno, da smo tako vljudni in spoštljivi do šoferjev.

Ko bo na cestah več first_linetov, bodo kolesarji vozili po cestah oboroženi z napravami, ki lahko avtomobil ustavijo, preden ta lahko kolesarju predstavlja grožnjo.


Reči temu modelu, da se naj vsak dan na šiht vozi s tem čudom. Gotovo bo navdušen nad varnostjo.
My name is mufti. Jype mufti.
And I am extremist.

Truga ::

A tole je SCUD na pedala?

fr4nc ::

kitewing je izjavil:

jype je izjavil:

fr4nc> Mene ravno ni zmotilo "pozno" zaviranje, ampak to da ni uporabih obeh zavor, ampak dobro to sem že napisal nekje višje...

Saj sem razložil: Zadnja zavora ne deluje, prednja pa, dokler ne pristaneš na tleh, tudi zelo slabo.

Učinkovito se zavira s prednjo zavoro. Zadnja zavora je precej manj učinkovita. Vedno se zavira z obema (če delujeta, da ne bo nesporazuma).


Res je... razmerje pri uporabi je nekje 70%/30%, vsaj tako so me učili...

Lp
"Rad pomagam, če je le možno" by Fr4nc; blog(2): http://cpuwars.wordpress.com/
"I just love to share the truth!!" by Fr4nc; http://intelvsamd.wordpress.com/

energetik ::

Razmerje je povsem odvisno od položaja kolesarja na kolesu in od zavornega pospeška. Zavorna sila posameznega kolesa je odvisna od navpične sile teže na tistem kolesu in koeficienta lepenja guma-podlaga. Torej če bremzaš močno in se zadnje kolo zaradi navora že dviga v zrak, je 100% zavorne sile na sprednjem kolesu. Če sediš na kakšen Ponyju in počasi bremzaš, je pa lahko na zadnjem kolesu več kot 50% zavorne sile.

Truga ::

Jaz bremzam na zadnjo kadar vozim po penzjonersko (bolj pogosto kot ne, sicer), ampak ce se hoces res nahitr ustavit ti zadnja bremza naceloma ne pomaga prav dost, ker vozis prakticno po sprednji gumi. Se mi je veckrat zgodilo da ko sem se ustavil iz 60km/h+ da sem cutil kako se je zadnje kolo "usedlo" nazaj na zemljo. Ko tako bremzas se tal itak samo dotika in je bremzanje na zadnjo precej brezpredmetno (in zna bit nevarno, ker ce se guma ustavi zna hitro zacet zanasat). Ni to formula z miljonom downforca zadaj da bi mel 70/30 razporeditev. Se osebni avti (ta pametni) pod tezkim zaviranjem zavirajo vec kot 80% spredaj, pa so zadaj precej tezji kot bicikl.

Ed: Razen po hribu na dol seveda. Tam se bremza precej bolj enakomerno, ker sprednje pac ne smes pohodit ker odletis cez.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Truga ()

ttommy ::

Pa kaj se sploh vmešavajo v to temo nekolesarji????? Lahko berete, če pa nimate kaj pametnega za napisati, pa adijo.
Gamer

jype ::

ttommy> Pa kaj se sploh vmešavajo v to temo nekolesarji????? Lahko berete, če pa nimate kaj pametnega za napisati, pa adijo.

Ker je baje to "moja" tema se mi "maščujejo", ker sem jim v "avtomobilistične" in "fitnesaške" teme napisal par resničnih, a za njihovo vero precej žaljivih trditev.

kitewing ::

Truga je izjavil:

Jaz bremzam na zadnjo kadar vozim po penzjonersko (bolj pogosto kot ne, sicer), ampak ce se hoces res nahitr ustavit ti zadnja bremza naceloma ne pomaga prav dost, ker vozis prakticno po sprednji gumi. Se mi je veckrat zgodilo da ko sem se ustavil iz 60km/h+ da sem cutil kako se je zadnje kolo "usedlo" nazaj na zemljo. Ko tako bremzas se tal itak samo dotika in je bremzanje na zadnjo precej brezpredmetno (in zna bit nevarno, ker ce se guma ustavi zna hitro zacet zanasat). Ni to formula z miljonom downforca zadaj da bi mel 70/30 razporeditev. Se osebni avti (ta pametni) pod tezkim zaviranjem zavirajo vec kot 80% spredaj, pa so zadaj precej tezji kot bicikl.

Ed: Razen po hribu na dol seveda. Tam se bremza precej bolj enakomerno, ker sprednje pac ne smes pohodit ker odletis cez.


Pomakneš rit za sedež in brez problema zaviraš s prvo zavoro tudi po klancu na vzdol.

_IKE_ ::

jype je izjavil:



http://24ur.com/novice/crna-kronika/pod...

Kolesarjenje je tako zelo nevarno, da je čudno, da je severno od Ljubljanice sploh še kdo živ!



Sedaj pa prosim pokaži kje v tem zapisu je norčevanje iz tistih ki trdijo da so kolesarji nevarni, v priloženem linku je namreč tudi novica o smrti kolesarja zaradi padca...

