» »

Sleeping Dogs

Sleeping Dogs

oo7 ::

Sleeping Dogs
Developer:United Front Games Square Enix London Studios
Publisher:Square Enix Namco Bandai Games
Platform:Microsoft Windows,PlayStation 3,Xbox 360
Release date:EU August 17, 2012[4]
Genre:Open world, third-person shooter, action, role-playing

Sleeping Dogs - E3 trailer

Sleeping Dogs : New Gameplay Trailer

kmetek ::

deus ex ekipa?

CleanPower ::

tale špil bo zakon...
Celsius - če hodlaš $400 za 30dni, dobiš 50$ nagrade
https://celsiusnetwork.app.link/1453486815

oo7 ::

Je že kdo sprobal to igro??

yoco ::

Začel sem igrat, in zgleda dost dobra, vsaj na začetku! :)
Mam pa en problem. Igram z gamepadom (logitech) in po kakšnih 10-15 minutah se mi monitor ugasne, isto kot da bi se vklopu "screensaver" in morm miško mal premaknt, poj pa igra ni več v celotnem zaslonu ampak samo v "window" mode. :|

Jst ::

Sem videl en trailer. Pa sem v dilemi, če bi to kupil.

Pred dnevi sem kupil SpecOps The Line. Singleplayer kampanja je zakon. Odlična zgodba, zaradi katere bom igro vsaj še enkrat preigral. Prvič sem bil osredotočen na iskanje Collectibles in ker sem igral po obrokih, sem "zamudil" tisto stopnjevanje, ko se jim začne trgati v glavi in nekaj dialogov.

Pač, prva igra, ki sem jo igral v letu dni. In prva igra na 670 - zato sem skakal ven iz igre pa not, ker sem sprobaval različne grafične nastavitve in s tem, kako se obnese 670. Multiplayer mi pa ni všeč. Spec Ops definitivno JE igra, ki ima kampanjo, ki se jo splača vsaj parkrat preigrati. Ni klasična - mi smo good guys, gremo na teroriste.

Sleeping Dogs je pa Open World igra, a ne? Sicer sem nekaj let nazaj že kupil več iger v mesecu dni, ampak me malo odvrača, ker sta tako Spec Ops, kot Sleeping dogs, igri s polno ceno. Ne bi rad, tako kot v času izida Mass Effect 1, ko sem kupil za 140EUR iger - meni se zdi, da so bili novoletni popusti - potem pa do sedaj nisem niti ene igre do konca odšpilal.

Mislim, da bom počakal vsaj kakšne dva tedna, da slišim (in preberem) kaj si folk misli o igri.

Sicer se pa bliža čas GTA V. Verjetno bo spet za PC izšla kasneje, a ne?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

TechBeats ::

Zgleda ok, samo ni pa nevem kaj - vsaj kar se GFX tiče, podnevi zgleda nekam pusta osvetljava.

In AA na extreme je požrešna k hudič, high je še nekako prebavljivo.

@High AA



In ta k. 16:9 forced ratio je tud malo mim, msilim kva folku ni jasno da to podturavajo, ok vem da je HD "popularen" samo vseeno, naj dajo vsaj možnost za normalno 4:3 reso, bedaki ;((
AciD TriP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: TechBeats ()

Jst ::

Povej mi, kako deluje miška. Ko miš premakneš, ali se čisto takoj, brez zamika, premakne tudi slika? To je eden izmed večjih razlogov, da bi sploh razmišljal, o nakupu.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

TechBeats ::

Hm težko rečt, mal se čuti mouse lag, apak minimalno - slika je takoj odzivna.. Se vidi da je špil bolj za joystick kot ne (počasnejše "smooth" premikanje kamere), še tipk ne morem dat na puščice samo awsd..


Drugače pa je kr kul ko se fajtaš, komboti ni da ni - tu ni čutiti mouse laga :D
AciD TriP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: TechBeats ()

Jst ::

I'll probably pass. Če se bom spravil k špilanju, bom igral Mass Effect, kar mi je full žal, da ga nisem.

