» »

Katero tablico izbrati?

Katero tablico izbrati?

Temo vidijo: vsi
««
3 / 183
»»

Alfonzo ::

Ja sej zato pa mogoče prej vpraša preden greš kupit, al kako???

djordjevic ::

Ja, hvalabogu. Ampak kljub temu ne vidim, da bi večino ti frapantni podatki kaj preveč odvrnili od 'preveč ugodnega nakupa, da bi ga izpustil'.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Alfonzo ::

Sam se bl nagibam k GoClever A103 k ma vsej market.

trnvpeti ::

Alfonzo je izjavil:

Sam se bl nagibam k GoClever A103 k ma vsej market.

ki je rootan

Alfonzo ::

Bi prosil za razlago k nisem tok v teh android vodah

medenko ::

djordjevic: in kaj bi ti rad za 200€?

trnvpeti ::

Alfonzo je izjavil:

Bi prosil za razlago k nisem tok v teh android vodah

ce nima marketa(uradno) in ce je rootan, pol ne kupuj

CallMeAl ::

GoClever A103 je do 24.6. v akciji v Leclercu - katalog (50 MB), stran 5. Če komu prav pride...

djordjevic ::

medenko je izjavil:

djordjevic: in kaj bi ti rad za 200€?

Raje nimam nič, kot da vržem proč 200 evrov za polizdelek, povsem preprosto. Raje počakam še nekaj mesecev in napraskam skupaj 300 evrov. Za ta denar pa se že dobi kaj uporabnega.
No grave is deep enough to keep us in chains.

kmetek ::

To je pa res za 300€ se že nekaj dobi.

Yossarian ::

Danes sem najprej vzel v roke tistega iz Interspara. Ko sem ga vzel v roke, je res nekaj škripalo, skratka, občutek sem imel, kot da gre za podn izdelek. Ne vem, kako sicer laufajo zadeve. Nato pa sem se odločil in vzel Prestigio 5097C. Lepa, kompaktna izdelava, zaenkrat sem samo surfal in to lepo gladko, tekoče. Cena pa je 250 ojrof pri Bigbangu in dobiš zraven še torbico. Prvi vtis skratka zelo dober.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Yossarian ::

Prestigio 5097C: naložil sem film, ki ima HD resolucijo 1080p (sicer pretok samo 2057 Kbps) in laufa brez problemov, brez zatikanja. Črki ž in š mi prikaže, črko č pa prikaže kot ?. Se da to kaj spremenit?
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

McNato ::

Naloži BSplayer iz Play Store.

Yossarian ::

Hvala. Štima. Zdaj pa sem ugotovil, da mi tisti 1080p film predvaja zelo počasi.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

medenko ::

yossarian: tudi v comshopu naj ga bi imeli.....

Kiki1984 ::

http://www.dinokomp.si/product_info.php... kaj pa mnenja o tej tablici? 10 inčov mi je prevelika (predolga je in je nerodna)
razen procesorja ki je dokaj švoh se mi zdi drugo kar ql...

rabim za branje pdf knjig,gps navigacijo in surfanje po netu...

Kiki1984 ::

Ugregor ::

Pozdravljeni !

Tudi sam sem podlegel želji po tablici. V poplavi raznih tablic v cenovnem rangu tam do 250EUR mi je v oči padla sledeča tablica:
WayteQ xTAB-100is
Ali ima že kdo izkušnje z njo ? Kakšno je vaše mnenje glede na ceno in kar ponuja?

Hvala !

kmetek ::

isto kot Prestigio 5097pro ali una iz špara/tuša.

Gibbs007 ::

Kupil GoClever Tab A73, zaenkrat v redu. Je pa čudno to, da na spletni strani piše da je baterija 3200 mAh, na škatli pa piše samo 3000. Še eno vprašanje: a obstaja slovenski jezik za ICS?

kmetek ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

plavko61 ::

Kje kupiti Acer Iconia Tab A700?
Dvakrat preberi, nato pa blekni...

medenko ::

tujina.

damjanll ::

Jaz sem pa prejsnji teden tole nabavil:

Samsung Galaxy Tab 2 7.0

259 EUR

http://www.prvavrsta.net/si/izdelek/558...

Mega je :)

kapucino ::

Ali ima kdo Ipod Touch in Ipad 3 tablico?

Sam tudi razmišljam o nabavi tablice in tale Samsung Galaxy Tab 2 7.0 mi je kar ok.
Imam pa že Ipod Touch in gor kakih 30 appjevo od katerih jih kar nekaj pogosto uporabljam.

Če bi namesto Samsunga vzel Ipad 3 in ker bi uporabljal na Ipadu isti accc kot na Touchu me zanima ali bom imel iste appje tudi na Ipadu na voljo? Kako je z appji, ki niso grafično optimizirani za Ipad3??

Torej ali se mi zaradi appjev na Touchu splača bolj nabaviti Ipad 3 ali ne igra vloge in bo potem v igri kak Tab? Hvala za vse RE..

