» »

Watch Dogs

Watch Dogs

««
6 / 6
»
»»

Klemzz ::

Haha, model je sam 3 dni spau :)

kriko1 ::

>It's a decent game. Sam folk ma pomoje probleme ker poskusa na silo primerjat z GTA. :) Ali pa so prevec dobesedno jemali hype ob trailerjih.

Naj ne oglašujejo nekaj, kar niso sposobni dostavit. Je pa tudi norma da folk sprejema nespolirane izdaje iger dan danes - to se ni prvič zgodilo.
Zame je "decent" igra taka, ki je tudi dobro optimizirana z tehničnega vidika. Glede na težave:


ta ni... oz je bolj pre-last-gen z višjimi zahtevami. Ampak to je že praksa AAA publisherjev, da mečejo glitter prek napovednikov v oči, ko pa naj bi dobil "the real thing" ti prileti pesek. ;((

ahac ::

Ta video.... tip se 90% časa pritožuje oz. smeji stvarem, ki so čisto normalne tudi v drugih igrah.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

RejZoR ::

Eni očitno še niste igral iger tipa Deus Ex. In čeprav niso povsem odprte imaš ponavadi toliko poti in načinov, da nekaj končaš, da imaš feeling kot da je svet dejansko pravi in odprt. In čeprav so bili bugi ni bilo nobenih skrajno bizarnih in čudnih kot so v teh špilih.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

oo7 ::

Watch Dogs sells 4 million in first week.
This makes it the best-selling new franchise launch in history, as well as enjoying the best first week sales of any Ubisoft game ever.

http://www.ign.com/articles/2014/06/03/...

Tr0n ::



Aww yeah, you know what I mean. :p

oo7 ::

Do zdaj sem bolj delal stranske misije edino mogoče kdo ve zakaj ponekod, kjer so tiste kode na stavbah jih ne morem prebrati z nobeno kamero?


Kar se tiče pa kampanije je pa odlična. Super zgodba super misije in super cutsceni bolj igram igro boljša mi je>:D

Super mi je tudi, ko te lovijo z avtom, ker je toliko enih stvari, ki jih lahko shekaš z avta, da je streljanje z avta povsem nepotrebno. Najboljš mi je pa steam pipe>:D tudi blokerji so super.


Najboljš orožje pa definitivno AA-128-)

[D]emon ::

Tiste QR kode nekje zahtevajo, da jih preberes s kamero, ki je kar konkretno oddaljena.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

oo7 ::

[D]emon je izjavil:

Tiste QR kode nekje zahtevajo, da jih preberes s kamero, ki je kar konkretno oddaljena.


Pri dveh nikakor ne najdem prave kamere. Ena koda je tam, kjer so brezdomci ubistvu je razdeljena na dveh stebrih in nobena kamera ne ujame siganal. Pri ta drugi pa isti problem vse kamere v bližini ne najdejo signala tiste bolj odaljene so pod čudnim kotom ali pa je kak drevo v napoto. Je možno, da je kak bug?

[D]emon ::

pri prvi je ena gor malce nazaj, se mi zdi. bom preveril ce se bom spomnil zjutraj.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

oo7 ::

[D]emon je izjavil:

pri prvi je ena gor malce nazaj, se mi zdi. bom preveril ce se bom spomnil zjutraj.


Hvala bom probal.

kriko1 ::

Ok, to je bilo hitro - DLC že zunaj
http://store.steampowered.com/app/29305...

oo7 ::

Mogoče kdo ve, kje se, da na U play videt koliko časa si igral določeno igro? Me zanima koliko časa že igram Watch Dogs pa ne najdem nikjer.
Hvala

[D]emon ::

Za main storyline ne rabis vec kot 20 ur. In se to ce si pocasen.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Tr0n ::

Fan made mod, ki konkretno izboljsa kvaliteto grafike in performanco.

http://www.neogaf.com/forum/showthread....

Included in this mod(not all features are available yet):

-Changes to the default fog values
-Enabled bokeh DOF for the main cameras
-Stuttering Improvements
-E3 2012 Bloom
-Performance Improvements
-Enabled Headlight Shadows
-LoD Changes
-Reflection changes
-Added 3 new cameras to the game(closer, normal, further)
-Rain changes(High quality rain drops, properly reacting to light, etc)
-LensFlares(WIP)
-Lighting changes(TESTING AND WIP)
-Civilians density changes

And many more things.. SOON.


