» »

iphone 5 "rumor mill"

iphone 5 "rumor mill"

FlyingBee ::

iphone bo mogoče imel 4" zaslon, vau, ali je to povzročil pritisk Sammy-jevega S3? ne vemo, ampak glede na nepotrjene informacije v spodnjem linku lahko rečem Applu: now you are talking!

http://www.gsmarena.com/possible_photos...
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

xCore ::

upam da ne komu se da take velike telefone zraven nosit...
.:R Š T:. [.: Trust is a weakness :.]

Primoz78 ::

xCore je izjavil:

upam da ne komu se da take velike telefone zraven nosit...

+1 se mal pa bomo z tablicami telefonirali....
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

RockyS ::

4" je fail od appla, ki je še pred časom trdil, da je 3,5 oz. 3,7 maximalna uporabna velikost za mobilnik =)

Boobiz ::

Meni je pa ravno 4 inče prava velikost. Če je več je telefon preveč glomazen, če je pa manj je pa itak drek ker je vse nagužvano.
Pozdravljam tale rumor, mogoče bom celo razmislu o nakupu ko pride. :))
I'm drunk, what's your excuse?

ziga1990 ::

xCore je izjavil:

upam da ne komu se da take velike telefone zraven nosit...


jaz mam 4,7 inčn zaslon in nimam težav
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Primoz78 ::

Fora je v tem ker z eno roko ne dosezes cel cel ekrat zato je iphone zaslon take velikosti kot je. Meni to ustreza, za vse ostalo imam tablico ali komp.
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

gendale ::

telefon ni penis, da bi mogu met vsaj 6 inčev
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

bdoxx ::

jaz pa čakam nekaj z z zaslonom nad 5,5 pa do 6inč-ov

xCore ::

ziga1990 je izjavil:

xCore je izjavil:

upam da ne komu se da take velike telefone zraven nosit...


jaz mam 4,7 inčn zaslon in nimam težav



nekateri tudi iPada nosijo zraven da slikajo z njim pa nimajo težav.

pač kakor komu.
.:R Š T:. [.: Trust is a weakness :.]

RockyS ::

Ja, ponosno ga držijo v zrak in fotkajo z njim, seveda da vsi v okolici opazijo =)

Primoz78 ::

xCore je izjavil:



nekateri tudi iPada nosijo zraven da slikajo z njim pa nimajo težav.

pač kakor komu.


To sem dozivel prejsnji vikend na izletu v Rimu...in jih je bilo kar nekaj z ipadom in fotkali na veliko...:-)
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

mikic007 ::

Res je, v Barceloni stalnica, izgleda pa povsem neumno. Velikokrat uporabljajo se ovitke, da izgleda kot da si zakrivajo glavo pred soncem. Svasta ...

Se nekaj casa nazaj je slo vse v majhnost, zdaj pa vse na velikost spet. Pri iphonu mi je bila vsec prav velikost in ceprav imam veliko roko, mi vecji zasloni ne odgovarajo.

AndrejS ::

Včasih so telefone delali vedno manjše, sedaj pa vedno večje. Če primerjamo GA628 pa Samsungov S3 vidimo da se cigli vračajo!

ziga1990 ::

iphone je v resnih težavah, ker sta na trgu dva android telefona s katerima se ne more merit
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

xCore ::

ziga1990 je izjavil:

iphone je v resnih težavah, ker sta na trgu dva android telefona s katerima se ne more merit


zmagal si :)
.:R Š T:. [.: Trust is a weakness :.]

Primoz78 ::

ziga1990 je izjavil:

iphone je v resnih težavah, ker sta na trgu dva android telefona s katerima se ne more merit

:-) glej to je vedno stvar okusa, jaz sem imel iphone 1 generacije, potem 3G nato sem pa za kratek casa (zaradi radovednosti) saltal na Androit telefon in me OS nikakor ni pritegnil, nisem se znasel nikakor in sem v roku pol leta sel back na iphone. To je tko kot se navadis in stvar okusa. Ni vse v strojni opremi ampak v OS-ju. Hvala bogu da nismo vsi enaki drugace bi nam bil dolgcas :-)

Lp
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

bdoxx ::

logično da so vedno večji kako pa hočeš normalno gledat tv, pa surfat na 2inčnem ekranu

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bdoxx ()

marvin42 ::

bdoxx je izjavil:

logično da so vedno večji kako pa hočeš normalno gledat tv, pa surfat na 2inčnem ekranu


odvisno kako gledaš na to... nekdo drug pa lahko reče "kako pa naj telefoniram s televizorjem".
Mostly Harmless

bdoxx ::

v ponudbi so še vedno majhni telefoni....

amacar ::

Malih z dobrimi specifikacijami na žalost ni. Več kot 4" je meni osebno preveliko (na sgs je bilo ok), 3.5" na iphonu mi je pa malo premalo, ampak me trenutno ne moti, ker itak ni pametne izbire do 4".

