» »

Watch Dogs

Watch Dogs

[D]emon ::

S tem da je meni GTA5 potem k koncas storyline totalen dolgcajt, razn ce se gres drkarit z multiplayerjem. :)
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Bolf3nk ::

WD pa je vrhunec zabavnosti potem ko končaš zgodbo

[D]emon ::

Bolf3nk je izjavil:

WD pa je vrhunec zabavnosti potem ko končaš zgodbo


To bom vedel sele ko bom koncal zgodbo. Ti sporocim.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Oktan ::

@M-Power

Tale prikazuje samo GTA 5 in GTA 4, tisto sivo je pač mestni del GTA 5

Tukaj je nekdo spodaj dal za primerjavo še Watch Dogs mapo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Oktan ()

oo7 ::

Oktan je izjavil:

@M-Power

Tale prikazuje samo GTA 5 in GTA 4, tisto sivo je pač mestni del GTA 5

Tukaj je nekdo spodaj dal za primerjavo še Watch Dogs mapo.




Res je moja napaka:)
Vidi se pa slabo, ker je v kvadratu in še črno.

RejZoR ::



Omg lol. Sam tole je pa absolutno nedopustno. Mafia je vse to zmogla na jebenih enojedrnikih, 8x manj RAMa in like 20x šibkejših grafičnih karticah.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

legice ::

to kar je prikazano je pomanjkanje detajlov. enake stvari bi se lahko dosegle v še starejših igrah. če se ne motim, bi lahko pokazali, da pri watchdogs lahko tečeš v kot, medtem ko pri mafiji, se ustavi.

to so vse detajli, kateri ne poberejo veliko računalniške moči, ampak doprinesejo veliko v občutek igre, ki pa je očitno nekaj, kar so pri ubisoftu spregledali, ampak igri ne odvzame nič.

optimizacija s strani ubisofta pa je že dokaj slavna, katera se pa je začela z as rvelations in naredila hud preskok pri ac 3:)
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

RejZoR ::

Tek v kot? To pri Watch Dogs najverjetneje deluje zgolj in samo zato ker to zahteva konozlastični cover sistem, ki ga Mafia kot PC igra nima sploh.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

legice ::

ogromno starejših iger ima tek v steno, ter veliko novejših, čeprav nimajo nikakšnega cover sistema.
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

oo7 ::

Jaz lahko samo rečem bolj jo igram boljša mi je8-)

kratos ::

Nedokončan izdelek, zakaj bi vrgli še več denarja v njega in ga dokončali, če pa ga bodo ljudje vseeno kupili ?
Pač zame je to špil v beta verziji, od vsega videnega me je popolnoma minilo do nakupa ker se na tak način delajo norca iz vseh nas.

gddr85 ::

Se že veselim gta5 za pc....

oo7 ::

kratos je izjavil:

Nedokončan izdelek, zakaj bi vrgli še več denarja v njega in ga dokončali, če pa ga bodo ljudje vseeno kupili ?
Pač zame je to špil v beta verziji, od vsega videnega me je popolnoma minilo do nakupa ker se na tak način delajo norca iz vseh nas.


Igra je taka kot je in je čist super.
Najbolj pa jamrate taki, ki sploh nimate igre ampak poglejte še kak video:)

miraldi ::

Ali je kdo sploh opazu kakšen performance z Catalyst 14.6 beta?
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

kratos ::

M-power če je to zate "oglaševan" next gen open world špil potem ti priporočam da preizkusiš gta 5, te bo vrglo na rit :)

oo7 ::

kratos je izjavil:

M-power če je to zate "oglaševan" next gen open world špil potem ti priporočam da preizkusiš gta 5, te bo vrglo na rit :)



Igra, ki je na novih in starih konzolah zame ni next gen igra. Kar se tiče grafike pri Watch Dogs ji popolnoma nič ne manjka.
GTA 5 sem preigral takoj ob izidu na PS3 in je odlična igra najboljša v svojem razredu ampak me ni vrgla na rit če me je katera je to TLOU;)

Tr0n ::

Nekaj tweakov za misko in zatikanje (-disablepagefilecheck).

