» »

Program se ne izbriše

Program se ne izbriše

kolitjer ::

Pozdravljeni,

imam en problemček. Pomotoma se inštaliral novi Lavasoft Anti Virus, hkrati sem pa imel obstoječi antivirus vključen. Potem je bla sama p... , ker mi je zamrzoval komp in sem to skušal rešit tako, da sem v Safe Modu zbrisal Lavasoft Anti Virus s pomočjo Perfect Uninstaller. To mi je uspelo, vendar je še ostala datoteka od Lavasoft Anti Virus (velika 180 MB) in sem jo potem kar ročno izbrisal.

Vendar imam zdaj problem, ker ko včasih ( ne vedno) kliknem kakšno datoteko z desno tipko na miški, mi začenja kar neka ištalacija od Lavasofta, kljub temu da sem ga izbrisal.

A mogoče kdo ve kako bi to spucal, a je treba kaj v register pogledat ?

SLO_Matej ::

Takole naredi kot je opisano tukaj z Revo Uninstallerjem: http://www.zmaga.com/ucenje.php?id=3582

Če ti programa, ki ga želiš odstraniti ne najde med nameščenimi programi, ga poskušaj še enkrat namestiti, potem pa z Revotom odstrani.

kolitjer ::

a ne bi bila mogoča kakšna druga rešitev

SLO_Matej ::

Kaj pa je s to narobe? Revo Uninstaller ti poišče vse datoteke in vnose v registru od tega programa in jih odstrani, če delaš kot je prikazano v lekciji. Ko odstraniš tisti program, lahko izbrišeš tudi Revota, če ga ne potrebuješ več. ;) Lahko pa si preneseš kar portable verzijo, ki deluje brez nameščanja: http://www.revouninstaller.com/download...

kolitjer ::

pa ga moram zato Lavasoft Anti Virus znova inštalirati ?

SLO_Matej ::

Prenesi portable verzijo Revota (sem ti dal zgoraj povezavo) in preveri, če ti ga najde med nameščenimi programi.

Sicer pa mislim, da ima Professional verzija Revota možnost iskanja sledi napačno odstranjenih programov in brisanje ostankov. Je na voljo tudi kot 30 dnevna preizkusna verzija.

kolitjer ::

Sem zbrisal, hvala.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalnik zmrzne, ko se povežem z internetom

Oddelek: Pomoč in nasveti
261675 (1330) solatko
»

Prenosnik - ob mirovanju ne zatemni ekrana

Oddelek: Pomoč in nasveti
415268 (4874) win64
»

Uninstall programov in čiščenje registra

Oddelek: Programska oprema
172789 (2630) Cold1
»

problem z računalnikom!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
112240 (2039) mjk
»

Uninstall problem

Oddelek: Programska oprema
91143 (960) Slo-One

Več podobnih tem