Ko pa pride GTA V, napovedan za konec leta, upam da tudi za PCje, bo pa veselje. Čeprav imata tako GTA 3 kot 4 negravžen zamik.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

TheHusky ::

Sem se odločil da nebom nove teme po nepotrebnem odpiral:
Z igro imam težavo in sicer ko pavziram igro (z tab oz esc tipko) mi restarta pc. če si grem po restartu ogledat Event Viewer, mi pove da je zgodil kritični dogodek Kernel-Power ID:41. Kakšen predlog za odpravo?

P.S: PC se ne sesuva med npr battlefield 3 ampak se kdaj na namizju ko nič ne teče.

TechBeats ::

^
Original špil?
AciD TriP

TheHusky ::

Že najdel! 2x Verify Cache pa je.

oo7 ::

30 Oktober

Jst ::

Eh, brezveze.

Org. zgodba je super, to je pa spet molzenje denarja. :/
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Dober dan ::

Kdor je obrnu to igro, bi ga prosil za pomoč. Kaj morem pritisnit, da premagam tega Tonga... Vse trilerje in vse sme že pogledal, pa mi nč ni jasno. Največ kar nardim je, da ga vržem na tla in brcnem v glavo...

Jst ::

A to je zadnji?

Moraš se naučiti v Fight Clubu blokiranja+takoj anti udarec. TAko sem se jaz umikal, ko me je hotel, sem to naredil in se umaknil in ga spet čakal. Easy.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Dober dan ::

Udarce sem se vse naučil... Tudi če kaj ne vem, lahko pogledam v upgrejdih kako se kaj naredi... problem je v tem, da se jaz z njim borim 10 minut skupaj in nikoli ni konca... verjetno je neka kombinacija tipk ... ali pa ga jaz ne nalomim dovolj.. ?

Jst ::

Ne, nič posebnega. Fora je bila pri meni samo v tem, da JAZ nisem nikoli napadal, ampak sem se samo branil. Tista fora, ko se braniš, pa takoj napad. Niti ni neka huda kombinacija tipk.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

GrimReaper ::

Enako, nič težkega ni zadnji šef.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

Dober dan ::

Sem že pogruntal.. Res ni nič težkega. Ko ga dobo prebutaš, pritisneš ctrl+desni klik na miški in šef pade... :) Igro sem odigral.. :D

Jst ::

Zgodba se mi je kar dopadla. Sploh ko zbiraš tiste bude in ti tvoj trener, ki te nauči nove udarce, vedno vrže ven kakšno filozofsko. (Ki se v bistvu nanaša na tvoje akcije v igri.) Ampak vso igro se nisem mogel navaditi voziti po levi. Nikakor, misija nemogoče.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Luka321 ::

Mi lahko kdo pove kak na tej igrici upišeš kode? Npr za orožje, da bi se mal strelal po mestu? Ker nikakor nevem kaj narediti :D?

Jst ::

To je igra, ki ima poudarek na tepežu - orožje nima velikega pomena v tej igri.

Prebral sem, da so najeli nekega martial arts masterja, da so naredili pretepe čim boljše. Jaz mislim, da jim je super uspelo. Tudi zgodba mi je bila všeč.


---

Kar se pa goljufanja tiče: poglej na gamecopyworld, če še obstaja (jaz sem to stran uporabljal za originalne igre za crack, da nisi rabil imeti CD/DVDja v enoti za igranje). Eno googlanje in par klikov mi pove, da cheatsov v obliki, da nekaj napišeš, ni. So pa na voljo trainerji...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Luka321 ::