Tr0n ::

[D]emon ::

http://pcgamingwiki.com/wiki/Watch_Dogs

PC Gaming Wiki, my #1 spot za vse mogoce tweake in podobno. :)

Se splaca dodat med bookmarks.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

RejZoR ::

oo7 je izjavil:

kratos je izjavil:

Nedokončan izdelek, zakaj bi vrgli še več denarja v njega in ga dokončali, če pa ga bodo ljudje vseeno kupili ?
Pač zame je to špil v beta verziji, od vsega videnega me je popolnoma minilo do nakupa ker se na tak način delajo norca iz vseh nas.


Igra je taka kot je in je čist super.
Najbolj pa jamrate taki, ki sploh nimate igre ampak poglejte še kak video:)


Seveda je nimamo, kdo pri zdravi pameti pa bi letel dat 50 EUR za nek bugast polizdelek? Ker po tem kar sem videl na posnetkih bom kar lepo počakal še par mescev, če bo Ubisoft sploh karkoli popravil...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

medenko ::

pa kje je 50€? če je 30€

Watch Dogs PC Special Edition with DLC

[D]emon ::

Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

medenko ::

brezveze, ker je itak uplay.

oo7 ::

RejZoR je izjavil:

oo7 je izjavil:

kratos je izjavil:

Nedokončan izdelek, zakaj bi vrgli še več denarja v njega in ga dokončali, če pa ga bodo ljudje vseeno kupili ?
Pač zame je to špil v beta verziji, od vsega videnega me je popolnoma minilo do nakupa ker se na tak način delajo norca iz vseh nas.


Igra je taka kot je in je čist super.
Najbolj pa jamrate taki, ki sploh nimate igre ampak poglejte še kak video:)


Seveda je nimamo, kdo pri zdravi pameti pa bi letel dat 50 EUR za nek bugast polizdelek? Ker po tem kar sem videl na posnetkih bom kar lepo počakal še par mescev, če bo Ubisoft sploh karkoli popravil...


Tisti pri zdravi pameti dajo samo 30Eur;)

oo7 ::

Je že komu uletel drugi igralec v igro?>:D
Men že trikrat prvič sem ga našel drugič in tretjič mi je ukradel podatke in ušel.

Ali bi bilo možno, da bi si v radio naložil svojo musko tako kot je bilo možno v San Andreas, ker tukaj v Watch Dogs je glasba katastrofa;((

RejZoR ::

@M-Power
Sej ne da je tud 30 EUR preveč, če je špil bedasto bugast...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

hojnikb ::

RejZoR je izjavil:

@M-Power
Sej ne da je tud 30 EUR preveč, če je špil bedasto bugast...

Še sreča, da obstajajo cenejše varjante :\
#brezpodpisa

oo7 ::

RejZoR je izjavil:

@M-Power
Sej ne da je tud 30 EUR preveč, če je špil bedasto bugast...



Jaz igram zdaj igro več kot 15 ur pa dela brez vsakega problema edino miška je v meniju super prehitra in U play je zanič.
Ko sem jaz čakal na svojo kopijo igre in je bila piratska igra že zunaj sem gledal razne video posnetke in bral kritike in me je že skoraj minilo, da bi jo igral. Ampak mi ni žal, ker konec koncev igra ni popolna kot so obljubljali je pa vseeno super.

hojnikb je izjavil:

RejZoR je izjavil:

@M-Power
Sej ne da je tud 30 EUR preveč, če je špil bedasto bugast...

Še sreča, da obstajajo cenejše varjante :\


Res je edino za MP si prikrajšan.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

[D]emon ::

MP je v vecini primerov half-assed. Ne vidim, zakaj bi bil watch_dogs v tem primeru izjema.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

kratos ::

V glavnem igra ni vredna svojega denarja, za gta 5 dam z veseljem 50EUR, za ta polizdelek mi je pa še 20EUR preveč.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kratos ()

hojnikb ::

za takle zmazek je še bandwidtha škoda, kaj šele denarja :))
#brezpodpisa

oo7 ::

kratos je izjavil:

V glavnem igra ni vredna svojega denarja, za gta 5 dam z veseljem 50EUR, za ta polizdelek mi je pa še 20EUR preveč.


