» »

Katero tablico izbrati?

Katero tablico izbrati?

Temo vidijo: vsi
««
152 / 183
»»

Tomson ::

Hmm, to je pa res zanimivo, ker tudi meni napiše da je "expired" ... Se pa za Teclsat T10 lahko uporabi koda: m3qew2fglm2 iz 234€ na 200€ ... Model Teclast P10 je za 100€ tudi dobra opcija (v flashsale), če se ne uporablja za "heavy multitasking" ... Potem je pa še koda: EUGBNLSI32 za malo starejši model Teclast 98 v EU skladišču za 85€ (je soliden za to ceno, če se ne uporablja za gaming, je pa overall slabši od zgoraj navadenih modelov) ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

r3dkv1c4 ::

TensorTensor je izjavil:

Koda ni več veljavna. Tomson, obstaja še kakšna koda za tablico Telcast?

geekguying

172€

TensorTensor ::

Za Teclast T10 sporoči, da koda ne obstaja...
/

r3dkv1c4 ::

Tomson ::

Tale je dobra cena na Geekbuying, edino je za preverit kako je s carinjenjem, ddvjem, ali tudi imajo opcijo oz. garantirajo dostavo brez dodatnih stroškov, saj potem lahko pride končna cena na 220€, pri Gearbest zaenkrat še garantirajo dostavo brez dodatnih stroškov preko RegisteredAirMail, tako da je končna cena 201€ za T10 model npr. ...

@TensorTensor: poizkusi kodo: GBTPC za Teclast T10 na 201€
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

SkIDiver ::

Če bo odposlano izven EU območja te edino sreča reši plačila 22% DDV-ja in stroška postopka carinske pošte. Elektronika pa mislim, da je opravičena carinske dajatve.

Tomson ::

Drži, a na Gearbest, v primeru dodatnih stroškov le te v celoti povrnejo:

Gearbest decided to provide a full customs compensation policy to customers who have generated customs fee using 'Registered Air Mail' logistic since 1.december 2017.


Za Teclast P10 pravkar opazil kodo: P10GB iz 103€ na 93€ če komu prav pride ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

TensorTensor ::

Žal tudi ta koda, za Teclast T10, ne deluje.
"Code for single unit price only; VIP Price, Special Offer or Group Deal all exempt. "
/

Zgodovina sprememb…

buttcrack ::

meni dela, seveda samo na eno tablico...

r3dkv1c4 ::

TensorTensor je izjavil:

Žal tudi ta koda, za Teclast T10, ne deluje.
"Code for single unit price only; VIP Price, Special Offer or Group Deal all exempt. "

Za cel kamion robe pa res ne gre.

Worf9 ::

Zdravo,

Je kdo že nakupoval preko gearbest.com in sicer iz njihovega EU skladišča ? Ali je treba plačat še kakšen DDV ?

legion ::

Tudi jaz bi si nekaj omislil, proračun 150€ in da je iz EU. Uporaba predvsem za gledanje filmov in brskanje po spletu, igric ne igram.

RED_line ::

r3dkv1c4 je izjavil:

RED_line je izjavil:

pusti kitajca v k. če se ti karkoli pokvari se jim jebe zate

A to novico si slisal v gostilni zraven gasilskega doma v Sp. Dupleku, v nedeljo ob 11:30?


imam doma eno tablico ki je bila 3x na kitajskem in zdaj je uporabna samo kot podstavek za rože. tako da ne mi bit pameten. kitajske tablice so sranje in uveljavit garancijo na njih je nemogoče!

dc10 ::

@Worf9, kolega je pred 10 dnevi naročil Chuwi robotski sesalec iz EU skladišča, dobil v enem tednu, ni nič rabil plačati dodatno...

Tomson ::

Drži, pri naročilih iz EU skladišč (G-W po novem) ni dodatnih stroškov, dostava pa v roku 5-7 dni ...