Sram naj bo te Ubisoft, sram.

lowac ::

Jst bom popizdu... Pred kratkim sm upgrejdal plato in procesor (i7 4771, 16GB RAM, gigabyte R9 280x) in mi špil deluje še vedno porazno.
Vse moram met na LOW in še vedno kdaj pa kdaj fpsji padejo na 50. Konstantnih 60 kar problem vzdrževati in to na LOW settings z vsemi AA na off. Katastrofa!
Vem da je je to igra od "nvidie" kot tudi recimo AC Black Flag kjer imam skoraj isti problem, zato AMD userji najebemo, ker jih baje niso spustli zraven pri razvoju in optimizaciji, ampak WTF? A ve kdo za kakšno rešitev? Je že sprobal kdo zgornji mod?

s1m0n ::

Kolegu tudi na AMD grafični porazno dela :) Ne vem kaj so se šli komaj igralno je.
Je rekel, da je ne bo igral dokler ne dela normalno ne vem, če se bo tega hitro dočakal :)

D3m ::

Namenoma so uničili konkurenco.
|HP EliteBook|R5 6650U|

RejZoR ::

Sploh ne vem kaj kupujete sranje od Ubisofta. Bojkotirajte te kretene pa bo. Zamujali pa kot vidite ne boste ničesar, ker releasajo crap igre na svoji crap Uplay platformi. Ubi se je iz odličnega studija in založnika spremenil v navaden trop vase zagledanih kretenov, ki jih boli k za gamerje, še posebej pa za PC platformo. Ko bi videli kakšni komentarji so v PC kodi, bi vas minilo še kdajkoli kupit katero Ubisoft igro. Da ne omenjamo že tega, da na E3 kažejo vse oh in sploh, retail pa nato ko že vsi slinasti naredijo preorder odjebejo iz igre in se nato naredijo francoze z nekimi bednimi izgovori. FU Ubi.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

medenko ::

Zanimivo, na PS4 nobenih težav....tudi ostale igre so dobre.

oo7 ::

Tudi na Nvidii dela igra brez problemov nisem imel niti ene težave.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Igro sem končal pred kakim tednom žal ne najdem koliko ur sem igral, ker na U play nikjer ne piše ali pa ne najdem:|
Končal sem glavno zgodbo in vse stranske misije razen Multiplayerkih stranskih misij nisem naredil. Igro sem igral sigurno blizu 100 ur.
Kot sem napisal zgoraj z igro nisem imel nobenih težav igra je delala tekoče na High nastavitvah.
Grafika je čisto v redu posebej cut sceni so odlično narejeni. Glavna zgodba je dobra tudi stranske misije so zanimive tudi zato, ker je veliko različnih.
Mapa v primerjavi z GTA V je zelo manjhna in bi si želel v WD več podeželja. Mesto samo je zelo živo lahko poslušaš kako se kregajo, pogovarjajo ali počnejo razne aktivnosti.
Gameplay mi je dober posebno, ker je malo v stilu AC, ko tečeš je vse zelo tekoče ravno tako streljanje. Edina slaba stvar je cover, ker te velikokrat zaj...
Vožnja z avtom je čudna ampak po 10 urah sem se navadil in me ni več motila. Poškodbeni model avtov je ampak, se moraš velikokrat zaletet, da se sploh kaj pozna.
Radio v tej igri je največja katastrofa in seveda U play, ki je treba non stop nekaj čakat in updejtat.
Jaz sem užival v igri in ji dam 8/10:)

m0f0x ::

Se strinjam Rejzor ampak ta glupa mladina tega ne bo naredila. Poglej si COD serijo in ti bo vse jasno. Od kar so videli kako lahko s COD-jem služijo vsako leto milijončke in se ne rabijo kaj ekstra potrudit, so to strategijo prevzeli tudi ostali. Dober marketing, teaser, preorder, money, fail game, ampak jebe se retardiranim igralcem, ker jih je večina 12-15 let, ki itak nimajo pojma. Igro pa jim itak kupijo starši :)

oo7 ::

m0f0x je izjavil:

Se strinjam Rejzor ampak ta glupa mladina tega ne bo naredila. Poglej si COD serijo in ti bo vse jasno. Od kar so videli kako lahko s COD-jem služijo vsako leto milijončke in se ne rabijo kaj ekstra potrudit, so to strategijo prevzeli tudi ostali. Dober marketing, teaser, preorder, money, fail game, ampak jebe se retardiranim igralcem, ker jih je večina 12-15 let, ki itak nimajo pojma. Igro pa jim itak kupijo starši :)


In zakaj se potem ti tako sekiraš a si dal kaj zdraven:))

lowac ::

Nisem rekel o kakem nakupu jaz ;)
Treba prej vedno sprobat piratsko verzijo če se le da in potem vidiš če je vredno sploh kakega €.

m0f0x ::

oo7 je izjavil:

In zakaj se potem ti tako sekiraš a si dal kaj zdraven:))


Kdo pa pravi, da se sekiram? Ti si med njimi, glede na to, da ti je igra všeč :))
Nazadnje sem igral od COD serije COD 4: Modern Warfare, pa še to preko x-fire. Od Assassins Creed sem igral samo 1. in delno 2. del.
Moram pa priznat, da te igre niti nisem sprobal, ker imam preslab comp. Sem razmišljal o nadgraditvi samo zaradi nje, ampak po videnem meni osebno ni vredno. Bom počakal na GTA V, ker sem prepričan, da se bo splačalo.

