» »

Čakajoči Klic

Čakajoči Klic

MareU22 ::

Pozdrav vsem skupaj!
Že nekaj časa iščem odgovor na vprašanje, pa resnično upam da ste vi pravi naslov.
Torej zanima me, če jaz nekoga kličem in se ta oseba že pogovarja z nekom potem če prav razumem ima ta oseba ki jo kličem 4 možnosti (če seveda ima vklopljeno opcijo za čakajoči klic) in sicer:
- da me da na čakanje (v tem primeru mi mobilnik sporoči da je moj klic na čakanju) -> zanima me ali trditev drži?
- da da drug klic na čakanje (to pomeni da z osebo s katero je govorila do sedaj pusti na čakanju in sprejme moj klicu) -> pri tej opciji me zanima ali jaz kot klicatelj vem, da je druga oseba na čakanju, ali samo zaslišim glas ko se oseba ki jo kličem oglasi (tako kot pri navadnem klicu)?
- da prekine moj klic (tu predpostavljam da je učinek enak kot pri navadnem klicu) -> popravite če se motim
- in da ko vidi da kličem preprosto ne naredi ničesar in se pogovarja naprej s prvo osebo (ta opcija me najbolj zanima, ker sem že slišal da v tem primeru zvoni veliko dlje kot, če bi opravljal navaden klic in oseba ki jo kličem nebi govorila z nikomer) -> navaden klic ima določeno število pozivov potem pa ti pač samodejno prekine če ni odziva.. zanima me ali ima v tazadnjem primeru moj klic res več pozivov kot navadni in lahko na ta način izvem ali oseba ki jo kličem govori z nekom drugim.

Upam da ni predolgo, skušal sem razložiti čimbolj podrobo in srčno upam da mi boste pomagali.

shadeX ::

Jaz ti lahko pomagam s prve roke :D Sam imam vklopljen čakajoči klic in sicer:

- da me da na čakanje (v tem primeru mi mobilnik sporoči da je moj klic na čakanju) -> zanima me ali trditev drži?


Če ti nekoga kličeš in se ta pogovarja že z enim po telefonu te, ta ki ga kličeš ne more dati na čakanje. ( Da bi ti čakal recimo, da bi on končal pogovor, nato pa da bi ti on sprejel tvoj klic )

- da da drug klic na čakanje (to pomeni da z osebo s katero je govorila do sedaj pusti na čakanju in sprejme moj klicu) -> pri tej opciji me zanima ali jaz kot klicatelj vem, da je druga oseba na čakanju, ali samo zaslišim glas ko se oseba ki jo kličem oglasi (tako kot pri navadnem klicu)?


On lahko da drugega na čakanje in se oglasi tebi. Ti NE moreš vedeti, da je on dal nekoga na čakanje in sprejel tvoj klic. Ti pač misliš da se je oglasil kot pri normalnem klicu.

- da prekine moj klic (tu predpostavljam da je učinek enak kot pri navadnem klicu) -> popravite če se motim


Seveda lahko prekine tvoj klic.

- in da ko vidi da kličem preprosto ne naredi ničesar in se pogovarja naprej s prvo osebo (ta opcija me najbolj zanima, ker sem že slišal da v tem primeru zvoni veliko dlje kot, če bi opravljal navaden klic in oseba ki jo kličem nebi govorila z nikomer) -> navaden klic ima določeno število pozivov potem pa ti pač samodejno prekine če ni odziva.. zanima me ali ima v tazadnjem primeru moj klic res več pozivov kot navadni in lahko na ta način izvem ali oseba ki jo kličem govori z nekom drugim.


Ne ni res. Če ti nekoga kličeš bo imel ravno toliko pozivov kot pri normalnem klicu. Ti nikakor ne moreš ugotoviti ali druga oseba govori z nekom drugim.

Če misliš da te fant/punca vara je najboljši način - Pogovor.

18zimoni ::

Vprašanje ena Da
Vprašanje dve Ne vidIŠ da je druga oseba na čakanju,samo klicatelja slišiš ko se javi.
Vprašanje tri.Da
Vprašanje štiri.Tistega ki kličeš sliši samo kratek ton da je en klic na čakanju,če ste pa trije na liniji ti napiše konferenčni klic.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

whatsapp tujina

Oddelek: Pomoč in nasveti
142684 (666) Legon
»

Zavrtite uganite - TV3 scam (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7717752 (4355) meho7
»

Dual Sim telefoni - sočasna uporaba?

Oddelek: Mobilne tehnologije
177880 (7277) Samael
»

Zavajanje - "Srečna linija"

Oddelek: Loža
445874 (4404) Malcolm_Y
»

Microsoft razvija sistem za varnejšo vožnjo ob uporabi prostoročnega telefoniranja

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
245714 (4630) Malajlo

Več podobnih tem