P.s. Če vzamem I3, kje ga lahko takoj prevzamem? Big Bang?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kapucino ()

Sqrt2 ::

Prišel je čas, ko si nameravam kupiti tablični računalnik. Uporabljal bi ga predvsem za gledanje filmov, brskanje po spletu ter nekaj tudi za igranje igric. Zelo me je pritegnil google nexus tab, ki ga bo google izdal v kratkem (http://www.racunalniske-novice.com/novi... , zanimajo me predvsem izkušnje z tablicami z 7 inčnim zaslonom, če je dovolj velik. Seveda pa lahko podate tudi svoj predlog za nakup kakšne druge tablice. LP

kmetek ::

Morda Samsung Galaxy Tab 7 za 259? Imaš bluetooth, GPS itd....če boš vzel kakšnega poceni z rezistivnim ekranom, ti bo žal.
Išče eno orenk zadevo, saj jo boš imel za dlje časa in tudi čez x let lažje prodal.

zmaugy ::

Asus TF300T 32 Gb brez tipkovnice za 335 EUR!

http://www.cyberport.de/notebook-und-ta...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

plavko61 ::

zmaugy je izjavil:

Asus TF300T 32 Gb brez tipkovnice za 335 EUR!

http://www.cyberport.de/notebook-und-ta...



jaz vidim 399€
Dvakrat preberi, nato pa blekni...

djordjevic ::

damjanll je izjavil:

Jaz sem pa prejsnji teden tole nabavil:

Samsung Galaxy Tab 2 7.0

259 EUR

http://www.prvavrsta.net/si/izdelek/558...

Mega je :)

Zelo dobra cena za zelo soliden izdelek. :)
No grave is deep enough to keep us in chains.

medenko ::

preseneča da je v tujini samo majhno cenejši :D

carota ::

Google naj bi naslednji teden na Google I/O predstavil svojo 7" tablico s Tegra 3, 1 GB RAM, 1280x800. Upam, da bo cena res 200 USD, kot špekulirajo. Dobavljiva naj bi bila v juliju. Ni pa še offical annoncmenta. Link.

medenko ::

bo imel BT in GPS?

akulp ::

Jaz imam zdaj že pol leta tole:
http://www.amazon.com/Lenovo-Ideapad-22...

Res več kot zadovoljen. Za tako ceno je to meni top nakup. Pregledal sem sicer marsikaj. Hotel sem imeti 7" in gledal sem na to, da ima dobro podporo custom ROMom.

No, ta jo definitivno ima. CM7 rom je zelo hiteer in stabilen (spraviš procesor na 1,2 in se definitivno pozna), hkrati pa se iz dneva v dan dopolnjuje in izboljšuje (nightly buildi)

Je pa zdaj tudi že ICS; vednar zaenkrat še nisem nalagal, ker je CM7 veliko bolj "sfriziran".
Lukcc

medenko ::

tole je tudi zelo dobra izbira, čeprav mi deluje samsung boljši?

zmaugy ::

plavko61 je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Asus TF300T 32 Gb brez tipkovnice za 335 EUR!

http://www.cyberport.de/notebook-und-ta...



jaz vidim 399€


Kaže da si je zapomnil moj IP in mi prikazuje cene brez VAT. ;(

medenko ::

če dobiš po tej ceni še meni 1 kos prosim, samo kakor vem pošiljajo samo firmam?

carota ::

medenko je izjavil:

bo imel BT in GPS?

Nikjer zasledil, a upam, da vsaj GPS. Bi pa tudi meni zelo prav prišel BT. 27.6. bomo vedli več. :)

djordjevic ::

Mnjah, BT se mi zdi outdated - nadgradnji standarda navkljub. WI-FI direct je prihodnost.
No grave is deep enough to keep us in chains.

carota ::

BT bi prišel prav za povezavo na net preko mojega dumb phone-a.

djordjevic ::

Sej ne dvomim, da se ga še da uporabit, ja. Pravim samo, da ga osebno že dolgo nisem uporabil. Med telefonom in tablico, recimo, skoraj raje prenašam reči kar prek dropboxa.
No grave is deep enough to keep us in chains.

akulp ::

Za povezavo na net je najboljša varianta, da si na telefon namestiš WiFI hot spot, pa je rešeno.

Sicer pa, zgoraj omenjena Lenova A1 ima tako BT kot GPS.
Lukcc

carota ::

akulp je izjavil:

Za povezavo na net je najboljša varianta, da si na telefon namestiš WiFI hot spot, pa je rešeno.

Sicer pa, zgoraj omenjena Lenova A1 ima tako BT kot GPS.

Se strinjam, da je WiFi hotspot boljša varianta, a mora telefon to podpirat. Moj ga ne. :)
Lenovo A1, je single core in ima 512 MB RAM-a, ta prihajajoča od Googla naj bi imela 1 GB, Tegra 3 (quad core), Android 4.1 in ceno 200 USD. Še 4 dni pa bomo videli.

kmetek ::

če bo tako, bo potem spet problem ga dobiti. kakor amazon kindle recimo.

djordjevic ::

Vseeno imo prej kot fire. Drugače pa tudi single-core procesor na tablici ni nek polž (moj flyer ima single-core 1,5 ghz, pa se ne pritožujem preveč).
No grave is deep enough to keep us in chains.

globoko grlo ::

spam
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

schrack ::

Za 144 evrov dobim iz Nemčije 7" tablico Lenovo Ideapad A1 z GPS-jem.
Je še kakšna alternativa za približno tak budget?

djordjevic ::

Imo, ne.

Lahko pa dejansko počakaš še par dni, da vidiš, kaj se bo zgodilo z nexus tabletom.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Zgodovina sprememb…

kmetek ::

schrack je izjavil:

Za 144 evrov dobim iz Nemčije 7" tablico Lenovo Ideapad A1 z GPS-jem.
Je še kakšna alternativa za približno tak budget?


ptt đabe?

schrack ::

kmetek je izjavil:

schrack je izjavil:

Za 144 evrov dobim iz Nemčije 7" tablico Lenovo Ideapad A1 z GPS-jem.
Je še kakšna alternativa za približno tak budget?


ptt đabe?

Ptt 14 evrov vključen v ceni.
««
3 / 183
»»