@Redline:
Je kar nekaj kitajskih znamk tablic uveljavljenih kitajskih podjetij, ki delajo zelo kvalitetne modele, res pa je, da pri no-name brand tablicah lahko naletiš na marsikaj. Če se držiš znamk kot so Teclast, Onda, Chuwi, Cube, Voyo, Huawei, Xiaomi ni procent pokvarljivosti nič večji kot pri uveljavljenih zahodnih znamkah ... Glede uveljavljanja garancije pa je čisto odvisno od trgovine do trgovine. Pri nekaj večjih azijskih trgovinah, ki delajo na dolgi rok tudi tudi na EU, je postopek povsem korekten in se vedno najde rešitev, gledano generalno pa lahko jasno imaš zelo slabe izkušnje ...

@legion85
Če kupuješ v Slo so ok modeli v tem cenovnem razredu: Lenovo Tab 10, Huawei T3 10, Acer One 10, vse tablice z HD IPs zaslonom, izven Slo, v EU pa dobiš FHD IPS tablice z nekoliko boljšimi specifikacijami za nižjo ceno, npr. Cube iPlay 10 s kodo: NLSI07 za 88€ ali odlična Onda V10 Pro s kodo: warehouseCZ15 za 164€ ali 32GB model s kodo: warehouseCZ42 za 140€ ... Ali pa kakšen Lenovo Tab3 10 Plus na Amazonu za 178€ ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

r3dkv1c4 ::

RED_line je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:

RED_line je izjavil:

pusti kitajca v k. če se ti karkoli pokvari se jim jebe zate

A to novico si slisal v gostilni zraven gasilskega doma v Sp. Dupleku, v nedeljo ob 11:30?


imam doma eno tablico ki je bila 3x na kitajskem in zdaj je uporabna samo kot podstavek za rože. tako da ne mi bit pameten. kitajske tablice so sranje in uveljavit garancijo na njih je nemogoče!

Zaupaj nam se model podstavka za roze, da ne bomo mi izpadli bad guyi, ker imamon pozitivne izkusnje.

Dvomim da si si privoscil spodobno tablico.....

zila90 ::

Kaj pravite na tole tablico? Cena se mi zdi ugodna, uporabljal bi jo pa predvsem za pdf in youtube.

https://www.gearbest.com/tablet-pcs/pp_...

Tomson ::

Izgleda precej spodobno za 60€, Onda je tudi v aziji kvalitetna in priznana znamka, je pa tole verjetno navaden, ne IPS zaslon.

Poglej si še tole zadevo, Cube iPlay 10, imaš s kodo: NLSI07 v EU skladišču za 88€, večji FHD IPS zaslon, več ROMa, DualBand Wifi, sicer pa podoben proc. Lahko si še sam prebereš review, če ti malo višja cena odtehta večji IPS zaslon ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

RED_line ::

r3dkv1c4 je izjavil:

RED_line je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:

RED_line je izjavil:

pusti kitajca v k. če se ti karkoli pokvari se jim jebe zate

A to novico si slisal v gostilni zraven gasilskega doma v Sp. Dupleku, v nedeljo ob 11:30?


imam doma eno tablico ki je bila 3x na kitajskem in zdaj je uporabna samo kot podstavek za rože. tako da ne mi bit pameten. kitajske tablice so sranje in uveljavit garancijo na njih je nemogoče!

Zaupaj nam se model podstavka za roze, da ne bomo mi izpadli bad guyi, ker imamon pozitivne izkusnje.

Dvomim da si si privoscil spodobno tablico.....


Chuwi hi 10 je podstavek za rože. In skupaj z tipkovnico je bil kar konkreten zalogaj z €

mikhaair ::

Som gledal ta Cube in je cenovno res zanimiv. Ampak mene bolj mika 8 incna varianta, ki pa ima le 1G spomina, to bo pa verjetno na dolgi rok premalo, da bi stvar laufala spodobno. Klasična raba, slike, filmi, net, mail, igre ne, kaksen navi, ker sem na win tudi telefon me appi za 1001 stvar ne ganejo kaj dosti.