Te spet ne razumemo, smo nepismeni , smo intelektualni omejenci ?

jype ::

kitewing> Pomakneš rit za sedež in brez problema zaviraš s prvo zavoro tudi po klancu na vzdol.

To je treba tudi po ravnem.

_IKE_> Sedaj pa prosim pokaži kje v tem zapisu je norčevanje iz tistih ki trdijo da so kolesarji nevarni, v priloženem linku je namreč tudi novica o smrti kolesarja zaradi padca...

Zdaj pa ne vem več, kaj si... Nepismen, slaboviden, omejen... Vse hkrati?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

_IKE_ ::

jype je izjavil:

ttommy> Pa kaj se sploh vmešavajo v to temo nekolesarji????? Lahko berete, če pa nimate kaj pametnega za napisati, pa adijo.

Ker je baje to "moja" tema se mi "maščujejo", ker sem jim v "avtomobilistične" in "fitnesaške" teme napisal par resničnih, a za njihovo vero precej žaljivih trditev.



Tvojih resnic? Tistih v smislu da ti edini vse veš, vsi ostali se motijo, tisti pa ki mislijo drugače od tebe, pa so intelektualni omejenci...

jype je izjavil:

kitewing> Pomakneš rit za sedež in brez problema zaviraš s prvo zavoro tudi po klancu na vzdol.

To je treba tudi po ravnem.

_IKE_> Sedaj pa prosim pokaži kje v tem zapisu je norčevanje iz tistih ki trdijo da so kolesarji nevarni, v priloženem linku je namreč tudi novica o smrti kolesarja zaradi padca...

Zdaj pa ne vem več, kaj si... Nepismen, slaboviden, omejen... Vse hkrati?


Ej a si slučajno pozabil tablete vzet ?

Zgleda že tako.....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _IKE_ ()

fr4nc ::

jype je izjavil:


_IKE_> Sedaj pa prosim pokaži kje v tem zapisu je norčevanje iz tistih ki trdijo da so kolesarji nevarni, v priloženem linku je namreč tudi novica o smrti kolesarja zaradi padca...

Zdaj pa ne vem več, kaj si... Nepismen, slaboviden, omejen... Vse hkrati?


+1...
To ni ravno sprejemljivo IMO!
čudno, da je severno od Ljubljanice sploh še kdo živ!


Lp
"Rad pomagam, če je le možno" by Fr4nc; blog(2): http://cpuwars.wordpress.com/
"I just love to share the truth!!" by Fr4nc; http://intelvsamd.wordpress.com/

jype ::

fr4nc> To ni ravno sprejemljivo IMO!

Ah, sej vozi avto, ga varujejo jeklo, varnostni pasovi in airbagi.

ttommy ::

Spet pogledam sem, če bo kdo kaj pametnega napisal in spet same neumne izjave.....
A za mojo mešanico za po vročini ko grem iz službe velja citronska kislina namesto limoninega soka? Malo spijem predem grem na kolo, malo po treh kilometrih in potem spet čez par km, tako, da ko pridem domov je prazna. Gre se za to, da ne prveč "švicam". In ko sem pil to, sem domov res prišel precej manj moker, kot pa pri zadnjem vročinskem valu konec junija.

Gamer

energetik ::

ttommy, napisal sem ti točen recept za športni napitek, ampak kaj ko se je vmse nabralo toliko oftopika. Poglej malo nazaj. Pa kje so moderatorji, na dopustu?
Koliko švicaš je odvisno od temperature in vlage. Če švicaš premalo, pomeni da premalo piješ.

EDIT: tukaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

jype ::

ttommy> In ko sem pil to, sem domov res prišel precej manj moker, kot pa pri zadnjem vročinskem valu konec junija.

V resnici je bolje, če se potiš močneje, kot če se manj.

ttommy ::

Torej je energetikov recept pravi? Vseeno mi lahko poveste, če lahko s citronsko kislino nadomestim limonin sok?
Gamer

_IKE_ ::

fr4nc je izjavil:

jype je izjavil:


_IKE_> Sedaj pa prosim pokaži kje v tem zapisu je norčevanje iz tistih ki trdijo da so kolesarji nevarni, v priloženem linku je namreč tudi novica o smrti kolesarja zaradi padca...

Zdaj pa ne vem več, kaj si... Nepismen, slaboviden, omejen... Vse hkrati?


+1...
To ni ravno sprejemljivo IMO!
čudno, da je severno od Ljubljanice sploh še kdo živ!


Lp




Sledimo navadam picikl guruja in citiramo samo del prvotne izjave ? Od tebe sem pričakoval malo več objektivnosti glede na tvoje prispevke v drugih temah...


jype je izjavil:


Ah, sej vozi avto, ga varujejo jeklo, varnostni pasovi in airbagi.


Nekateri imamo srečo da živimo v bližini točke kjer je javni prevoz urejen bolje kot marsikje drugod, avto se že kar nekaj časa sonči na park placu, le kdaj pa kdaj pa naredi kak izlet....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _IKE_ ()

jype ::

_IKE_> Nekateri imamo srečo da živimo v bližini točke kjer je javni prevoz urejen bolje kot marsikje drugod, avto se že kar nekaj časa sonči na park placu, le kdaj pa kdaj pa naredi kak izlet....