TheRiddle ::

Primoz78 je izjavil:

xCore je izjavil:

upam da ne komu se da take velike telefone zraven nosit...

+1 se mal pa bomo z tablicami telefonirali....


uh, to že izvajajo - sicer ne vem če so to ravno tablice, ampak ko vidim ljudi s tem ceglom na ušesu, komaj zadržujem smeh. :))
zakaj bi poenostavil, če lahko zakompliciram :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: TheRiddle ()

djordjevic ::

Phablet, they're called.
No grave is deep enough to keep us in chains.

jype ::

gendale> telefon ni penis

Lies.

TheRiddle ::

OK, mogoče narobe dojel ampak - a ni blo včasih tako da naj bi moški med sabo tekmovali kdo ima manjšega (telefon, da ne bo pomote) in ne obratno?
zakaj bi poenostavil, če lahko zakompliciram :D

Zeberdee ::

Oprostite, ampak jaz resno ne razumem telefonov v velikosti galaxy nota. Nek hibrid med tablico in telefonom, za katerega rabiš torbico, ker ga težko spraviš v žep. Če ga pa že, pa zgledaš kot šolarček na športnem dnevu, ker ti je mati v žep zatlačila sendvič, ker v nahrbtniku ni bilo več placa zanj.

GrimReaper ::

TheRiddle je izjavil:

OK, mogoče narobe dojel ampak - a ni blo včasih tako da naj bi moški med sabo tekmovali kdo ima manjšega (telefon, da ne bo pomote) in ne obratno?

Jest se spomnim da so bli okol 2002 dost "in" majhni in lahki telefoni kot je Ericsson T66 (vsega 59 gramov), Sony Ericsson T600 (60g) in Nokia 8310 (84g).
Sicer pa sam še vedno preferiram majhne telefone, ker ga uporabljam itak samo za klicanje.
Ampak te stari imajo bolj švoh čas pripravljenosti in jih morš vsak teden filat, tko da trenutno imam v lasti Samsung E2370 (težek in debel, ampak baterija zdrži en mesec), Samsung Champ, ki zdrži malo manj kot 3 tedne, Samsung GT-E1080i, ki zdrži vsaj 3 tedne, ter 2600 Classic, ki zdrži 2 tedna. Čakam pa na Nokio 112, ki naj bi imela 1400mAh baterijo.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

Zgodovina sprememb…

blackbfm ::

Meni je 4ka skoraj prevelika (+ pretežka) za v žep..za silo gre ajd. Pri rekreaciji zna bit pa že fajn moteče.

kpkp ::

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Mavrik ()

nicksonn ::

Sej se še zmeri dobijo manjši a vseeno ne-samo-basic telefoni:
Xperia mini
x n!

gendale ::

ziga1990 je izjavil:

iphone je v resnih težavah, ker sta na trgu dva android telefona s katerima se ne more merit

apple ne prodaja telefona ampak celotno izkušnjo

Zeberdee je izjavil:

Oprostite, ampak jaz resno ne razumem telefonov v velikosti galaxy nota. Nek hibrid med tablico in telefonom, za katerega rabiš torbico, ker ga težko spraviš v žep. Če ga pa že, pa zgledaš kot šolarček na športnem dnevu, ker ti je mati v žep zatlačila sendvič, ker v nahrbtniku ni bilo več placa zanj.

glih v temu je fora

recimo, da si ne moreš privoščit telefona+tablice (tuki si hitro čez 1000e, če hočeš high end oboje), al se ti pa ne ljubi nosti obojega s sabo

kupiš hibrida, ki je sicer slabši od bolj specializirane naprave, ampak je hkrati cenejši, ne rabiš dveh naprav, ...

nekaterim je to očitno ok

blackbfm je izjavil:

Meni je 4ka skoraj prevelika (+ pretežka) za v žep..za silo gre ajd. Pri rekreaciji zna bit pa že fajn moteče.

tuki boš hitro dobil odgovor 'zakaj rabiš telefon na rekreaciji'
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: LeQuack ()

LeQuack ::

gendale je izjavil:

ziga1990 je izjavil:

iphone je v resnih težavah, ker sta na trgu dva android telefona s katerima se ne more merit

apple ne prodaja telefona ampak celotno izkušnjo

Zeberdee je izjavil:

Oprostite, ampak jaz resno ne razumem telefonov v velikosti galaxy nota. Nek hibrid med tablico in telefonom, za katerega rabiš torbico, ker ga težko spraviš v žep. Če ga pa že, pa zgledaš kot šolarček na športnem dnevu, ker ti je mati v žep zatlačila sendvič, ker v nahrbtniku ni bilo več placa zanj.

glih v temu je fora

recimo, da si ne moreš privoščit telefona+tablice (tuki si hitro čez 1000e, če hočeš high end oboje), al se ti pa ne ljubi nosti obojega s sabo

kupiš hibrida, ki je sicer slabši od bolj specializirane naprave, ampak je hkrati cenejši, ne rabiš dveh naprav, ...