Tomson ::

Hja, 1GB je danes res bolj malo in to je dejansko največji minus omenjenega modela. To se v praksi najbolj pozna pri multitaskingu in če je preveč odprtih zavihkov pri brskalniku, pa kakšne heavy-load aplikacije, sicer pa neka osnovna opravila ne bi smela trpeti ... Lahko si tudi pogledaš review, pa sam presodiš če je to to. Imaš pa za omenjeni Cube iPlay 8 model kodo: CubeiPlay za 50€, čeprav je v GW5 EU skladišču 55€ oz. 60€ s poštnino, sicer 10€ razlike, je pa dosti hitrejša dostava. Skratka, ni švoh zadeva za ta denar, če pričakovanja niso prevelika.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

GrX ::

Kdo ve kako se obnese MediaPad od Huaweia? Zanimajo me izkušnje iz prve roke in ne reviewi na spletu.. Trenutno imam Huawei P10 in sem z njim super zadovoljen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GrX ()

Tomson ::

TUKAJ preveri, imaš 341 odzivov/mnenj kupcev/lastnikov ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

GrX ::

Tomson je izjavil:

TUKAJ preveri, imaš 341 odzivov/mnenj kupcev/lastnikov ...


To sem že preletel a še vedno malce kolebam.. :)

Tomson ::

Jah, če pa 341 mnenj kupcev in vsi reviewi na netu niso dovolj, da bi te prepričali, pa mogoče to ni model zate! ;) Zakaj pa kolebaš, kaj te muči?
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Okapi ::

Jaz se MediaPad vzel kot zamenjavo za Nexus 7 2012, ker na njem fliper ni več dobro delal. In sem povsem zadovoljen z izbiro. Gor je tudi že Android 7.0.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

Tomas 33 ::

Mam Mediapad 10 Lite WIFI.
Top zadeva. Hitra in kvalitetno izdelana. Tudi jaz zamenjal za Nexusa (10).

Pa če že imaš P10, so iste gesture z fingerprint readerjem. Priporočam.

GrX ::

OK, hvala! Bom vzel MediaPad M3..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GrX ()

Fukomuko ::

Katero 10" tablico priporočate v cenovnem rangu 200-300 €?

kanarin ::

Iščem budget tablico z dobrim ekranom pa mi je v oko padla tale. , ki ima res ugodno ceno, pa tudi dokaj solidne review-je (edino baterija da je bolj švoh).

Btw. ali je na Gearbest možno kako sflitrirati samo produkte, ki se ji da dobiti iz EU skladišč? Kot razumem to označujejo s temi G-W Warehouse opcijami - samo kaj pa pomenijo različne cifre , recimo G-W-10, G-W-4, G-W-16 ,G-W-6 ?

amacar ::

To tablico sem imel js, kupil marca 2017 za 83€, z ddv + stroški me je prišla cca 110€. Baterija je res kr slaba, ekran je dober, samo delovanje pa tak. Sem pričakoval več od procesorja + 2gb rama.

Tomson ::

@Fukomuko: če kupuješ v Slo bo kakšen Samsung Galaxy Tab A 10 dobra izbira ali npr. Huawei M3 Lite 10, če pa kupuješ, v tujini pa kakšen Teclast T10 za 190€ v China skladišču ali še bolj priročna in ne toliko dražja opcija EU skladišče za 212€, ki je bestbuy v svojem cenovnem rangu ...

@kanarin: načeloma se je mogoče za izogibat manj uveljavljenih kitajskih znamk, ker je dosti izbire med bolj zvenečimi kitajskimi brandi, so pa izjeme, če Amacar pravi da v praksi ni slaba, je tudi opcija. A če gledaš v tem cenovnem rangu, dobiš npr. 10" in je zelo dobra budget opcija Teclast P10, imaš s kodo: P10GB iz 133€ na 90€, kar je za to ceno res spodobna tablica ...

Razne G-W oznake pomenijo skladišča v EU v različnih državah, da bi pa vse skupaj polistal niti ne gre, imajo pa tukaj kot nek izvleček ponudbe iz EU skladišč npr ... Le G-W-3 ima precej visoko poštnino ponavadi (UK skladišče).
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

kanarin ::