Ko sem začel igrat igro mi je računalnik začel laufat počas je to mogoč zarad tega, ker mam ram fejst mal 2gb?? Igro sem igral na najboljši grafiki potem sem jo zbrisal zaradi dolgega nalaganja računalnika ipd. Zdaj ko sem zbrisal igro mi gre računalnik skoraj tako kot prej razn če grem npr v gta iv mi se fejst dolgo nalaga, če pa grem npr v fifo(13) mi pa gre vse lepo hitro. Mi lahk kdo pomaga? Igrca mi je ful dobra pa bi jo rad igral, igre nisem kupil ampak mi je prijatel posodil kluček pa sem jo dal gor naj jo kupim mogoče pa ne bo problemov? Al pa je problem v ramu? Drugače mam pa windows 7

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Luka321 ()

Jst ::

Ammm, Kaj?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

mjolnir ::

Ko sem začel igrat igro mi je računalnik začel laufat počas je to mogoč zarad tega, ker mam ram fejst mal 2gb?? Igro sem igral na najboljši grafiki potem sem jo zbrisal zaradi dolgega nalaganja računalnika ipd. Zdaj ko sem zbrisal igro mi gre računalnik skoraj tako kot prej razn če grem npr v gta iv mi se fejst dolgo nalaga, če pa grem npr v fifo(13) mi pa gre vse lepo hitro. Mi lahk kdo pomaga? Igrca mi je ful dobra pa bi jo rad igral, igre nisem kupil ampak mi je prijatel posodil kluček pa sem jo dal gor naj jo kupim mogoče pa ne bo problemov? Al pa je problem v ramu? Drugače mam pa windows 7

Rajši eno knjigo slovenščine v roke. Resno, sploh ne razumem kaj bi ti rad.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mjolnir ()

oo7 ::

Sleeping Dogs: Definitive Edition za PC, Ps4 in xbox 10 oktobra 2014


Sleeping Dogs: Definitive Edition 101 Trailer


Tisti, ki imajo staro verzijo bi lahko tole dobili po cenejši ceni:P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

medenko ::

skoraj ne opazim nobene razlike, ali pač?

[D]emon ::

Pri Definitive Edition dobis vse DLC-je zraven (ki jih je absurdno prevec)
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

oo7 ::

Kdor že ima igro na Steamu lahko kupi Definitive Edition za -50%

fireX88 ::

bi kdo kupil tole igro?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

oo7 ::

Zaprli so studijo United Front Games, ki so naredili igro Sleeping dogs.


United Front Games

Founded - 2007
Defunct - October 17, 2016

On October 17th 2016, United Front Game were forced to close its doors even though their newest game Smash+Grab had only been out for less than a month on Steam Early Access. No other details have come from United Front Games regarding the closure of the studio.

United Front Games @ Wikipedia


dronyx ::

oo7 je izjavil:

Zaprli so studijo United Front Games, ki so naredili igro Sleeping dogs.

Verjetno gre za pomoto. So hoteli zapret Hangar 13.

oo7 ::

Trenutno -85% na Steamu

oo7 ::

Sleeping dogs igra je v Avstraliji dobila nov rating +18.

Sedaj se ugiba ali zato, ker je na poti remaster za novo generacijo konzol ali pa celo nadaljevanje igre.

Je pa studio United Front Games, ki je ustvaril igro Sleeping dogs zaprl vrata studija leta 2016.

opeter ::

Sleeping Dogs je zdaj pod EG (Embracer Group, je tako?).
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Izi ::

opeter je izjavil:

Sleeping Dogs je zdaj pod EG (Embracer Group, je tako?).

Nihče ne ve.
Sleeping Dogs ni bil nikjer omenjen pri prevzemu in še tako podrobno brskanje po netu ne prinese nobenih odgovorov, samo ugibanja.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Watch Dogs (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
28564267 (20196) legice
»

Homefront: The Revolution (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
5911908 (7660) oo7
»

PowerColor Devil 13 HD 7990

Oddelek: Strojna oprema
173838 (3430) Xserces

660Ti vs 670 ?

Oddelek: Kaj kupiti
223227 (2979) bluefish
»

PC igre 2012

Oddelek: Igre
388763 (7301) Skyman

Več podobnih tem