Ker igra ni vredna tega denarja se veliko obremenjuješ z njo:)) glede na to, da non stop tukaj jamraš o igri, ki jo sploh še igral nisi.

s1m0n ::

Z moje strani je igra kar OK ampak je slab port kontrol iz konzol! Ta cover sistem te spravi v smrt kdaj se mu zljubi :)

kratos ::

M-Power razlog zaradi katerega komentiram je ta da izobrazim ovce ki kupujejo take nedokončane igre saj ravno oni zbijajo kvaliteto iger z tem ko kupujejo polizdelke, ko se bodo ovce zavedale da je zaradi njih tak špil na policah upam da nebodo več kupovali takih stvari in posledično lestvico kvalitete spet dvignili ker se čedalje več studijev poslužuje take prakse izdajanja špilov v beta verzijah.

Demoti ter gameplayi pa so na internetu z namenom preizkušnje špila in kasnejšega nakupa, po tvoji logiki bi moral špil najprej kupiti ?

hojnikb ::

Internet se ne strinja s teboj :\
#brezpodpisa

oo7 ::

kratos je izjavil:

M-Power razlog zaradi katerega komentiram je ta da izobrazim ovce ki kupujejo take nedokončane igre saj ravno oni zbijajo kvaliteto iger z tem ko kupujejo polizdelke, ko se bodo ovce zavedale da je zaradi njih tak špil na policah upam da nebodo več kupovali takih stvari in posledično lestvico kvalitete spet dvignili ker se čedalje več studijev poslužuje take prakse izdajanja špilov v beta verzijah.

Demoti ter gameplayi pa so na internetu z namenom preizkušnje špila in kasnejšega nakupa, po tvoji logiki bi moral špil najprej kupiti ?


Kot sem že napisal zgoraj tudi jaz sem gledal video posnetke in bral kritike, ki so me skoraj odvrnile od igranja igre ampak izkazalo se je, da je igra super vsaj z moje strani.
Ne vidim kaj naj bi bilo tako ne dokončanega?
Voznja avtomobilov mi je bila čudna a sem se navadil je super. Zgodba je zelo dobra z super cutsceni. Premikanje strička je bolj assassin creed kot GTA kar me popolnoma nič ne moti za loviti koga je še boljše. Mesto je dobro in se povsod nekaj dogaja zadnjič sem se ustavil kar nekje pri enem paru kar nekje v mestu in sta se kregala zakaj ga je prevarala dokler je ni udaril po gobcu:)) uglavnem polno enih stvari.
Edina slaba stvar igre je U play in radio, ker ni niti ene pametne glasbe.
Postranskih misij je veliko in različnih. Edino kar pogrešam je malo več podeželja.
Igra je z moje strani super.

tudi v tem videu so kritike in pohvale a na koncu tudi on pravi, da je igra dobra.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

RejZoR ::

oo7 je izjavil:

kratos je izjavil:

V glavnem igra ni vredna svojega denarja, za gta 5 dam z veseljem 50EUR, za ta polizdelek mi je pa še 20EUR preveč.


Ker igra ni vredna tega denarja se veliko obremenjuješ z njo:)) glede na to, da non stop tukaj jamraš o igri, ki jo sploh še igral nisi.


Ja nemoj, ti si pa cel Sherlock ejga. Imel sem jo namen kupit, ampak sem po plazu kritik, bizarnih posnetkov na Youtube in praktično izključno negativnih komentarjev na Steamu nisem kupil. In ti genij se tle pol čudiš kaj se tolk obremenjujem z njo pa je še nimam v lasti. Intelligent much?
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

oo7 ::

RejZoR je izjavil:

oo7 je izjavil:

kratos je izjavil:

V glavnem igra ni vredna svojega denarja, za gta 5 dam z veseljem 50EUR, za ta polizdelek mi je pa še 20EUR preveč.


Ker igra ni vredna tega denarja se veliko obremenjuješ z njo:)) glede na to, da non stop tukaj jamraš o igri, ki jo sploh še igral nisi.


Ja nemoj, ti si pa cel Sherlock ejga. Imel sem jo namen kupit, ampak sem po plazu kritik, bizarnih posnetkov na Youtube in praktično izključno negativnih komentarjev na Steamu nisem kupil. In ti genij se tle pol čudiš kaj se tolk obremenjujem z njo pa je še nimam v lasti. Intelligent much?