@Thomson: Hmmm, Teclast P10 je enostavno prevelika, pretežka in predebela tablica. Tu se zame takoj ustavi. Sem imel pred nekaj leti dve precej masivni 9,7 kitajski tablici , pa sem ugotovil, da to ni to. Veliko bolj mi sedejo manjše (in seveda bistveno lažje) 8 inčne tablice, še posebej format 4:3 (obvezno retina zaslon). V bistvu sem se že navdušil nad Mi Padi (2/3), samo kaj ko jih zdaj (iz meni neznanega razloga) že nekaj časa sploh ni možno nabaviti. Sam sicer trenutno največ uporabljam ipad mini 2, kupil sem izključno zaradi res ugodne cene (moja prva Apple naprava, nikoli nisem bil njihov fen, kvečjemu obratno, samo ni kaj reč, zadeva še vedno - kljub starosti tega modela - dela ko urca) , iščem pa kakšen ustrezen android približek- seveda pa za nižjo ceno (recimo do max. 200 EUR).

Tomson ::

Jah, sam sem tudi alltime Android fan kar se telefonov tiče, pri tablici pa mi iPad zmaga, pa imam oboje, sam nekako je iPad the one. Če želiš nadomestit iPad Mini v večini pogledov, boš potreboval eno kvalitetnejšo Android tablico ala Samsung Galaxy S2 8", ki je sicer precej 95€ over budget, ampak je to to! ;) Huawei Mi Pad M3 8" dobiš, a je še dražji od Samsunga ... Od cenejših pa mogoče kakšen Cube Free Young X5 (T8Pro) s kodo: warehouseCZ13 za 117€ (EU skladišče), menda ni slaba tablica (test) ali pa kakšen preverjeno dober Lenovo P8 (je nekaj forumašev poročalo da je solidna tablica) s kodo: warehouseCZ21 za 116€ (EU skladišče) ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Dromar ::

Včeraj sem v BB gledal Huawei T3 10 za 160 eurov. https://www.bigbang.si/tablicni-racunal...

Zadeva, se mi zdi, kar dobro laufa, pa vendar se obračam na vas, stručkote. Malo sem gledal linke na Gearbest, ki ste jih objavili, vendar se ne znajdem najbolje. Katera skladišča so EU (Oznake so G-W5 itd.)? Ali v primeru naročila iz EU skladišča ni carine?

Budget je nekako okrog 150 eur, namen bo uporaba za faks (splet, videi, branje, Word, Excell, PPT) in tu pa tam kaka manj zahtevna igra.

Tomson ::

Huawei Tab T3 dobiš sicer še ugodneje na Electronics4You, za 149EUR ter brezplačno poštnino in je to čisto ok tablica v Slo za ceno. V Slo je npr. še dobra opcija Medion 10 v Hoferju za 199EUR ali od cenejših ok modeli v tem cenovnem razredu: Lenovo Tab 10, Huawei T3 10, Acer One 10

Na GB pa jasno dobiš tablice z bistveno boljšimi specifikacijami za isto oz. nižjo ceno. Sicer pa drži, z G-W so označena EU skladišča, kjer ni dodatnih stroškov, čas dostave pa nekaj dni ... Poleg že omenjenih modelov je trenutno v EU skladišču še koda: FRCUBE02 za model AlldoCube iPlay 10 iz 118EUR na 97EUR oz. še bolje ta hip iz GW5 skladišča s kodo: CZCUBE03 za 91EUR, sicer pa kot že večkrat omenjeno, od cenejših kakšen Teclast P10, tudi iz EU skladišča za 96EUR, od zmogljivejših pa npr. Onda V10, tudi iz EU skladišča za 150EUR ... Skratka, kar nekaj opcij.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

scipascapa ::

tomson: car.

sam sem mnenja, da mora biti na 10'' vsaj FHD :)

vzemi onda v10 za 150EUREUR, bomba od tablice....verjetno dobi android 7.0?

Zgodovina sprememb…

meho7 ::

meho7 je izjavil:

Tomson je izjavil:

Danes akcijska cena za Lenovo P8 tablico. Iz 178€ s kodo: 1111NLSI018 na 78€ (5kom). Trenutno preveril, koda še dela ...

To je ta ne?