Watain ::

Meni je špil vredu, nisem še veliko preigral pa vendar...
Z grafiko sem čisto zadovoljen, tile video inserti(zgodba) so mi zelo všeč,
meni osebno edino kar mi ni všeč, je vožnja. Okorna, lesena mi deluje, kar se je dalo
Že parkrat prebrat, in pa ko se zabiješ, se ne zgodi realna škoda na vozilu. Sploh motor,...
se peljem in pod gasom zabijem v avto in samo rukneš notr....realno bi blo da te zabriše z motorja
na tla, na cesto...to je edino kar mi ni najbol všeč(se pravi driving)...drugače mi je solidn špil :)
jst bi mu dal nekje 7.5/10
Mašina: MSI H97 Gaming 3, Intel Xeon E3-1231 V3 3,4GHz, 8GB Ram,
WD 3TB,Crucial MX100 256GB,MSI r9 290 Gaming

lowac ::

@Watain torej ti deluje na r9 290x vredu - na high oz. max nastavitvah?
Ker meni na 280x šele na low (med) deluje da je večino časa konstantnih 60FPS.. tudi Gaming evolved aplikacija mi priporoča zelo LOW nastavitve.



Isti primer se mi dogaja pri AC IV Black Flag .. te dve igri sta pod okriljem Nvidie kolikor sem bral + to da sta še zelo slabo portani na PC.



Kar je vse skupaj zelo čudno glede na to da sploh nimam slab PC in mi deluje npr. Battlefield 3 in Battlefield 4 na ultra oz. max nastavitvah s konstantnimi 60fps+.



Kakšna ideja?

m0f0x ::

Ja, slabo optimiziran engine. ;)

RejZoR ::

Frostbite Engine je svetovna zadeva. Leti kot sneta sekira na Ultra detajlih, istočasno pa izgleda noro lepo za dol past.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Watain ::

@lowac : r9 290 mam...in vredu dela (zdj stavit se nebi šel če mam na max VSE al ne)Ja mašino maš fajno ja...
nevem ej :s nisem se nič ukvarjal z tem ker dela vse vredu...sorry.Mogoče ma kdo drug kakšno uporabno idejo?
Mašina: MSI H97 Gaming 3, Intel Xeon E3-1231 V3 3,4GHz, 8GB Ram,
WD 3TB,Crucial MX100 256GB,MSI r9 290 Gaming

Clubraider ::

Tudi na moji "mašini" igra deluje zelo slabo.

Ko se obrnem proti objektom v njihovi bližini ali sem znotraj prostora je FPS zelooo velik.

Ko pa se sprehajam po ulici ali vozim avto pa je FPS porazen nekje med 25-30.

Po moje je igra zelo slabo optimizirana.

Tudi če spreminjam nastavitve je zadeva ista.
|Corsair ATX RM 850W|RYZEN 5800X3D 3,8GHz+NEPTUNE 240|
Gigabyte X570 Aorus Elite|4x16GB DDR4|ZOTAC RTX 4090 AMP EXTREME AIRO|
Crucial BX500 240 GB|27" ACER Nitro x273kpb 4K HDR|Headset SteelSeries|

miraldi ::

Khm

i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: [D]emon ()

oo7 ::

Tole pa je huda grafika :)


Ultra settings ,Mod Textures, maximum, ultra lighting, best graphic gameplay. 4k+ 4xtxaa gtx

WallSreet ::

oo7 je izjavil:

Tole pa je huda grafika :)


Ultra settings ,Mod Textures, maximum, ultra lighting, best graphic gameplay. 4k+ 4xtxaa gtx



Haha ravnokar sem tole želel objaviti. Mi je youtube priporočal video (verjetno ker sem nekaj dni nazaj gledal podoben video za Mafio in GTA San Andreas). Kako bi bilo lepo če bi bila grafika v zgornjem videu standard, to more biti nora izkušnja. Že zaradi grafe bi jo kupil.

legice ::

Sem si jo kaki mesec nazaj naložil, ravno zaradi enhancment mod-ov, ampak sem jo takoj tudi zbrisal, ker mi enostavno ni dobra igra na žalost=(
je pa eye candy nekaj posebnega!
Prekopu vrt in našu Bin Ladna
««
6 / 6
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ghost Recon: Wildlands (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
21233405 (946) oo7
»

Watch Dogs Legion (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
526139 (2950) oo7
»

Watch Dogs 2 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10512846 (7230) Tr0n
»

Homefront: The Revolution (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
5912000 (7752) oo7
»

PC igre 2014 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
7522382 (15353) yayo

Več podobnih tem