Respect! Se ne norčujem, čeprav morda tako zgleda, ker hodiš na fitnes.

fr4nc ::

_IKE_ je izjavil:


Sledimo navadam picikl guruja in citiramo samo del prvotne izjave ? Od tebe sem pričakoval malo več objektivnosti glede na tvoje prispevke v drugih temah...


Jaz ne sledim nobenim navadam - imam svoje... ups! Šele zdaj sem ugotovil, da sem te narobe razumel. Torej:

jype je izjavil:


Kolesarjenje je tako zelo nevarno, da je čudno, da je severno od Ljubljanice sploh še kdo živ!

Hmmm... kot že večkrat povedano, kolesarjenje ravno ni ne vem kako nevaren šport v primeru, da se znaš kontrolirat - tisti, ki se ne znajo so divjaki.
Če si divjak za volanom si oz. boš divjak verjetno tudi na kolesu, saj greš težko iz svoje kože. Teh, ki so le na kolesu divjaki je zelo malo oz. je mnogo več tisti, ki so za volanom in tisti so precej bolj nevarni vsem okoli sebe kot tisti, ki divjajo na 2 kolesih.

Drugače pa kot že večkrat povedano sem objektiven oz. skušam biti "zagovornik" resnice.
PS: Nalijmo si čistega vina fantje;).

Lp
"Rad pomagam, če je le možno" by Fr4nc; blog(2): http://cpuwars.wordpress.com/
"I just love to share the truth!!" by Fr4nc; http://intelvsamd.wordpress.com/

mr1two ::

Počasi bom začel furat v stilu road rash, ker mi je včer en bedak skoraj balanco s špeglom odnesu(spet). Pa nobenga nasproti, fraj cesta, za se me ognit na 3 metre, sredi belega dneva. Res ne zastopim, kakšen gain ima imbecil, ki pelje tako nevarno mimo kolesarja.
Uporaba troblje v avtu povzroči krčenje možganov.

Daedalus ::

Počasi bom začel furat v stilu road rash, ker mi je včer en bedak skoraj balanco s špeglom odnesu(spet). Pa nobenga nasproti, fraj cesta, za se me ognit na 3 metre, sredi belega dneva. Res ne zastopim, kakšen gain ima imbecil, ki pelje tako nevarno mimo kolesarja.


Mnja, meni je pa v nedeljo skor en kolesar špegl odneso z avta... se mu je zdelo bolj pomembno vzporedno pelat in čvekat s kolegom, kot pa upoštevat avto, ki pripelje nasproti. Sem se umaknil na bankino, da je šlo (še vedno hudo blizu) skoz. Pa eno resno dozo troblje je fasal direkt v fris.

Ampak ajd. Od nogopobritih pusijev, ki ganjanjo naokoli one svoje cestne koze, kaj drugega ni za pričakovat. Še dobro, da smo offroadaši bolj normalni>:D
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

jype ::

Ziher je bil kakšen, ki je čisto pozabil, da ni v svojem SUVu.

OrkAA ::

Danes se je nekdo z avtomobilom peljal ob meni in se čez odprto okno drl naj se spokam na pločnik. Pločnik, ki nima kolesarske.

Kje se najdejo taki bedaki?!

energetik ::

Povsod jih je dosti.

ttommy ::

Nestrpnežev je vsepovsod polno. Težava velike večine ljudi je, da mislijo da se svet vrti okrog njih.
Gamer

jype ::

ttommy> Težava velike večine ljudi je, da mislijo da se svet vrti okrog njih.

No, v Sloveniji k temu pripomore tudi endemična zastrupljenost z alkoholom, ki tak občutek še močno ojača :)

thramos ::

S kolesom po Celovški.

Preden sem izvlekel telefon, so prepeljali še eno rdečo luč.

jype ::

Jaz ne vidim problema. Sej majo čelade.

Rias Gremory ::

Ko jih bo pa avto zbil pa bo problem. Sploh pa za voznika avtomobila.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

jype ::

Rias Gremory> Sploh pa za voznika avtomobila.

Tako je. Naj pazi, če se že vozi po cesti s tako nevarno napravo, kot je osebni avtomobil.

Senitel ::

thramos je izjavil:

S kolesom po Celovški.

Preden sem izvlekel telefon, so prepeljali še eno rdečo luč.

Kje se pa naj peljejo, še se šetkaš po kolesarski?

jype ::

Senitel> Kje se pa naj peljejo, še se šetkaš po kolesarski?

Dobr, da ni mene posnel, kako 5cm od njega šibam mimo s 50+!

To bi se šele jezil :)

No, ampak... Mam čelado, pa če se ne da prehitet se ustavim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

thramos ::

Šetkam? Še po slovensko, prosim.

ttommy ::

No- od oka: koliko se pelje on po kolesarski in koliko oni po cesti?
Gamer
««
21 / 38
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kolesarska steza je za kolesa! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
14220089 (12916) zmaugy
»

Prepoved vožnje kolesarjem po regionalnih cestah (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Šport
22549324 (42613) BigWhale

Več podobnih tem