Po vec kot 2 mesecih cakanja danes koncno prispela :))
Leti k sus v primerjavi s prejsno (Memopad HD7)

Dromar ::

Tomson, najlepša hvala. Malo sem si pogledal in mislim, da bi ta Alldo Cube 10 bila kar okej, vendar mi iz nekega razloga kupon ceno iz 97 eurov poviša na 117, namesto, da bi jo znižal na 91. Pogledal sem si review za Alldo in tudi za Teclast in iz nekega razloga Teclast na reviewu šteka, Alldo pa ne. Je kaj na tem? Ker kot gledam nekatere specifikacije, bi prej moral bolje funkcionirati Teclast in ne obratno.

Še enkrat hvala za pomoč. Ko dobim odgovor, bom naročil eno izmed teh 2 :) Mislim, da bo za moje potrebe dovolj, bv dajat 150 za Ondo.

Tomson ::

Preveril, kupon še deluje. Izprazni košarico, se odjavi, na novo prijavi, dodaj tablico iz povezave, vpiši kodo - mora delat! ;)



Sicer je lahko težava le geografska omejitev, če dostopaš preko VPNja, kakšnega proxya itd ... Če je še vedno težava poizkusi zamenjat omrežje, mogoče hotspot preko telefona ...

Onda je res občutno dražja, je pa sicer tudi občutno boljša, na vseh področjih, vsak pa zase ve kaj potrebuje in koliko je pripravljet odštet, za neko nezahtevno uporabo je tudi omenjeni iPlay 10 povsem na mestu.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Tomson ::

Šele sedaj opazil, da si gledal drugo kodo, na 91€. Preizkusil tudi to in tudi še deluje na 91€ ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Dromar ::

Tomson, hvala. Sej sem skužil, v čem je problem. Pod subtotal piše 117 al neki takega, spodaj pa pol piše discounted price 91 pa še neki. Bom vzel to, pa vzel sem še nek shipping insurance, whatever that is, tak da je 100 vsega skup.

Hvala za pomoč :)

damian ::

zdravo

prosim pomoč - potrebujem tablico, katere edini namen bo gledanje filmov (npr. s slušalkami na letalu, morju..) in brskanje po netu na domačem wi-fi (kadar se mi ne bo ljubilo prižigati notebooka ali iskati mobitela), recimo za budget cca 150 eur.
Ali bo Onda V10 npr. https://www.gearbest.com/tablet-pcs/pp_... zadosti? Če ja, imam morda kdo kak kupon za popust?

meho7 ::

Danes so mi z GBja refundal 25€, tako da sem na koncu placal za tablico le 60€ :D

Tomson ::

@damian: omenjena Onda V10 Pro bo več kot odlična za namen, za EU skladišče kakšne kode ni, je že v FlashSale, za malo slabši model Onda V10 pa je koda za China skladišče, koda: V104G iz 116€ na 107€ (ima pa počasnejši proc, slabši zaslon ...), za ta denar tudi zelo spodobna tablica, a Pro model je jasno boljši ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

damian ::

ok, hvala, nabavim in poročam kako se obnese.

urkov ::

Je še kakšna boljša tablica v tem rangu?

Tomson ::

V rangu 150EUR je tale Onda Pro kar dobra opcija. Teclast T10 je nekje isti rang, mogoče za las boljši, a je bistveno dražji, je pa preverjeno tale Teclast res super. Od bolj uveljavljenih znamk, pa jasno, nič ne pride blizu v tem cenovnem rangu ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

rs1975 ::

Se pri nas za ta denar da dobiti kaj boljšega on Lenova?
http://www.telekom.si/zasebni-uporabnik...

Ali naj raje posežem po tablici iz GB? JE kakšna, da je v tem rangu v EU skladišču?

Tomson ::

Kaj bistveno boljšega se pri nas ne dobi, je vse nekje v tem rangu, kot npr. Huawei Tab T3, sicer najugodneje na Electronics4You, za 149€ ter brezplačno poštnino ali pa v Slo malo boljši Medion 10 v Hoferju za 199€.

Seveda pa za manj denarja dobiš na GB v EU skladišči tablice še z boljšimi specifikacijami na vseh področjih. Kot že omenjeno Onda v 10 Pro iz EU skladišča za 150€ ali pa malo dražjp a tudi preverjeno odlična tablica Teclast T10 v EU skladišču s kodo: EUWhouse9%Off za 200€ ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor
««
152 / 183
»»