» »

Battlefield 3 iz PS3 na PC

Battlefield 3 iz PS3 na PC

Nepowem ::

Sem PS3 Fanboy in na njem igram Battlefield 3 kar že nekaj časa (Colonel 8).
Zanima me či bi se splačal prehod iz PS3 na PC? Imam filing da na PC-ju igra več ljudi in je igra na PC-ju bolj priljubljena. Pa še en vprašanje če se da BF3 snemat v HD kvaliteti na PC-ju z Frapsom ker imam namen tudi kakšen video uplodat na YouTube, kar te pa na PS3-ju pride kar drago ker rabiš HD PVR (150€) itd.

Hvala za nasvete LP.
Kr neki

Freaxx ::

Snemat se da v full hd, vendar rabiš dovolj zmogljivo mašino da je igranje še zadovoljivo. Na pcju se igra "hitreje" (vsaj tak občutek sem dobil ko sem videl xbox verzijo).

Nepowem ::

Jaz mam AMD Phenom II X4 965 (3,4GHz) (brez overclocka) Sapphire Radeon HD 6850 (2GB) RAM 6GB... Bi se dal snemat v Full HD brez lag-a ?

Pa a se je težko navadit igrat na miško?
Kr neki

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nepowem ()

Bananovec ::

Ti bom jaz odgovoril, sicer nisem naredil prehoda pri BF3, sem pa ga naredil pri BF BC2. Sklepam, da so občutki isti.
Pri meni sta se takrat pojavila dva problema. Prvi je bil ta, da je igra bila hitrejša in se moraš znova privajat, drugi problem je pa ta, da igra postane hkrati tudi težja. Na miško pa se navadiš dovolj hitro. Po parih urah bi se moral dovolj navaditi, da igraš vsaj ratiom na pozitivni ničli.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Nepowem ::

Ok, mislim da to zame ne bo problem, temveč še več zabave. Hvala za tvoj odg.
Kr neki

Sssaga ::

Sam snemam s Frapsi in vkolikor snemaš na drugi HDD, torej ne na HDD, kjer tečeta OS in igra, bi moralo šponati 1920x1080 60 FPS brez problema. Če snemaš pod 1080p lahko tudi na isti disk-recimo half size, 30 fps/60fps...

Seveda Frapsi zasedejo: višje nastavitve resolucije in FPS-jev -> večji bitrate=boljša kvaliteta-surov zapis, brez kompresiranja = 4 GB / min 1920x1080x60FPS, torej imamo zasedeno vornh placa v urci snemanja :)

Ampak saj se navadiš pol. S programom kasneje editiraš na bitrate ~5-20Mbit/s, da ne zasede preveč placa oz. da ne uploadaš 100 GB fajla lol.
S samim snemanjem je tudi veliko zabave, na nekaterih game engineih dela Fraps bolje, spet rugje ga malce zamori, vendar še v nobenem špilu me ni pustil na cedilu :)

Je pa res, da je malce več laga lahko zaradi tega, vendar pri 60 FPS (če bo komp in HDD zmožen tega) boš še zmerja lahko headshotal BP.


1. Snemaj pri 60 FPS za boljši gameplay
2. Snemaj stere audio, ker YT ne podpira 5.1 (ali ga že mogoče?)
3. YT vse zbije na 30 FPS, torej NE naložiti 60 FPS, ker bo brezveze in raje zmontiraj film v 30 FPS)
4. za 720p priporočam 5-10Mbit/s bitrate, za 1080p pa do 20Mbit/s. YT vse to kvaliteto zbije, tako da če naložiš slabo kvaliteto, bo slaba na kvadrat.

V končni fazi prišparaš 150EUR in še v boljši kvaliteti snemaš-Full HD in kar naredi kvaliteto-surov Fraps zapis videa-ogromen bitrate.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sssaga ()

Nepowem ::

Ok. Bom probal ko dobim BF3 :)

Pa mogoče kdo ve kje bi se dal dobit BF3 (PC) za dosti ugodno ceno ker povsod kjer gledam je 40-50€?
Kr neki

Architect ::

Jaz bi rekel da se vsekakor splača saj je igranje pcju bistveno zahtevnejše in hitrejše, zaradi tega tudi bolj zabavno. Miška je zakon...

Sssaga ::

Tako je, maus za FPS je kot volan za rFactor.

Vse ostalo boš polomu :))

54j0 ::

Nikoli nisem razumel, kako deluje to lomljenje prstov, ko igraš shooter na konzoli :). Saj vem, da se človek privadi na tiste "gobice", ampak ne verjamem, da lahko ponudijo natančnost nadzora, primerljivo z miško. Dobrodošel na naši (PC) strani :D

fnghxchd ::

Živjo, A kdo mogoče ve kje lahko v Sloveniji kupim Battlefield 3 back to karkand pack al pa mogoče premium pack po najnižji ceni.
Haval za odgovore!

Ziga Dolhar ::

fnghxchd je izjavil:

Živjo, A kdo mogoče ve kje lahko v Sloveniji kupim Battlefield 3 back to karkand pack al pa mogoče premium pack po najnižji ceni.
Haval za odgovore!


Poglej nekaj zadnjih strani zapisov na Battlefield 3
https://dolhar.si/

Berserker ::

Mene pa ravno prehitre rekacije nekaterih g33kov pa nerdov, ter ljudi ki cele dneve igrajo motijo, ter njihova agresivna igra, ki temelji na codu.

Freaxx ::

hahaah ja kaj naj te počaka pa praša če ga boš zares napadu :)) Morš igrat agresivno, čene ni nič. ENA dobra ideja pa bi bilo da bi bil game mode kjer ne respawnaš, potem bi bolj previdno igral.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Freaxx ()

54j0 ::

Freaxx je izjavil:

ENA dobra ideja pa bi bilo da bi bil game mode kjer ne respawnaš, potem bi bolj previdno igral.


Arena master. To ni za battlefield :).

Freaxx ::

ja na teh malih CQ mapah bi to še šlo veš...

r3dkv1c4 ::

http://battlelog.battlefield.com/bf3/se...


če koga zanima imamo server za bf3 pc!!!!!!

Bananovec ::

Berserker je izjavil:

Mene pa ravno prehitre rekacije nekaterih g33kov pa nerdov, ter ljudi ki cele dneve igrajo motijo, ter njihova agresivna igra, ki temelji na codu.

Kot že večkrat povedano je taka metoda zelo dobra, saj z njo ubiješ veliko sovražnikov na življenje. Koliko pa s tem pomagaš ekipi pa je odvisno od primera do primera.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Pesimist ::

to si ga pa fejst mimo vsekal. niti podrazno ni vec pc igralcev.

http://www.vgchartz.com/gamedb/?name=ba...

Bananovec ::

Št. prodanih izvodov =/= število igralcev
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Menjava/posodobitev komponent

Oddelek: Kaj kupiti
151226 (970) x4en0n
»

stekanje bf3 na 6870 grafiki

Oddelek: Pomoč in nasveti
221852 (1081) Janac

Problem Gtx 680 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Strojna oprema
29436035 (30799) Janac
»

Grafična kartica (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
516342 (4829) Gibbs007

Več podobnih tem