Sploh ne vem kaj se razburjaš, ker sploh ni bilo tebi namenjeno:|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

RejZoR ::

Sej nima veze, sva z osebkom na katerega je letela podobnega mnenja.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Bolf3nk ::

... m power prepozna kvaliteto. že to, da mu je cod vrhunec kvalitete pove vse.

oo7 ::

RejZoR je izjavil:

Sej nima veze, sva z osebkom na katerega je letela podobnega mnenja.


Itak, da ima veze treba znat prebrat.

Bolf3nk je izjavil:

... m power prepozna kvaliteto. že to, da mu je cod vrhunec kvalitete pove vse.



Nisem nikoli rekel, da je vrhunec kvalitete ampak, da mi odgovarja COD-ov gameplay ampak ti tega pač ne moreš razumet pa če ti človek pove 100x:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Twix ::

Definitivno igra leta. Nadaljevanje bo pa tut menda ;)
The world is a dangerous place, not because of those who do evil,
but because of those who look on and do nothing. Apple has a patent on patent-
ing things they didn't invent. arka putana! :D hašek :D HVALA EDWARD SNOWDEN!

m0f0x ::

Če igra nima jebenih osnov. Nisem igral in je verjetno ne bom. Sem nekje napisal, da bo verjetno razočarala in marsikoga tudi je. Sem razmišljal, da bi nadgradil PC, če bi ta špil uspel in trenutno "nadomestil" GTA V, ampak zankrat ni vreden. V GTA IV si nekoga v nogo poknil in se je spotaknil, tukaj pa je one hit kill, pa še ragdolla ni. Škoda igre. Če bo nadaljevanje, bo pa po istem kopitu kot Assassin's Creed. Sem igral samo prvi in drugi del, kjer se je tudi ustavilo.

SLOarmy12 ::

polom hahahha

s1m0n ::

Moja skromna ocena:
Vsebina igre: 10/10
Grafika: 6/10
Igralnost: 4/10

Če, se malo potepaš in opazuješ vse ljudi je kar zanimivo izpeljano od pogovorov do obnašanja.

Tr0n ::

No, zdaj ko sem malce vec ur vrgel v tole, in zadeva malce manj steka, mi je se kr cool. Ni ravno vrh open world iger, je pa kr fun hackat.

[D]emon ::

No, igro sem koncal v par dneh. Fun. Ampak prekratek storyline. In to je tisto, kar mi gre na zivce zadnje case pri igrah. Storyline je za par deset ur (ceprav se mi ocene zdijo potegnjene iz riti... novi Tomb Raider naj bi bil 40 ur main storyline ?!), potem pa namecejo not cel kup nekih ekstra pizdarij, od pobiranja vseh mogocih zadev do raznih tumpastih stranskih misij.

Rajsi bi videl 80 ur vec storyline-a kot pa 80 ur teh bedarij. (in btw, novi Tomb Raider je bil v mojem primeru single sitting, cca 15 ur za storyline. Replay value: none)
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

jizzer ::

Jaz sem po dolgem cajti se odločo neko igro malo zašpilat, mi je WD šel glih na roko. Pač fun igra za kako urco, dve na dan, ni pa neke ah in oh, določene stvari ki bi od igre pričakoval manjkajo, je pa fun, to ji dam :) sem pa po opisih tudi sam mislil da je dosti slabša :))

[D]emon ::

Za main storyline sem osebno rabil 3 dni, res pa je, da nisem igral od jutra do vecera. (Za razliko n.pr. Tomb Raiderja, ki je bil single-sitting, ali pa Mass Effect 2, v katerega sem vrgel preko 400 ur, od tega preko 100 ur v enem tednu.)

It's a decent game. Sam folk ma pomoje probleme ker poskusa na silo primerjat z GTA. :) Ali pa so prevec dobesedno jemali hype ob trailerjih.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

mjolnir ::

Preko 100 ur v enem tednu :O


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ghost Recon: Wildlands (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
21233167 (708) oo7
»

Watch Dogs Legion (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
526068 (2879) oo7
»

Watch Dogs 2 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10512763 (7147) Tr0n
»

Homefront: The Revolution (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
5911907 (7659) oo7
»

PC igre 2014 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
7522231 (15202) yayo

Več podobnih tem