nekaterim je to očitno ok

blackbfm je izjavil:

Meni je 4ka skoraj prevelika (+ pretežka) za v žep..za silo gre ajd. Pri rekreaciji zna bit pa že fajn moteče.

tuki boš hitro dobil odgovor 'zakaj rabiš telefon na rekreaciji'


Al pa vprašanje zakaj rabiš računalnik na telefonu. A sploh še kdo telefonira s telefonom?
Quack !

gendale ::

>Al pa vprašanje zakaj rabiš računalnik na telefonu. A sploh še kdo telefonira s telefonom?
ne, ubistvu se po telefonu pošilja fb sporočila
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

mihco ::

nicksonn je izjavil:

Sej se še zmeri dobijo manjši a vseeno ne-samo-basic telefoni:
Xperia mini


obstaja se kaj podobnega?

RockyS ::

iPhone5 se nebi smel prodajat v EU dokler se ne polni preko standardnega microusb kabla.

ripmork ::

sedanja štirica je že ravno na meji prevelikega in pretežkega. Ampak IMO ima prirastek zgolj v višino eno veliko prednost pred ostalimi (širokimi) mobilniki: še vedno se ga da vsaj približno normalno iz žepa potegnit.

blackbfm ::

tuki boš hitro dobil odgovor 'zakaj rabiš telefon na rekreaciji'


ker imam raje all-in-one napravo kot vsako stvar posebej da se mi potem prah gor nabira

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

amacar ::

Za armband si že slišal? Telefona sploh ne čutiš...

blackbfm ::

tist je preveč wannabe pa pedersko:))

TheRiddle ::

GrimReaper je izjavil:

TheRiddle je izjavil:

OK, mogoče narobe dojel ampak - a ni blo včasih tako da naj bi moški med sabo tekmovali kdo ima manjšega (telefon, da ne bo pomote) in ne obratno?

Jest se spomnim da so bli okol 2002 dost "in" majhni in lahki telefoni kot je Ericsson T66 (vsega 59 gramov), Sony Ericsson T600 (60g) in Nokia 8310 (84g).
Sicer pa sam še vedno preferiram majhne telefone, ker ga uporabljam itak samo za klicanje.
Ampak te stari imajo bolj švoh čas pripravljenosti in jih morš vsak teden filat, tko da trenutno imam v lasti Samsung E2370 (težek in debel, ampak baterija zdrži en mesec), Samsung Champ, ki zdrži malo manj kot 3 tedne, Samsung GT-E1080i, ki zdrži vsaj 3 tedne, ter 2600 Classic, ki zdrži 2 tedna. Čakam pa na Nokio 112, ki naj bi imela 1400mAh baterijo.


Sam imam HTC Touch 2 z osnovno baterijo, pa mi zdrži približno en teden kljub temu da ima konstantno povezano bluetooth slušalko, tudi dosti kličem ker se mi ne da ubadati z sms-i, občasno malo GPS navigacije (preko satelitov, ne baznih postaj), tu pa tam še kak wifi prenos podatkov ... kar se pa tiče velikosti - ni ne prevelik ne premajhen - v žepu me ne moti, prav tako pa je dovolj velik da lepo prikaže karto.
zakaj bi poenostavil, če lahko zakompliciram :D

Tilk ::

ockej, kwa pa če bo velikost ostala približn ista pa bodo sam zaslon potegnil do robov pa mau dol? sploh pa ne vrjamem,da so posnetki zanesljivi, ker kle gre za apple in hocjo bum k bodo izdal iphone 5...
Tilk

kpkp ::

 višji...

višji...


FlyingBee ::

tile wide screene so mi grdi na mobitelih, verjetno se navadiš po določenem času. Recimo galaxy note ima na pogled zelo dobro razmerje, ne vem kako se obnese pri handlanju.

sem gledal primerjavo galaxy S3 in Note pa je razlika v " diagonale precej majhna, vendar zaradi razmerja zaslon od Note zgleda s precej večjo površino in jo tudi ima.

bo pa zagotovo iphone ergonomsko dovršen

koyotee ::

jp, zagotovo ;((
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

cebelar123 ::

Niso že to plastiko kazali tik preden je prišel ven senzacionalin iphone 4S ?

Tilk ::

Tilk

kpkp ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Apple bučno najavil sveženj svojih storitev (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
7315280 (12001) bajsibajsi
»

Božični teden: Apple pred Samsungom, phableti čedalje popularnejši

Oddelek: Novice / Rezultati
3214680 (12013) bela120
»

Samsung predstavil 6.3'' Galaxy Mega (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
8519419 (16245) klinker
»

Peticija za manjše highend telefone

Oddelek: Mobilne tehnologije
443752 (2733) Pro_moted
»

Samsung bojda pripravlja manjši Galaxy S3

Oddelek: Novice / Android
2911501 (9491) klinker

Več podobnih tem